Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki w sportach walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
:D :D :D :D
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
Kurde Scott, po pierwsze DIETA=>potem TRENING=>dopiero SUPLE. Mi sie kiedyś kumpel zwierzał, że mu słabo idzie, bo ma w miesiącu tylko 800 zeta na żarcie dla siebie tylko. Jeśli chcesz nabrać jakości mieśnia i trenujesz bardzo intensywnie, polecam diete wysokobiałkową, przukład np. w lipcowym(obecnym) Mens Health, jeśli chodzi o trening to moge tu wkleic zajebisty trening fighterski Michaila(SFD guru) albo dac link do treningów według Pawła Tsatoulina. Jesli chodzi o supl to tak:
-jeśli z diety wyciągasz mniej niż 150g ze względu na to, że nie masz czasu na dokładna diete=>kup białko-dobre serwatkowe np. Olimp Whey80
-jeśli masz mało siły-kup kreatyna, najlepiej monowodzian
-jesli chcesz schudnąc lub zrobic jakośc mieśnia-polecam diete CKD+Thermal Prolub cytrynian kreatyny
-nie zaczynaj zakupów od d-ribose,bcaa i innych pierdół, zacznij od DIETY
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

zajebisty trening fighterski Michaila(SFD guru) albo dac link do treningów według Pawła Tsatoulina.


o jakim treningu fighterskim mowisz ?
daj link do treningow wg. Pawła
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
Hmm-kreatyna oprocz wzorstu sily powoduje tez wzrost wagi,takze przed zawodami to nie jest najszczesliwsze rozwiazanie:twisted:
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
Witam

Rozpisuje profesjonalne plany suplementacyjne sportowca roznych dyscyplin, rowniez zawodnikom SW, z powodzeniem, jezeli ktos by chcial sie poradzic prosze pisac chetnie pomoge.
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
ZMA - bierz przed snem, wyspisz sie spokojnie i wypoczniesz,
BCAA Beta - przyspieszy Ci regeneracje miesni,
Kreatyna - kondycja i sila
Prohormony - najmocniejsze co moze byc z odzywek, polecam .. miodzio Sila, Energia.. Wytrzymalosc (mocniejszze od kreatyny oraz od innych odzywek).
HMB - slyszalem, ze przed treningiem jak wezmiesz maxymalna ilosc kapsulek dla swojego organizmu (10 kg masy ciala 1 kapsulka) to masz duzego powera;] jednak na mnie to nie dziala..
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
ph to nie odzywki!!!
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
ALE za takie sa uwarzane!!! wiekszoasc mysli ze to odzywki ale to samo co koks dobrze dzial mam porownanie i sa drosze
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

Witam

Rozpisuje profesjonalne plany suplementacyjne sportowca roznych dyscyplin, rowniez zawodnikom SW, z powodzeniem, jezeli ktos by chcial sie poradzic prosze pisac chetnie pomoge.


jak można taką rozpiskę otrzymać?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
piszesz priva do POWER-ZONA, że coś takiego potrzebujesz i sie dogadujesz co i jak :roll:
pzdr
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

Większość z Was na pewno startuje w zawodach. Wiadomo ze przed nimi trzeba sie długo przygotowywać, solidnie trenować. Podczas takich ostrych treningów można zauważyć, np. odbarwianie ciuchów spowodowane niedoborem białka, bóle stawów, czy zamiast poprawienia kondycji jej znaczy spadek, długi okres regeneracji sił itd. Podczas przygotowań do ważnych zawodów rangi, np. MP czy ME, używacie jakiś odżywek? Jesli tak to jakich?


sory, za offtopic, ale moze mi ktos wyjasnic dokladnie, o co chodzi z odbarwieniem ciuchow
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

Deriuszu napisal:

Jak węglowodany to tylko BCAA. Zamiast kreatyny wolałbym ZMA lub Tribulus Terrestris. Kreatyna jedynie nawadnia mięśnie. Zanim zaczęłem zajmować się walkami, trenowałem rok czasu na siłowni. Chciałem być kulturystą, ale jakoś walki mnie zafascynowały. Dla mnie kreatyna nie była najlepszym suplementem...

BCAA to sa aminokwasy a nie weglowodany to dobrze ze zajoles sie walkami bo kulturysta byl by z ciebie marny ScoTT trzeba zastosowac jeszcze diete same suplementy nie wystarcza



Sorry. Jebnelo mi sie. Poprostu przejezyczylem sie :?
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
A kulturysta nie byłby ze mnie z pewnością marny. To, że mi się źle napisało, bo się rozpędziłem to akurat drobiazg. Mam do tego sportu wręcz wspaniałe predyspozycje. Testowałem na sobie wiele różych odżywek i suplementów i wiem co dla mnie najlepsze. Przy wadze ciałą 60kg potrafie szafnąć 120 na prostej ławce przy 3 tygodniowym treningu. Właściwie to lepszy byłby ze mnie strongman.
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
spoko 120 przy takiej wadze to na zawody powinienes sie wybrac moze bys cos zdzialal :paker: a predyspozycje to nie wszystko
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
Wiem. Trzeba być jeszcze zapalonym. Z tym akurat nie ma problemów. W sumie to trenuję dlatego, że lubię. Robię to dla siebie...
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
PS. na suwnicy skośnej seryjkami podnoszę 500 kg 8)
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
to powie mi ktos dokladniej o tych objawach niedoboru bialka, bo szuakalem w googlach o odbarwieniu i nic, wiec nie wiem skad kolega wzial to z odbarwieniem, a jestem bardzo ciekaw
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

Zajebistym suplementem jest "Life Energgy". Jeśli nie masz siły na trening czy coś, wrzucasz 3 tablety i masz power jak **** :twisted: To działa na każdego. Jest o wiele mocniejsze od Red Bulla. 120 tab. - 44zł, 60 tab. - 25zł. Jak kupisz 120 tab. to na dość dłuuuuuugo Ci to starczy. Naprawde polecam, bo jest godne wypróbowania.

Możesz napisać coś o składzie tego supla?Jakiej to jest firmy?
poz
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki

Zajebistym suplementem jest "Life Energgy". Jeśli nie masz siły na trening czy coś, wrzucasz 3 tablety i masz power jak **** :twisted: To działa na każdego. Jest o wiele mocniejsze od Red Bulla. 120 tab. - 44zł, 60 tab. - 25zł. Jak kupisz 120 tab. to na dość dłuuuuuugo Ci to starczy. Naprawde polecam, bo jest godne wypróbowania.

Możesz napisać coś o składzie tego supla?Jakiej to jest firmy?
poz


Proszę bardzo...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_athlon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki w sportach walki
Polecam również ten suplement, naprawdę godny polecenia. Zażywam go przed treningiem i daj suuuper efekty. Często jestem padnięty po kilku godzinach spędzonych w pracy przed komputerem, natomiast po dwóch tableteczkach odzywam. I co najważniejsze serce nie łomocze jak przy innych specyfikach zawierających głównie kofeinę. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024