Skocz do zawartości


Zdjęcie

kondycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_tygrysek1234
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

kondycja
Witam
Mam male pytanie jak podniesc sobie kondycje bieganie odpada bo staram sie zlapac pare kilo. Nabylem skakanke to dobry pomysl kondycje mam bardzo kiepska z gory dzieki
Pozdrowienia
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
albo przyrost masy albo kondycja musisz wybrac, nie da sie podniesc kondycji bez spalania kalorii. To by bylo zbyt piekne jak mozna bylo znacznie zwiekszac mase nie tracac kondycji.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja

Witam
Mam male pytanie jak podniesc sobie kondycje bieganie odpada bo staram sie zlapac pare kilo. Nabylem skakanke to dobry pomysl kondycje mam bardzo kiepska z gory dzieki
Pozdrowienia


Dobre chce podnieść kondycje nie biegając. He a skakanka no dobra ale to samo zrobi co bieganie, schudniesz.
  • 0

budo_zzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja

albo przyrost masy albo kondycja musisz wybrac, nie da sie podniesc kondycji bez spalania kalorii. To by bylo zbyt piekne jak mozna bylo znacznie zwiekszac mase nie tracac kondycji.


No nie za bardzo tak jest, wysiłek do 45 minut nie jest aż tak groźny do utraty masy ciała tym bardziej że nie musisz biegac codziennie i do tego proponuje przy treningach aminokwasy rozgałęzione do zabezpieczenia przed spadkami masy mieśniowej.
  • 0

budo_adrx6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
Ja też mam tak że chcę trochę masy nabrać, ale jest wręcz odwrotnie, (wyczerpujące treningi) :( .
Można zapobiegoć jakos spadkowi masy? (codzi o jakąś dietę), żeby nie była to jakaś odżywka carbo, tylko zwykłe produkty spożywcze.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
Mozna dac sobie spokoj z masa, bo to "nabieranie" to domena kulturystyki, a nie sportow walki. W sportach walki trzeba sie zadowolic taka jaka sie ma, czyli naturalna.

K_P
  • 0

budo_adrx6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
Mi chodzi przede wszystkim żeby nie stracić masy, a jak by się troszkę dało nabrać to jeszcze lepiej bo np. masz walczyć w kat. wagowej załóżmy do 65 kg a ważysz 62 kg. to pasowałoby dorzucić te 3kg.
Tylko jak to osiągnąć przy intensywnych wyczerpujących treningach?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
W sporcie zawodowym zapewniam - zrzucalbys do jeszcze mniejszej wagi. W wadze wiekszej zawsze spotksz tych, ktoryz bijali, anie nabierali masy, co oznacza, ze sa silniejsi od Ciebie.
K_P
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
Podpisuje sie pod wypowiedziami innych, jeśli chesz nabyć kondycji to najlepsze jest bieganie. Ale bieganie wiąże sie ze stratą kilogramów czego nie chesz, muisz zadecydować co bedzie dla Ciebie lepsze :)
Albo poprostu idz pobiegać i jak wrócisz to sie najedz syta kolacją :D ;D :D
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja

Mi chodzi przede wszystkim żeby nie stracić masy, a jak by się troszkę dało nabrać to jeszcze lepiej bo np. masz walczyć w kat. wagowej załóżmy do 65 kg a ważysz 62 kg. to pasowałoby dorzucić te 3kg.


Pasowalo by zrzycic te dwa kilo...
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja

Mi chodzi przede wszystkim żeby nie stracić masy, a jak by się troszkę dało nabrać to jeszcze lepiej bo np. masz walczyć w kat. wagowej załóżmy do 65 kg a ważysz 62 kg. to pasowałoby dorzucić te 3kg.

No takie jechanie na styku to niebezpieczna sprawa. :o Pozniej moze sie okazac ze bedziesz musail zrzucac wage na szybko w godzine, zeby wallczyc w tej wadze co planowales.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
Ja 3 lata temu prawie całe wakacje rano biegałem popołudniu boksowałem a wieczorem robiłem trening siłowy
Fakt zrzuciłem kilkanascie kilogramów (wczesniej byłem dużo za gruby) ale masy miesniowej tez nabrałem natomiast kondycja skoczyła mi nieziemsko Dodam ze bardzo mało wtedy jadłem wiec jak bedzesz dużo jadł to mozesz pogodzić nabieranie masy miesniowej spalając zbedne kalorie (by nie obrosnać tluszczem) i łapiąc kondycje Moj przykład pokazuje ze jest to możliwe a zalezy glownie od twojej determinacji Tylko pamietaj o aminokwasach i racjonalnej diecie
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kondycja
fakt przyrost nie byl duzy bo 1 cm w bicepsie ale nie wiedzioalem wtedy jak wyglada prawidlowy trening na mase ale dalej uwazam ze mozna ja łapac zwiekszajac jednoczesnie kondycje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024