Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywiad z saletą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

wywiad z saletą
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
Mi sie ten fragment najbardziej podoba:

Andrzej powiedział w jednym z wywiadów, że mógłby się tobą bić gdziekolwiek, nawet na ulicy. Wyobraźmy sobie taką sytuację: nie macie rękawic, Gołota może zapomnieć o regułach obowiązujących na ringu, a ty możesz sobie przypomnieć kickboxing i uprawiane teraz przez ciebie K-1. Kto by wygrał?

- Gołota nie miałby żadnych szans. Dam dwa przykłady. Znakomity bokser wagi ciężkiej Roy Mercer, były pretendent do tytułu mistrza świata przegrał trzy swoje pierwsze walki w K-1; Frans Botha były mistrz świata IBF przegrał pierwsze pięć pojedynków. To byłoby dla mnie za łatwe.


Spadlem ze stolka jak to przeczytalem :)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Mi sie ten fragment najbardziej podoba:

Andrzej powiedział w jednym z wywiadów, że mógłby się tobą bić gdziekolwiek, nawet na ulicy. Wyobraźmy sobie taką sytuację: nie macie rękawic, Gołota może zapomnieć o regułach obowiązujących na ringu, a ty możesz sobie przypomnieć kickboxing i uprawiane teraz przez ciebie K-1. Kto by wygrał?

- Gołota nie miałby żadnych szans. Dam dwa przykłady. Znakomity bokser wagi ciężkiej Roy Mercer, były pretendent do tytułu mistrza świata przegrał trzy swoje pierwsze walki w K-1; Frans Botha były mistrz świata IBF przegrał pierwsze pięć pojedynków. To byłoby dla mnie za łatwe.


Spadlem ze stolka jak to przeczytalem :)

No co chcesz, to by bylo dla niego ZA latwe 8)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
A jakby Gołota wyciągnał gazowca? :)
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
Oj przemek nie wie co mowi, andrzej stosuje hak na jajka i po walce :P .
  • 0

budo_mjblack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
Saleta myśli ze jak bedzie walczył z Andrzejem to jest MASTER. Jeżeli nie zawalczy taka taktyka jak Brewster czy Lennox to nie ma zadnych szans, chociarz Andzrej powinien byc przygotowany na natarcie przeciwników w pierwszych sekundach.
moim zdaniem za kozactwo Saleta powinnien przegrać.
Kciuki za Andrzeja :D :D :D :D
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Mi sie ten fragment najbardziej podoba:

Andrzej powiedział w jednym z wywiadów, że mógłby się tobą bić gdziekolwiek, nawet na ulicy. Wyobraźmy sobie taką sytuację: nie macie rękawic, Gołota może zapomnieć o regułach obowiązujących na ringu, a ty możesz sobie przypomnieć kickboxing i uprawiane teraz przez ciebie K-1. Kto by wygrał?

- Gołota nie miałby żadnych szans. Dam dwa przykłady. Znakomity bokser wagi ciężkiej Roy Mercer, były pretendent do tytułu mistrza świata przegrał trzy swoje pierwsze walki w K-1; Frans Botha były mistrz świata IBF przegrał pierwsze pięć pojedynków. To byłoby dla mnie za łatwe.


Spadlem ze stolka jak to przeczytalem :)

wszystko pieknie i ładnie...tylko Saleta zapomniał że nie jest zawodnikiem K1 :) pozatym chyba nie bardzo można uprawiać K1 (ale to bład dziennikarza)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
na ulicy Andrzej by go rozjechał.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
jeśli Saleta używałby nóg, to ja taki pewien co do zwyciestwa Gołoty już bym nie był, nie zapominajcie, że Saleta był swietny w kickboxingu i kopniecie ma pewnie dalej mocne (bo co do rąk to skrzywdzić On moze chyba co najwyżej komara)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
buhaha tak zwłaszcza w barze jego kopniecia miały siłe torpedy
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

jeśli Saleta używałby nóg, to ja taki pewien co do zwyciestwa Gołoty już bym nie był, nie zapominajcie, że Saleta był swietny w kickboxingu i kopniecie ma pewnie dalej mocne (bo co do rąk to skrzywdzić On moze chyba co najwyżej komara)


W pol dystansie z pewnoscia kopniecia by mu pomogly...
BTW: bez powodu przepisu o minimum 8. kopnieciach w rundzie w KB nie wprowadzili.
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
I kopniecia by mu niepomogły........... dwie, 3 luty od gołoty i by go zcierali z chodnika :P
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
pozatym z salety taki zawodnik K-1 jak z koziej dupy traba (wiem to juz było)
I niewiem czemu on sie do nich porównuje :?:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Wyobraźmy sobie taką sytuację: nie macie rękawic, Gołota może zapomnieć o regułach obowiązujących na ringu, a ty możesz sobie przypomnieć kickboxing i uprawiane teraz przez ciebie K-1. Kto by wygrał?


Rozmawiała gęś z prosięciem...Pytanie i sposób jego zadania są poprostu śmieszne i nie świadczą o fachowości autora a stwierdzenie o uprawianym przez Salete K-1 zakrawa na świetokractwo. Widać że nasz bohater nie traci dobrego samopoczucia - takiemu to dobrze :wink:
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
Ja tam bardziej lubie Salete niz Golote i bede mu kibicowal, mimo ze wiem ze szanse na zwycieztwo ma niewielkie. Saleta moze bokserem nie jest wybitnym, ale jak dostanie szanse to probuje ja wykorzystac i walczy do konca (co nawet czasami przynosi rezultaty). W zasadzie to "na papierze" osiagnal nawet wiecej w boksie zawodowym niz Golota, ktory nigdy nie wygral walki o mistrzostwo...
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Ja tam bardziej lubie Salete niz Golote i bede mu kibicowal, mimo ze wiem ze szanse na zwycieztwo ma niewielkie. Saleta moze bokserem nie jest wybitnym, ale jak dostanie szanse to probuje ja wykorzystac i walczy do konca (co nawet czasami przynosi rezultaty). W zasadzie to "na papierze" osiagnal nawet wiecej w boksie zawodowym niz Golota, ktory nigdy nie wygral walki o mistrzostwo...


Na papierze Saleta nie osiagnal wiecej, nie pamietam zeby kiedykolwiek byl w rankingu WBC w pierwszej setce, ale moze pamiec mnie myli. Chyba ze dla kogos organizacja, ktorej pas mial Saleta jest bardziej prestizowa od rankingu WBC...

Zreszta ranking rankingiem, pas pasem, ja bym po prostu chcial zeby zawalczyli to Saleta mzoe zejdzie na ziemie a Andrzej wygrana zakonczy kariere.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą
jest na 31 miejscu rankingu Boxrec w kategorii Waga Ciezka/ European:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Poza 50 miejscem rankingu WORLD

Na 3 miejscu Rankingu POLISH:
tuz za Golota i Sosnowskim
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Na papierze Saleta nie osiagnal wiecej, nie pamietam zeby kiedykolwiek byl w rankingu WBC w pierwszej setce, ale moze pamiec mnie myli. Chyba ze dla kogos organizacja, ktorej pas mial Saleta jest bardziej prestizowa od rankingu WBC...

Organizacja jaka jest taka jest, w kazdym razie Saleta zaistnial regionalnie i gdzies tam zostal zapisany jako mistrz, a pas bedzie mogl pokazywac wnukom. W kazdym razie jest to dosc realne osiagniecie, a samo bycie w rankingu jest bardzo ulotnym dokonaniem (pamietasz np. jakie bylo top10 WBC powiedzmy dwa lata temu? zaloze sie ze nie).

Co do pierwszej setki WBC, to zdziwisz sie, ale Saleta mogl tam kiedys byc - z ciekawosci sprawdzilem jego rekord i kiedys tam wygral WBC International Cruiserweight Title. Co prawda tytuly z nazwa "International" to w wiekszosci jedna wielka chala, ale do top100 powinno starczyc, zwlaszcza w tak olewanej kategorii jak cruiser.

Aha, zeby nie bylo niejasnosci, jeszcze raz powtorze ze nie uwazam Salety za bardziej uzdolonionego czy bron Boze lepszego boksera niz Golote, wrecz przeciwnie. Ja tylko bede mu kibicowal mimo ze jego szanse na wygrana sa niewielkie (chociaz pocieszam sie ze Golota przegrywal w sytuacjach teoretycznie nie do przegrania).
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wywiad z saletą

Co do pierwszej setki WBC, to zdziwisz sie, ale Saleta mogl tam kiedys byc - z ciekawosci sprawdzilem jego rekord i kiedys tam wygral WBC International Cruiserweight Title. Co prawda tytuly z nazwa "International" to w wiekszosci jedna wielka chala, ale do top100 powinno starczyc, zwlaszcza w tak olewanej kategorii jak cruiser.


Ale cruiser to nie waga ciezka... A napisalales, ze ma wieksze osaigniecia przynajmniej na papierze. Ciezko porownac osiagniecia w roznych wagach, szczegolnie w tej, ktora bardzo slusznie opisales ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024