Skocz do zawartości


Zdjęcie

chudzielec


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_tygrysek1234
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

chudzielec
Witam
Mam dwie dyszki na karku jestem chudy i przychodzi ten moment kiedy mowisz dosc xhcialbym sie zapisac gdzies na Muay Thau ale .... nie bede was pytał o to w czym i jak i ile itp chodzi mi ot to czy moge juz sie zapisac juz (co do mojej wagi pewnie wyobraziliscie sobie chudego goscia ale jeszcze odejmijce 10kg) wiecie nie chcialbym wygladac jak wykalaczka w tartaku albo zeby wszyscy sie smialy ze mnie. Z tego co wiem musze byc troszke rozciagniety moze macie jakis patent jak sie rozciagnac w domu moze musze najpierw przybrac na masie zeby cwiczyc Muay Thay postarajcie sie postawic w moiej sytuacji szukalem w necie jakiejsc szkoly ale jakos marnie mi szlo wiec moze znacie w wawie jakasc szkole moze byc na peryferiach z gory dzieki.
ps jak sie bedziecie ze mnie smiac nie dopier....... wam ha ha ha
Pozdrowienia
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Sztuki walki ćwiczą ludzie o różnych posturach, więc może się przejdź i zobacz jak to wygląda...Przecież na dzień dobry nie będzie sparringów z goścmi po 100kg.

Życzę powodzenia
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Kiedys byl taki bokser z jakiegos biednego afrykanskiego kraju. Przy wzroscie 180 cm wazyl ok. 60 kilogramow. A statystki mial 15-0 z czego 15 wygranych przez nokaut. Widzialem tylko jedna jego walke, ale dopiero w powtorce zobaczylem ze znakautowal kolesia nie jednym prawym (jak mi sie zdawalo), tylko co najmniej trzema ciosami...
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Zacznij trenowac to masa zacznie tez isc do gory...Pozatym w wawie masz zajebiste szkoly muay thai (Serafin, gwardia). A co do tego co mozesz zrobic teraz zeby przybrac na masie. Ja mialem taki sam problem tzn przy 180cm wazylem cos okolo 60-62 kg. NO i..zaczalem duuuuuuuzooo jesc-duzo tzn conajmniej 3 cieple posilki dziennie (na poczatku bylo ciezko :) ), szlo to w parze z chodzeniem na silke (mialem akurat przerwe w MA) wiec efekt byl calkiem calkiem. TEraz waze 70 kg przy wzroscie okolo 185 i czuje sie zajebiscie ( i mi ta waga w zupelnosci odpowiada).

Jesli bedziesz ie zapisywal gdzies to pewnie dopiero od wrzesnia bo wtedy zacyzna sie nowy nabor, wiec posmigaj przez wakacje (w miare mozliwosci) na silke, a waga napewno pojdzie w gore.

adres serafina [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tygrysek1234
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Dzieki piekna za odpowiedzi szczegolnie tobie swistak za poprawienie humoru
Pozdrowienia i powodzenia
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Ostatnio z Puramukiem (muy thai) walczyl Bialorusin - zapomnialem nazwiska - 180 cm wzrostu i 64 kg... Przegral, ale walczyl swietnie.
Duzy wzrost relatywnie do malej masy, to wielki atut w boksie, kick-, a zwlaszcza w muy thai.

K_P
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Mialem i w pewnym senie mam nadal problem z mala masa. Jestem wysoki i strasznie chudziutki. Rowniez mam dwie dyszki na karku. Przy 185 cm wzrostu wazylem 70 kg. Ja to jeszcze ten problem mialem ze jakby tego bylo malo wogule nie mialem sily, a o kondycji nie wspomne. Mialem problem aby zrobic 5-8 pompek.

Minelo poltora roku czasu, wiekszy nie jestem (189 cm), ale waga mi troszke podskoczyla (79 kg). Za to sila (ta dynamiczna od szarpania sie w parterze) skoczylo znaczaco. Wszystko przyjdzie z czasem.

U mnie jak zauwazylem mala waga byla spowodowana niedoborem witamin. Blady do teraz jestem, jednak odkad zaczolem wiecej jesc owocow i czasem brac jakies witaminy (magnez, witaminki w tabletkach - oczywiscie wszystko w malych ilosciach) widze duza roznice.

Jak ja zaczynalem cwiczyc, a raczej jak sie kazdy dowiedzial, ze chcem isc cwiczyc JuJitsu to smieli sie mi prosto w twarz - "Tylko krzywde Ci zrobia". Teraz nikt sie nie smieje...

PS. A sekcje Serafin mam zamiar odwiedzic, bo po sesji mam zamiar zaczac cwiczyc MT (taki dodatek do JJ ;)
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
W sumie w MT dobrze jest byc wysokim i lekkim. Gorzej jesli ktos jest wysoki, szczuply, ale ma ciezkie kosci i duzo wazy :? .
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
A jeśli ktoś jest dobrze zbudowany, ale średniego wzrostu?
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec

A jeśli ktoś jest dobrze zbudowany, ale średniego wzrostu?

To nic nie osiagnie, w zadnym sw :wink:
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
ja mam kumpla co ma 197 cm wzrostu i jak zaczął trenować MT to ważył 67 kg. Szybkośći i siły z jaką uderza kolanami nie jeden napewno mu zazdrości- po prostu masakruje:D. Teraz minęło pół roku i przy tym samym wzroście waży 74 a szybkość ma dalej wypasioną:D
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Wielu bokserów np. Jerzy Kulej nie jest zbyt wysokich.
A jeśli uważacie, że najlepsi są wysocy i chudzi, to może modelki byłyby dobrymi fighterami?? 8O :wink:
  • 0

budo_yoda_mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
A ja mam wymiary Buakaw'a Por. Puramuk'a - 70 kg i 176 cm wzrostu :P :P :P .
  • 0

budo_z3ll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
A ja Pudziana, tylko ważę trochę mniej 8) .
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
wiadomo że jak ktoś jest wysoki to ma długie ręce... a jak ma długie ręce to ma też długi mięśień (np. triceps albo biceps)... a długie mięśnie są niesamowicie niebezpieczne a jak na dodatek jesteś chudy to raczej jesteś szybki (może o tym nawet niewiesz) ... jaki wniosek?? rusz dupsko i zaczynaj trenować !! to tylko może ci wyjść na dobre !!
a jeśli chodzi o rozciąganie to wybież sie na trening MT lub KB i przynajmniej sobie zobacz jak to wygląda, wychwycisz najistotniejsze żeczy i możesz w domu nalajcie poprawiać swoją gibkość... a jak chcesz to napisz do mnie na mejla to wyśle ci coś fajnego :lol:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
yo :twisted:
  • 0

budo_darozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:właśnie,skąd?
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
aha, i ja nietwierdze że wysocy są najlepsi... tylko mają po prostu dobre warunki do muay thai naprzykład... a jak jeszcze potrafią je wykożystać odpowiednio (zainwestować w siebie godziny treningów) to ....
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: chudzielec
Stary, czym Ty się martwisz?
Lżejsi są szybsi :) Przecież jest podział na kategorie wagowe, jeśli chodzi o sparingi i zawody. Waga to sprawa względna, jak zaczniesz trenować - przestanie mieć znaczenie.
Zapisuj się od września na treningi i tyle. Osobiście jeśli chodzi o Warszawę polecam kluby Serafin, Prakong, Berserker - każdy w innecz części Warszawy. Poszukaj w internecie i sam wybierz. Pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024