Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pawel Nastula w Pride


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Pawel Nastula w Pride
Co o tym myslicie judocy???W koncu to przedstawiciel wszego stylu. Ma szanse??
  • 0

budo_kojki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Oczywiscie ze ma szanse Jest idealny :) Pawel powodzenia!!!
  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
jezeli ktos wie kto to jest mino to prawda jest taka ze Pawel Nastula ma szanse bardzo minimalne. szkoda ze dostal odrazu takiego przeciwnika.

pozdro
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Nastula to w końcu mistrz olimpijski.
Jeżeli ustrzeże sie przed nokautem i wejdzie w zwarcie,
to wydaje mi się że ma bardzo duże szanse.

Kiedy jest walka i gdzie transmisja???
  • 0

budo_gruzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Już niedługo się przekonamy. Wierzę w możliwości Nastuli, jego siłę, wolę walki, umiejętności, ale rzeczywiście trafił na arcytrudnego przeciwnika. Nogueira jest bardziej kompletnym zawodnikiem niż Nastula, oprócz perfekcyjnej walki w parterze potrafi też nie najgorzej uderzać, jest twardy i silny, a ponadto ma duże doświadczenie w mma, w przeciwieństwie do Nastuli. Sądzę, że Nastula jest w stanie szybko sprowadzić Noguierę do parteru, może nawet przy pomocy efektownego rzutu, ale na ziemi Brazylijczyk jest bardzo dobry. Nasz judoka musi uwarzać przede wszystkim na trójkąty (sankaku), które Nog często stosuje.
Pocieszające jest to, że innemu judoce - Hidehiko Yoshidzie też nie dawano większych szans w walce z innym Brazylijczykiem - Silvą. Yoshida przegrał z nim obie walki, ale pokazał się z bardzo dobrej strony.
Nie mogę doczekać się walki...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Powtarzam pytanie : gdzie i kiedy transmisja???
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride

Powtarzam pytanie : gdzie i kiedy transmisja???

ja tez jestem ciekaw
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride

Powtarzam pytanie : gdzie i kiedy transmisja???



POWTARZAM, POWTARZAM, NO GDZIE- no regionalnej trojce na bak bedzie tam takie badziewie puszczaja

payperview
  • 0

budo_b.luka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Właśnie bajer w tym że transmisja będzie i do tego całej gali :) Polsat Sport 26 czerwca - tylko nie wiadomo czy na żywo puszczą w paśmie niekodowanym(ok 9 rano), czy dopiero wieczorem ok 23.
  • 0

budo_b.luka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
nie wiem jak wygląda sprawa zamieszczania linków do innych forów tutaj, ale zaryzykuję i wrzucę ten dla potwierdzenia tego co napisałem wyżej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Pisałem o tym już w innym temacie na podforum mma. Ale co tam jeszcze raz i to na naszym dziale nie zaszkodzi.

Dla mnie to będzie 2 runda i Mino odklepuje w parterze. Nastula jest przedobry w parterze, a poza tym mistrzem olimpijskim i tylu walk pod rząd nie wygrywa się przez przypadek. Do tego presja, jaką będzie miał Mino nie jest również bez znaczenia. Po prostu Nastek wsadzi kalafixy Minotaurowi w pysk :)
  • 0

budo_b.luka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
No więc info już pewne - 26 czerwca godz. 9.00 Polsat Sport - cała gala!!!
  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride

Pisałem o tym już w innym temacie na podforum mma. Ale co tam jeszcze raz i to na naszym dziale nie zaszkodzi.

Dla mnie to będzie 2 runda i Mino odklepuje w parterze. Nastula jest przedobry w parterze, a poza tym mistrzem olimpijskim i tylu walk pod rząd nie wygrywa się przez przypadek. Do tego presja, jaką będzie miał Mino nie jest również bez znaczenia. Po prostu Nastek wsadzi kalafixy Minotaurowi w pysk :)


Nastula moze jest przedobry w parterze ale w judo. w formule mma z zawodnikiem bjj tej klasy to co umie to duzo za malo. wiele mu brakuje i sie o tym przekonamy juz 26 czerwca. ja bardzo bym chcial zeby on wygral, ale jestem realista. w starciu z mino w kazdym obszarze walki nastula bedzie musial sie caly czas bronic...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Zobaczymy :wink:
Jak Nastek nie da się puknąć w szczenę w stójce to na ziemi tego całego Minotaura
zapakuje w puszke po sardynkach :twisted:
  • 0

budo_koniuszko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
niestety, da sie puknac w szczeke... i to nie raz. Bardzo lubie Nastka, spotykalismy sie wielokrotnie na obozach, wiem ze byl swego czsu najlepszym judoka swiata, ale PRIDE rzadzi sie innymi zasadami. Prawda jest taka: Nastek nie ma zielonego pojecia o uderzaniu i kopnieciach. Moi przyjaciele kickbokserzy z kadry narodowej (Petertil, Jarosz) trenowali z Nastkiem na zgrupowaniu w Zakopcu, i jako fachowcy wypowiedzieli sie ze "czarno to widza". Chlop jest juz w takim wieku ze nie bedzie potrafil pozbyc sie nawykow ruchowych przydatnych w judo, ktore niestety w boksie pasuja jak "piesc do oka". Zycze mu jak najlepiej ale bedzie mial straszliwie ciezka przeprawe. Ale to tylko sport, a w sporcie...wszystko jest mozliwe.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Chopaki spoko luz.

mmart:


w formule mma z zawodnikiem bjj tej klasy to co umie to duzo za malo. wiele mu brakuje i sie o tym przekonamy juz 26 czerwca.


No to widzę, że ta walka to będzie chyba ustawka, skoro już o tym wiesz, co będzie. Jak jesteś przedstawicielem Prajda, to lepiej za dużo o tej walce nie pisz. Bo Cie wydamy. Że szczegóły zdradzasz.


ja bardzo bym chcial zeby on wygral


Aha no to zacznij chcieć.

w starciu z mino w kazdym obszarze walki nastula bedzie musial sie caly czas bronic...


Jestem innego zdania.



Koniuszko:

niestety, da sie puknac w szczeke... i to nie raz.


kolejny jasnowidz...

Ale to tylko sport, a w sporcie...wszystko jest mozliwe.


O to to właśnie chodzi :)
  • 0

budo_gruzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
Koniuszko, piszesz o tym, że Nastula nie ma pojęcia o uderzaniu i kopaniu i że Twoi znajomi kickbokserzy "czarno to widzą". Gdyby Nastula miał walczyć na jakiejś gali boksu zawodowego lub kicboksingu, to rzeczywiście byłby bez szans.
Ale mma to nie boks. Owszem, uderzenia liczą się bardzo w tej formule, ale nie są najważniejsze. Zwłaszcza, że będzie to starcie dwóch wybitnych grapplerów. Chociaż Nogueira jeśli chodzi o uderzanie jest rzeczywiście lepszy, ale też nie jest żadnym specjalistą w tej dziedzinie.
  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride

Chopaki spoko luz.

mmart:


w formule mma z zawodnikiem bjj tej klasy to co umie to duzo za malo. wiele mu brakuje i sie o tym przekonamy juz 26 czerwca.


No to widzę, że ta walka to będzie chyba ustawka, skoro już o tym wiesz, co będzie. Jak jesteś przedstawicielem Prajda, to lepiej za dużo o tej walce nie pisz. Bo Cie wydamy. Że szczegóły zdradzasz.


ja bardzo bym chcial zeby on wygral


Aha no to zacznij chcieć.

w starciu z mino w kazdym obszarze walki nastula bedzie musial sie caly czas bronic...


Jestem innego zdania.



Koniuszko:

niestety, da sie puknac w szczeke... i to nie raz.


kolejny jasnowidz...

Ale to tylko sport, a w sporcie...wszystko jest mozliwe.


O to to właśnie chodzi :)


  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride

Chopaki spoko luz.

mmart:


w formule mma z zawodnikiem bjj tej klasy to co umie to duzo za malo. wiele mu brakuje i sie o tym przekonamy juz 26 czerwca.


No to widzę, że ta walka to będzie chyba ustawka, skoro już o tym wiesz, co będzie. Jak jesteś przedstawicielem Prajda, to lepiej za dużo o tej walce nie pisz. Bo Cie wydamy. Że szczegóły zdradzasz.


ja bardzo bym chcial zeby on wygral


Aha no to zacznij chcieć.

w starciu z mino w kazdym obszarze walki nastula bedzie musial sie caly czas bronic...


Jestem innego zdania.



Koniuszko:

niestety, da sie puknac w szczeke... i to nie raz.


kolejny jasnowidz...

Ale to tylko sport, a w sporcie...wszystko jest mozliwe.


O to to właśnie chodzi :) [/quote

brak ci argumentow wiec starasz sie byc ironiczny...mow konkretnie bo szkoda czasu na taka dyskusje......

ja podalem moje subiektywne spostrzenia ktroe wynikaja z walk mino jakie obejrzalem i umiejetnosciach naszego judoki ktore nieraz mialem okazje ogladac, a szczegolnie jego sparingow radzi z czarnym pasem bjj do tego o 15 kg lzejszym od niego. i dlatego widze to bardzo kiepsko...ale oczywiscie bede z calych sil kibicowal naszemu judoce:)
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pawel Nastula w Pride
mmart:


brak ci argumentow wiec starasz sie byc ironiczny...mow konkretnie bo szkoda czasu na taka dyskusje......



Przepraszam, ale pojedyncze zdania niemalże w całym moim poście oraz mocno wyselekcjonowane cytaty to jednak konkret. Twój sposób cytowania nie jest konkretny a poza tym nie do końca zgodny bodajże z regulaminem budo. Ale niedługo tu jesteś, więc wprawy nabierzesz.

Ironia ironią. Często jest lepsza od najsilniejszego argumentu, o czym wiedział Herbert. O ile wiesz kto to... (tak znowu ironia :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024