Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warszawa- Judo dla 30-latka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_klops
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goclav

Napisano Ponad rok temu

Warszawa- Judo dla 30-latka
Witam wszystkich.
Szukałem troche w sieci i nic poza klubem Nastuli NJFC nie znalazłem...
Mółby mi ktoś z Was coś polecić ?
Właśnie stuknęła mi "trzydziecha" i postanowiłem coś zmienić w swoim życiu- nie żeby tam zaraz drastycznie- ale 2-3 razy w tygodniu judo czemu nie!!
Będę wdzięczny za każde info
pozdr.
klops
  • 0

budo_klops
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goclav

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa- Judo dla 30-latka
Ile osób widzę poleca judo....
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa- Judo dla 30-latka
Problem chyba polega na tym, że rzeczywiście dla trzydziestolatków nie ma oferty. Wydaje się, że judo w tym wieku można trenować wyłącznie w grupie olimpijskiej. :cry:

Szkoda, bo judo ma niekwestionowane zalety i miałoby szansę stać się sportem rekreacyjnym, wręcz rodzinnym. Równie ważne jest też i to, że judo dla dzisiejszych trzydziestolatków i czterdziestolatków jest cudownym wspomnieniem lat szczenięcych. Ale, jak widać, nikt nie wpadł jeszcze na to, że można dobrze zarabiać na tym sentymencie.

Zatem, jest interes do zrobienia. :wink: Zwłaszcza, że trzydziestka na karku to wspaniały wiek :) - jesteśmy w dalszym ciągu dość młodzi, żeby zarwać całą noc, ale jednocześnie dość starzy, żeby posiadać kartę kredytową. :wink:
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa- Judo dla 30-latka
Witam

Myślę żebyś udał się na Politechnikę Warszawską do trenera Niedomagały. Powinien wrzucić do jakiejś grupy. Jak byłem kiedyś w W-wie na szkoleniu 2 tygodnie to po wcześniejszych konsultacjach telefonicznych bez problemu przez te 2 tygodnie chodziłem sobie tam na treningi. I widziałem tam więcej osób dużo dużo starszych niż 30 lat.
Zajrzyj na ich stronę
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrowionka
  • 0

budo_gruzin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa- Judo dla 30-latka
Możesz także spróbować na Karowej, treningi są tam we wtorki i czwartki od 20.15 do 21.45. Do niedawna była to sekcja ju jitsu (kiedy jej opiekunem był Piotr Chełstowski), ale od kiedy trener Chełstowski wyjechał nowi trenerzy preferują raczej typowe judo. Jest to grupa rekreacyjna, gdzie ćwiczą ludzie w różnym wieku, od licealistów, po panów w okolicach 50.
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warszawa- Judo dla 30-latka
Kiedys byly treningi dla poczatkujacych doroslych w "Rysiu" na Ursynowie.
Nie wiem jak jest teraz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024