Skocz do zawartości


Zdjęcie

MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Dagusia, witaj w klubie bezzębnych :)
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Sam tez straciłem jedynke :( w podobny sposób tyle ze przywaliłem o kaloryfer :(
i po jedynce. Teraz mam porcelanową i sie pocieszam ze juz nigdy mnie nia zaboli :wink:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!

Sam tez straciłem jedynke :( w podobny sposób tyle ze przywaliłem o kaloryfer :(
i po jedynce. Teraz mam porcelanową i sie pocieszam ze juz nigdy mnie nia zaboli :wink:

a widac, ze sztuczna ?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
ja juz niedlugo bede mial implanta;)
chociaz, ja stracilem w mniej humanitarnych warunkach :]
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Cholera, współczuję...
ja jakoś nigdy nie miałem akcji z gubieniem zębów. Nigdy tez nie zemdlałem...
Ale nie martw się- robią teraz takie implanty, że będzie lepsza Twoja jedynka od starej... :D
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
mialem tak kiedys w wieku nastoletnim, ze czasami mdlalem, takie wielkie kola krecily mi sie przed oczami, a pozniej wstawalem nagle z podlogi :-) zdarzylo mi sie to w sumie kilka razy, zawsze w domu...
lekarz stwierdzil, ze to nic nadzwyczajnego w okresie silnego wzrostu, ze niby serce rozwija sie wolniej niz reszta organizmu (pewnie nie u wszystkich, ale u niektorych widocznie tak jest) i nie nadaza z pompowaniem, mozg dostaje za malo tlenu i jest "gleba". Calosc odbywala sie blyskawicznie, bez zadnych wczesniejszych symptomow, nagle kola przed oczami i ciemno...
niedlugo po tej wizycie u lekarza mi przeszlo.

ps. cos sie popieprzylo przy wysylaniu, mam nadzieje, ze nie poszlo 2 razy, jesli tak, to przepraszam i prosze o usuniecie
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Ale Daguśka to nie nastolatka... Zdjęcie z avatara jest bardzo stare... Więc raczej nie chodzi tutaj o nagły wzrost itp...

Dagusia - napisz jak już będziesz coś wiedzieć - martwimy się...
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
no, ja nie twierdze, ze nastolatka, po prostu przypomnialo mi sie, i sie podzielilem :-)
a podziel sie Daguśka koniecznie, tez jestem bardzo ciekaw.
szkoda zęba, ale miejmy nadzieję, ze strata zęba będzie najbardziej przykrą konsekwencja.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Mdlenie podczas oddawania moczu jest zwyklym zjawiskiem (glownie spotykanym u mezczyzn w szczegolnosci po alkoholu), ja sam do tej poro zemdlalem z 4 razy, raz walnelem o metalowa umywalke w kuchni - rozciety nos(mial ktos kiedys rozciety nos ?? :) ), raz uderzylem o podloge tak ze trzy dni mi szumialo i jeszcze dwarownie pechowe :) . W szpitalu stwierdzili ze mam skoki cisnienia pion poziom i poprostu nie moge zrywac sie z lozka tylko powoli wstawac(ale kto by slychal lekarza) :) . Osobiscie nie mam prawej jedynki po pierwszym wstawieniu kochanej porcelanki inna dentystka sie nawet nie skapnela ze sztuczna, jednak na jednym z treningow sie jej pozbyle :roll: , druga juz nie jest tak perfekcyjna ale i tak swietnie wyglada. Moral : da sie z tym zyc :wink:
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
U mnie tez prwwie nie widac no chba ze komus powiem ze mam sztuczna i jak sie przyjzy jak rozdziawie buzie to wtedy cos zobaczy, ale i tak ładnie wygląda. Tylko sie boje zy moze mi odpasc kiedys bo koroby maja zywotnosc od 5 -15 lat.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
jak odpadnie to caly dzien chodzisz nie usmiechajac sie, a nastetpnego dnia idziesz do dentysty i juz :wink: ja mialem gorzej bo jak swoja stracilem to dentystka akurt sobie wakacje robila i tydzien tak latalem bez zeba :lol:
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Eee tam 13 spox dzień, tez kiedys miałem ostrą sieczkę, ale tylko na dobre wyszła. Pozdro.
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
ja wybiłem sobie w dzieciństwie kawałek jedynki baterią :lol: :lol: :lol: nie pytajcie jak ... :P
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
uuu
nie fajnie :?
ja mialem podobny przypadek,wstaje rano ide do toalety i buuuummm zemdlalem wpadajac na szybe,caly sie pocialem :X na drugi dzien sie okazalo,ze to....wiatrowka :-)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
To nie jest takie niepostykane tzn omdlenei pare razy w zyciu tez sie mi zdarzylo(tzn pamietam 2 przypadki, totalnego 'zgonu' i kilka mniejszych ze poprostu czulem ze odplywam ale zdarzylem usiasc czy sie o cos oprzec i przechodzilo) Ale nigdy sobie krzywdy nie zrobilem choc raz malo brakowalo bo jak mnie trzepnelo to aurat stalem w nieciekawym miejscu i bylo by pare kantow o ktore mozna by bylo zahaczyc, ale na szczescie ojecie zauwazyle ze dzieje sie cos dziwnego i mnie jakos przyasekurowal jak to nie wiem bo ocknelem sie jak juz cala rodzinka stala nademna.
Mi to zdarza sie jak np: dlugo siedze i gwaltownie wstane i niedaj boze sie np: jeszcze przeciagne, albo czasmi po wyjsciu z wanny po goracej kompieli tez czasami mi sie zdarza ze czuje sie slabo ale to sa te lekki przypadki. Bo te w ktorych ocknelem sie na glebie to przyszly dosc nie spodziewanie i nie wiadomo z czego. Jak juz mowiem 2 razy mi sie to przydarzylo i mam nadzieje ze wiecej sie nie powtorzy bo to autentycznie jest dosc niebezpieczne bo czlowieka ogarnia taka blogosc w chwili upadku ze nawet jakby widzial ze leci glowa na krawerznik to i tak by nic nie zrobil.
  • 0

budo_wolin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
A tak z ciekawości to nic wam nie przeszkadzają te uszkodzone zęby/implanty podczas sparingów? Rozumiem, że można używać ochraniaczy na szczękę, ale czy to w zupełności wystarcza?
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
Eee u mnie raczej nie, ale staram sie uwazać .Dentysta zalecił własnie ochraniacze, i żadnych przeciwskazań, a poza tym w walce kazdy moze stracić nie tylko zęba :wink:
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!

A tak z ciekawości to nic wam nie przeszkadzają te uszkodzone zęby/implanty podczas sparingów? Rozumiem, że można używać ochraniaczy na szczękę, ale czy to w zupełności wystarcza?


Mnie bardziej interesuje, czy nie przeszkadzają przy całowaniu?
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
nooo żeczywiście na wortalu sztuk walki to pytanie jest na miejscu??!! A tak pozatym to mnie też to interesuje! :wink:
sprawdzim;) :)
:oops: :wink:
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: MOJA TRAGEDIA 13-tego!!!!!!!!!!!!!!!
gadu gadu, a dziewczyna sie nie odzywa :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024