Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chce być wyższy !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Chce być wyższy !!!!
Nie ja !!! , mi starczy moje 187 cm. Ale, w dzisiejszym Telekspresie oglądałem o rosnącej tendencji wśród Chińczyków do bycia wyższym. Jeden facet wypowiadał się, że w Chinach wizerunek ( wzrost) jest scisle
powiazany z statusem społecznym. Dlatego też w Chinach jest teraz moda na wydłuzania ciała poprzez domową maszyne do rozciagania ( ławka na ktorej lezysz, krecisz korbką i ciebie rozciaga jak w średiowieczu J) lub bardziej drastyczny sposób operacyjne wydłuznaie kosci.

Zastanawim się czy te metody sa rzeczywiscie skuteczne, szczególnie ta pierwsza.

Średnia chinka ma 157 cm chińczyk o 167
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
kiedyś w Taboo na NG było o małych chinczyku ,ktorego rzuciła dziewczyna- własnei przez jego wzrost, chinczyk ten poddał sie owej drastycznej metodzie wydluzania kosci aby zyskac lepszą pozycje spoleczną(nie wygladalo to ciekawie).

Wydaje mi się ,ze to zjawisko jest nie tyle charakterysyczne dla tej kultury co dla wszystkich ludzi, dażenie do poproawy swojego wygladu dla celów spolecznych czy tez wlasnego zadowolenia objawia sie tak czy inaczej w reszcie nawet bardziej cywilizowanych panstw vide operacje plastyczne przeroznego typu.
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
8O o kurde średni chinczyk jest odemnie wyższy o 2cm , chyba się załamie :? ma ktoś jakieś namiary na to wydłużanie :lol:

:wink:

a tak btw widziałem kiedyś na allegro jakis super system na wzrost :wink:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

8O o kurde średni chinczyk jest odemnie wyższy o 2cm , chyba się załamie :? ma ktoś jakieś namiary na to wydłużanie :lol:

:wink:

a tak btw widziałem kiedyś na allegro jakis super system na wzrost :wink:

masz 165 cm wzrostu? 8O
Co do tematu, to zwiekszanie wzrostu operacyjne, widzialem kiedys w programie o karlach (nie nie ludziach o imieniu karl tylko karłach :wink: ), niezbyt ciekawie to wygladalo ...
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
Jeśli sie nie myle To u osób ktorzy sa dotknieci karłowatością jest im podawany hormon wzrostu, bo u nich organizm własnie za mało jego produkuje.
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

masz 165 cm wzrostu? 8O


z włosami będzie z 170 :wink:
przy tym wzroście cięzko jest komuś walnąc z bańki :wink: ale jest też kilka pozytywów :)
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
Tez kiedys ogladalem program o tym, ale zdaje mi sie ze to nie bylo operacyjnie. Cos im dawali i taka terapia powiekszala o 4-7cm. W ogole po zlamaniu np nogi mozna miec ja krotsza, moze sie tez wydluzyc :) Normalnie chyba sie skraca, ale pamietam ze kolezanka miala nieco dluzsza po zlamaniu.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

Tez kiedys ogladalem program o tym, ale zdaje mi sie ze to nie bylo operacyjnie. Cos im dawali i taka terapia powiekszala o 4-7cm. W ogole po zlamaniu np nogi mozna miec ja krotsza, moze sie tez wydluzyc :) Normalnie chyba sie skraca, ale pamietam ze kolezanka miala nieco dluzsza po zlamaniu.

To co ja ogladalem, to napewno bylo operacyjnie, jakies sruby wkrecali w nogi i wydluzali je co jakis czas. Chlop "wydluzyl" sie o jakies 30 cm - tyle aby moc normalnie funkcjonowac (swiatlo wlaczyc, wylaczyc, bankomat, i t.p. )
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
Ten sam temat byl dzisiaj poruszany bodajze na tvn w faktach ja mam 178 i przyznaje ze z checia dociagnal bym do 180 jednak w zyciu nie dal bym sobie wzczepiac metalowe krazki w kosci (a to wlasnie robia sobie japonczycy i japonki) :?
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
Jak to wygląda w praktyce? Przecinają kość i pakują tam jakąś metalową przedłużkę? Co z wytrzymałością takiej kończyny? Staje się bardziej wrażliwa na uszkodzenia? Czy może wręcz przeciwnie? Wydaje mi się, że wszelkie połączenia ciało-metal są delikatniejsze niż oryginał. Ma ktoś coś do poczytania na ten temat?
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
w praktyce wygląda to tak, że kość jest łamana i pozostawia się między 2 końcami złamanej kości pewien odstęp na specjalnych rusztowaniach. przez pół roku leżenia/siedzenia w domu w miejscu tym w naturalny sposób kość odrasta, stając się tym samym dłuższa jak podają lekarze nawet o 15%...jednak jestem przekonany, że może nie tyle sama kość co miejsca w których sie szrosła sa o wiele słabsze niż pierwotna kończyna. Jak dla mnie-głupota i strata pieniędzy(operacja kosztuje 12.000$) :?
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

Ten sam temat byl dzisiaj poruszany bodajze na tvn w faktach ja mam 178 i przyznaje ze z checia dociagnal bym do 180 jednak w zyciu nie dal bym sobie wzczepiac metalowe krazki w kosci (a to wlasnie robia sobie japonczycy i japonki) :?

Mowa byla o chinczykach, ale to tak gwoli scislosci :wink:
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
my tak gadu gadu o kompleksach chinczykow ale pomyslcie ze on nie tylko wzrost maja mizerny :twisted:
jesli i klejnoty przestana im sie podobac a uscislajac ich dlugosc to furore nie beda robic operacje na wydluzenie kosci ani jakies tam lamanie kolem....
proste urzadzonko: drapacz chmur (a tam jest ich troszke) kawalek linki metalowej i hantla 5 kg...jeden koniec liny do penisa drugi do odwaznika i NIECH LECI!!!!!! powiedzmy z 25 pietra :D
bede miec takie dlugie fujary ze jeszcze beda sobie je deptac :twisted:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

my tak gadu gadu o kompleksach chinczykow ale pomyslcie ze on nie tylko wzrost maja mizerny :twisted:
jesli i klejnoty przestana im sie podobac a uscislajac ich dlugosc to furore nie beda robic operacje na wydluzenie kosci ani jakies tam lamanie kolem....
proste urzadzonko: drapacz chmur (a tam jest ich troszke) kawalek linki metalowej i hantla 5 kg...jeden koniec liny do penisa drugi do odwaznika i NIECH LECI!!!!!! powiedzmy z 25 pietra :D
bede miec takie dlugie fujary ze jeszcze beda sobie je deptac :twisted:

Te, a po tym staje? Ja tak tylko z ciekawosci :) :wink:
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
hehehe nie mam pojecia ja jestem rodowity słowianin Polak a nawet Europejczyk i na przyrodzenie (swoje) ani ja ani moja Pani narzekac nie musimy :D
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!

na przyrodzenie (swoje) ani ja ani moja Pani narzekac nie musimy


że niby twoja pani na "swoje" przyrodzenie tez nie narzeka mówisz? taaaa ? 8O
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
:rofl:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
khem...trzymajac sie tematu - ja mam te okolo 180cm i chetnie bym sobie jeszcze podbil wyzej, ale watpie zeby sie udalo...tzn. juz chyba przestalem rosnac
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
Pytanie: Czy sa jakieś cwiczenia/urzadzenia które umożliwają bycie wyższym , czy to tylko pic na wode ??
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chce być wyższy !!!!
...tak mysle..skoro sie wydluza, naciaga cialo...to chyba sie jest przez to szczuplejszym cio? :twisted: ?






...ekhm...no to te maszynke to gdzie mozna kupic :) ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024