Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty Sprandi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Buty Sprandi
nosze sie z zamiarem kupna butow sprandii.
link do nich (pieprzona strona we fleshu):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
linia sprandii
obuwie
men's and boys running-dynamic
dome adaptor

mialem je w rece wygladaja calkiem niezle cena tez spoko (160zl) ale...
mial ktos? uzywal? wrazenia? plotki? itp.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Butów Sprandi nie nosze od wielu wielu lat. Wytrzymywały rok. I nie były wygodne.
Teraz nosze tylko Adidas, czasem New Balance. I nie chodzi o modę. Adasie kosztujace po dwieście z kawałkiem zeta ( czasem pod 300) wytrzymują 3 lata. New Balance można dorwać poniżej 200 zł i też nie są gorsze , choć ostatnio nie mogę znaleźć nic ciekawego NB.

Zamiast Sprandi kup trampki :wink: albo poszukaj po przecenach czegoś markowego.
Byle nie Nike - nie są najlepszej jakości i jakoś mi nie pasują a ceny to mają no comment :wink: Polecam naprawdę adasia i NB.
  • 2

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi

Butów Sprandi nie nosze od wielu wielu lat. Wytrzymywały rok. I nie były wygodne.
Teraz nosze tylko Adidas, czasem New Balance. I nie chodzi o modę. Adasie kosztujace po dwieście z kawałkiem zeta ( czasem pod 300) wytrzymują 3 lata. New Balance można dorwać poniżej 200 zł i też nie są gorsze , choć ostatnio nie mogę znaleźć nic ciekawego NB.

Zamiast Sprandi kup trampki :wink: albo poszukaj po przecenach czegoś markowego.
Byle nie Nike - nie są najlepszej jakości i jakoś mi nie pasują a ceny to mają no comment :wink: Polecam naprawdę adasia i NB.

Fakt, obecnie tylko new balance. Tanio i porzadnie...
  • 2

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
no nie a ja najki halowy ostatno kupiłem :( . I wiecie co Adidasy,najacze,reboki itp. to o kant za przeproszeniem dupy potluc wszystkie wyprodokoawane w Azji(chiny,wietnam itp)
:) więc jaki to ma kurna sens ?
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
A polską swojską kiełbase co jesz, to myślisz ze to, co w polskie flaki wszprycowana?
To ja Ci odrazu powiem że importują z Azji 8)
Kubutek- dumny właściciel azjatyckich produktów Benchmade :wink:
A żeby oftopa nie było to:
P.s.- Sprandi faktycznie były o tyle wygodne że nie trzeba było ich prać - służyły max do 8 miesiecy a potem nawet do klejenia sie nie nadawały.
Aktualnie New Balance albo North Star czy inny Salomon zależnie od warunków.
  • 0

budo_magdalena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Nie polecam, zero amortyzacji przy bieganiu po asfalcie i betonie, zła wentylacja itp. po ok 5 treningach 50-60 km przebiegnietych, w trosce o zdrowie, zostawiłam przy smietniku na użytek lokalnej żulerki.
  • 0

budo_m0ses
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Eindhoven

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
moje sprandi wytrzymaly 2 tyg. podeszwa pekla przy palcach. ale to bylo daaawno.

za ta cene mozna znalezc np. asics z zeszlego sezonu. z bajerami typu wkladka zelowa, stabilizowana podeszwa itp.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Mi sie haloweczki adasia rozpadly po polroku :? ale to byl pierwszy przypadek reszta adidasa i nike dlugo wytrzymuja
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Chyba bede jedyny miałem kiedys buty Sprandi i zmienilem dopiero jak urosla mi stopa. Natomiast z takich mniej znanych firm polecam Mizuno tylko ze trudno je spotkac w sklepach w Polsce.
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Tylko Pumy i New Balance. Adidas takze nie potrafi wytrzymac dluzej niz 1-2 lat...

Pozdro,

Sus
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
No to mnie z Pumami zaskoczyłeś, nigdy nie miałem.
Ale Adidasy po około 300 zł wytrzymują u mnie 3 lata - po takim czasie poszła moja pierwsza para - podeszwa sie troche odkleiła.Ale to były bytu na bmx'a a ja grałem nimi w noge :wink: . Do par adasiów mających odpowiednio 2,5 roku, 1,5 roku oraz pół roku nie mam zastrzerzeń. :lol:
NB od dawna nie nosze , ale tez 2 lata minimum ;)
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
co wy pierdolicie :D :P nike dobre robi buty i sa wytrzymale :P nie wiem jak adidasy nike'a ale te bardziej klasyczne modele (cortez ale te stare nie te malym znaczkim takim ) i retro (air force one, nike dunk) sa b wytrzymale
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
jak tak czytam to dochodzę do wniosku; KUP GLANY :wink:


A na temat to daawno temu miałem buty tej marki, dosyć szybko się rozkleiły. Podtrzymuję więc opinię moich przedmówców.
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Ja zakupilem za wasza rada NB amortyzujace. Mam nadzieje ze sa chociaz w polowie tak dobre jak o nich piszecie ;p.

Co do butow marnej jakosci - umbro from athlete's foot. Ja i moj kumpel kupilismy jakos na jesieni zeszlego roku haloweczki podobnej jakosci. Glownie uzywane do grania w noge na asfalcie. Jemu poszly jakies 3 miesiace temu podeszwy (dziury + starty bieznik) a do tego caly spod odklejal sie w kilku miejscach. Mnie natomiast jakis miech temu poszly podeszwy na przodach (odkleily sie) o biezniku nie wspominajac. Zauwazylem rowniez dodatkowa wentylacje z boku w miejscu laczenia sie skory z gumowa podeszwa. Sa to moje pierwsze i ostatnie buty tej firmy.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Że zniszczyły się halówki na asfalcie to chyba rzadne zdziwienie :) Nie wbija się gwoździ kanapką.
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
Pierwsze i ostatie Pumy mialem pare lat temu. Rozpadly sie po niecalym roku noszenia na codzien. Zaznaczam ze nie sluzyly nawet do treningow. To samo spotkalo znajomego z analogicznym modelem butow. Nie wiem jak sprawa ma sie obecnie, ja natomiast uprzedzilem sie juz do tej marki :?
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi
W moim wypadku new balancy - adidaski, sluzyly mi swietnie, 3lata chodzenia i jeszcze sie trzymaj tylko troche wyblakly :)
pumy - haloweczki - chodze w nich dosc czesto, nie nazekam choc kolegom model z tej samej kolekcji po graniu na betonie rozwalil sie po 1-2msc....
  • 0

invender
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi

Jeśli chodzi o obuwie na siłownię, to raczej wybieram sprawdzone marki typu adidas czy nike, tutaj kupuje w Deichmannie co jakiś czas coś nowego bo wiadomo od biegania od intensywnego użytkowania każdy but się zużywa po jakimś czasie.


Użytkownik invender edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Monka15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 1
4
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty Sprandi

Kiedyś miałam buty do biegania po mieście z adika, ale obecnie chwalę sobie X-Tour. Szukam drugich, właśnie takich, które sprawdzą się na siłce, ale nadal od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) Już w którymś poście pytałam o Waszą opinię na temat Sonic Pro. Jakby ktoś miał jakieś doświadczenia to piszcie tu albo pod poprzednim postem  :bye:  


  • 0
"Wstałam rano, wyciągnęłam z szafy ulubiony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], założyłam wysłużone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i ruszyłam po sukces..."
 
„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…” 
 
 
 
 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024