Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sin City


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
pierwszy raz widzialem film w ten desen, jest to cos nowego... pewnie ze moze sie nie podobac(np. ludziom ktorzy sie gniewaja na brak glebszych sensow w gwiezdnych wojnach), ale jak dla mnie wypas, chociaz tego komiksu nie czytalem

Najbardziej mi sie podobala (procz aktorek oczywiscie Very Happy ) narracja, ona tworzyla caly klimat. No i filozoficzne podejscie glownych bohaterow w stylu : "Strzelaja do mnie ?! Chuj z tym i tak ich zapierdole"

otototototo :)
ale w ekfekcie nie mozna pominac oczywiscie czarnobialej scenerii

cytat filmu:"fair trade"
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Swietny film, naprawde, kozackie efekty specjalne, super sceneria i zajebisty komiksowy klimat, polecam :)
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
mi tez film sie podobal z tym ze troche przydlugi dla mnie film moglaby sie ograniczyc do historii tego marva
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Sikac ci sie zachcialo ? :D
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City

Sikac ci sie zachcialo ? :D

nie bo oglad;am na kompie wiec z sikaniem nie ma problemu ale troche m,nie zaczaql nudzic
historia tego detektywa z ta dziewczynka prawei identyczna na poczatku i koncu filmu to slabe bylo mogli sobie jenda darowac
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Właśnie wróciłem z kina...
Dooooopppppppppiiiiiiiiieeeeeeesssssszzzzzzcccccczzzzzzoooooonnnnnneeeee na maxa !!
Dawno nie miałem takie radochy z filmu.
3 przeplatajace sie watki....w jednym filmie
nawet nie wiem co lepsze Marv czy Dwight, a o Hartiganie nie wspomne "ostatni sprawiedliwy"
A najlepsze, ze film jest głęboki, ale i cieżki
marv....zabójca szukający sprawiedliwosci (paradoks)
dwight...zabójca po operacji nie dopuszcza do wojny
hartigan...ostatni sprawiedliwy glina w miescie opanowanym przez łotrów i innych skur...eli

Nie wspomne o sposobie filmowania, bo jest po prostu genialny !!
A gra aktorska? Oscar dla Rourka i goscia grajacego Dwighta

obsada...no coz...lepiej bym nie obstawił. (Benicio del Toro, Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba...i wiele wiele innych)

Polecam dla kazdego kto lubi nietypowe kino.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
A ja polecam kazdemu leciec po komiks NA PAPIERZE ;) - wierzcie mi,z e wersja elektroniczna nie ma tego klimatu.

Jesli chodzi o historie Hartigana, poszedlem do empiku, wzialem do reki ten tom, przeczytalem go w godzine stojac przy regale po czym zamknalem, poszedlem do kasy i kupilem go. Warto.
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
najlepsze jest to ze te trzy watki sa zajebiscie ze soba powiazane... :) Mi sie najbardziej podobala postac tego kanibala w okularkach ( czy to przpadkiem nie byl ten kolo co spidermana gral?). A pozatym dawno takiego dobrego filmu nie widzialem :oops: :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Generalnie Sin City dziala tak, ze w wiekszosci kazdy tom to osobna historia i osobni bohaterowie ale wszystko sie ze soba zaplatuje w tej knajpie wlasnie, tam sie wszyscy wymijaja podczas prawie jednej nocy. Fajna sprawa :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
jesli spodobal sie wam film to leccie po komiks :D ludzie mysla ze komiksy sa dla dzieci, ale nie we wszystkich przypadkach, sin city mnie zmiazdzylo (tez bylem sceptycznie nastawiony do komiksow) polecam bo warto, na film sie wybiore niebawem
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Tae Tad Ty na film ja po komiks :oops: :)
  • 0

budo_robin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City

Mi sie najbardziej podobala postac tego kanibala w okularkach ( czy to przpadkiem nie byl ten kolo co spidermana gral?)


Ha, toz to Frodo Baggins we wlasnej osobie! Jak widac mawashi ma niezle jak na hobbita :)

A co do filmu...
Tak jak Naturezza zachwycilem sie - obsada, zdjeciami, wszystkim.
Ostatnio tak bardzo podobal mi sie Sky Capitan, tylko ze to byl piekny plastycznie sofcik w stylu lat czterdziestych a tutaj jednak mocniejsze czochranie beretu mialo miejsce przestraszony :)

Ide jeszcze raz.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Właśnie wróciłem z ponownej wizycie w kinie... :D
Drugi raz oglądam ten sam film w przeciagu paru dni, a wrażenia baardzo podobne !
Coś wspaniałego !
Naprawde polecam obejrzeć film po raz drugi ! Ilość szczegółów jakie odkryłem teraz jest zaskakująca !

Technika...niby to czarno-białe, ale kolor ma, ale tylko w uzasadnionych momentach co dodaje dodatkowego klimatu. Wspaniały zabieg "spłaszczania" tła! Postacie z 3 wymiarem a tła 2-wymiarowe ! Żadnych wodotrysków jak w Zemście shitów (Sith'ów przepraszam), co jest niemałym atutem przy GW cz.3
##### można rzec uchronił sie przed "modnym" ostatnio przerostem formy nad treścią, a do tego jest cholernie specyficzny.

O obsadzie i fabule mozna by wiele napisać, ale zdradzałoby to zbyt wiele z filmu.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
zadna revelka.. ot film na podstawie komiksu.. wlasciwie to klatka po klatce.
pokazanie tego w czarno-bieli bylo efektem zamierzonym inacej film bylby zbyt krwawy.
jak dla mnie to srednio. i bebechy mi sie przewracaja od kolejnych ekranizacji komiksow.
  • 0

budo_lukasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
A słyszeliście, że odtwórca roli Marva, Mickey Rourke w latach 91-95 był bokserem
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
ja slyszalem, zagral tez glowna role w filmie o bokserze, ktory weglog mnie byl znacznie lepszy od Rockich. Ogolnie Mickey Rourke to dobry aktor.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City

A słyszeliście, że odtwórca roli Marva, Mickey Rourke w latach 91-95 był bokserem


Swego czasu chciał nawet do tego wrócić.
Bądź co bądź ciesze się, że to on zagrał Marv'a a nie jakiś Arnoldo-podobny bezmózgi mięśniak.
Aiki: pamiętaj, ze współ-reżyserem Sin City był Quentin Tarantino! Stąd też krwiste klimaty a'la Kill Bill.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Ten film był własnie tym czego potrzebowałem po ostatnim egzaminie w sesji :) Chciałbym go móc obejrzeć jeszcze raz, nie widząc go wcześniej. Szkoda, że to nie możliwe...
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
nie cierpie ekranizacji komiksow wszelkiej masci. ale sin city mi sie podobalo i to bardzo. wlasnie zasysam "dla miecia"... ;) kapitalny pomysl z tym "komiksowym" stylem. najlepsza opowiesc to ta z goldie bo hartigan byl zbyt dramatyczny a ten trzeci z kolei nijaki :) laski byly fajne :D :D:D chociaz nie spodziewalam sie ze to bedzie taka jatka, raczej spodziewalam sie czegos w stylu dicka tracy ;) chyba musze od kogos pozyczyc komix...
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sin City
Film zajebisty!! Od czasu "Piły" nie widziałem równie dobrego.
:twisted:

Jeśli komiks jest lepszy, to chyba jednak nie kupię Triangla...
W sumie przeszkadzało mi trochę to, że jest za bardzo political correct... Brakowało mi przekleństw i gołych dup...
A Panienki w filmie były super! Dokładnie tak jak lubię... :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024