Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robakozerca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_malas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
o jeny przeczytalem, zobaczylem ten przepis Wisza i jakos ode chcialo mi sie jesc na dzisiaj... przeciez to jest nie normalne.. :|
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca

A Ty bys zjadl trupa czy umarl z glodu?
(jezeli juz musimy schodzic do takiego poziomu)

Ja bym nawet łożyska nie zjadł. :)


".. jeśli nipatrzyłeś na swojeko kompana jak na potencjalny posiłek to znaczy że jescze nigdy niebyłaś naprawde głodny..." coś jest w tym cytacie... wspomniana sytuacja w andach lub to co sie działo w obozach koncentracyjnych w czasie IIwś
Gdybyś miał do wyboru umrzeć lub zjeść kawałek trupa którego masz pod rekom... wolał byś umrzeć z głodu??


Jedzenie łożyska lub innej cześc ludzkiegoi ciała w normalnych warunkach jest raczej średnim pomysłem moim zdaniem... i pewnie bym tego nieruszył

Co do czerniny to terz uważam że jest całkiem dobra :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca

Co do czerniny to terz uważam że jest całkiem dobra :)


ja też ją lubie. :)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Taki OT... niedawno widziałem na discovery dokument o oblężeniu Leningradu, uczestnicy opowiadali że były przypadki jedzenia trupów lub nawet polowania na ludzi (najczęściej na dzieci) w celu "zdobycia mięsa" .... ciężko jest się wypowiadać na temat takich zachowań nam teraz... ale może w innej rzeczywistości zmienilibyśmy zdanie i żarlibyśmy te łożyska podobnie jak trupie udka :wink:
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Dla mnie jako wegetarianki żywienie się mięsem kota czy psa nie różni się niczym od jedzenia wołowiny czy drobiu. Wszystko zależy od kręgu kulturowego w jakim się rodzimy, mięso to mięso, robak to też troche "białka i tłuszczu"... W artykule powalił mnie natomiast tekst o "robakach obłych", jedzenie tasiemców i tego typu sprawy... :nie: :blus: A jedzenie łożyska? Hmmmmmm................ 8O 8O 8O
W Chinach faktycznie ludzie jedzą wszystko...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
jedzenie ludzi? kanibalizm? bleeeeh. od razu przypomina mi sie tekst z Pielgrzyma:
"Obejrzalem zwloki. Wydaly mi sie takie...niedoprawione"
Paskudztwo :blus:
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Żeby przeżyć, człowiek zrobi wszystko. Robienie wszystkiego z ciekawości jest nienormalne, ALE acet jest "duży" i sam decyduje o swoim życiu.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Zgadzam sie z przedmowczynia, dla mnie tez nie ma zadnej roznicy jesc krowe, swinke, pieska czy robaczka. Jedzenie martwego stworzonka to jedzenie martwego stworzonka, niewazne jakiego.

A co do lozyska... 'nienormalne' to takie slowo, ktore ciezko zdefiniowac. Nienormalne w naszym kregu kulturowym? Dla wszystkich w tym kregu? Dla mnie raczej 'nietypowe' niz 'nienormalne', facet nikomu krzywdy tym nie wyrzadzil, a jesli dla kogos zdjecia lozyska czy rodzacej kobiety to 'totalny hardkor' to chyba nie potrzyma swojej zony za reke podczas porodu :wink:

Jego sprawa, takiego robaczka z ogniska sam bym sprobowal. Konika polnego - nie ma sprawy. Pijawki, karaluchy czy robale oble - nie, ale racjonalnie nie potrafie wytlumaczyc dlaczego. Ot, po prostu sie brzydze, mimo ze to takie same zwierzatko jak np. kurczaczek :wink:

Natomiast bawia mnie ludzie ktorzy twierdza ze nie tkneliby np. mozdzku czy ozora, a co sobote wcinaja watrobke z cebulka :)
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
osobiście wole łożysko od mięsa w mcdonalds 8)

śmieszne, to niezachwiane przekonanie o tym jak wielce różni sie człowiek od zwierzęcia, heh...
  • 0

budo_mishman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Podobno w Meksyku mają taki meksyk, że w McDonaldzie są podawane białe larwy zamiast kurczaka. Taki soczysty robal ma w sobie ponad 60% białka. No ale gzie Polska a gdzie Meksyk.
pzdro :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca

No ale gzie Polska a gdzie Meksyk.
pzdro :wink:

od razu mi sie skojarzylo z :
"Mamy tu Meksyk o jakim nawet nie snisz, wierz mi..." ;)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
MishMan: żarcie w Macach jest na całej Ziemi takie samo.

Co do tematu dyskusji, to nie zjadł bym z własnej woli:
-arszeniku
-opony od Stara
-skarpetek Mradu ;) (no offence man)

Jak dla mnie kanibalizm, to jedzenie ludzkiego mięsa. W jakiejkolwiek postaci.
Jedzenie łożyska, to jest kanibalizm. Obgryzanie sobie skórek przy paznokciach i niewypluwanie też.
Całowanie się, seks oralny, to też kanibalizm (we wszystkich wydzielinach są komórki ludzkiego nabłonka).

więc większość z nas to kanibale...

A że niektórzy z nas to lubią. Ludzka rzecz... ("Goodie, goodie!!")

Niedopouszczalne jest (w większości przypadków) okaleczanie, lub zabijanie innego człowieka dla zdobycia pożywienia.
Jedzenie trupów, o ile zajdzie taka potrzeba i nie są nieświeże- spoko.

ov_Darkness
Kanibal-hobbysta

:lol:
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
:rofl: :rofl: :rofl:

Coz za niezmacony niczym, uroczy wywod logiczny ;) To ja sie przylaczam do kolegi i mozemy zalozyc stowarzyszenie kanibali -hobbystow :wink:
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
ja terz chce!! ja terz chce do takiego klubu!! :twisted:

wczoraj rozmawiałem o tym z moją kobietą studetką weterynarji i u zwierząt (np. psów) zjadanie łożyska po porodzie to coś zupełnie normalnego

pokazała mi terz w książce z (uwaga trudne słowo) embriologii zdjecie łożyska... i z całom stanowczością stwierdzam że musiał bym chyba 2 tygodnie nic niejeść żeby pomysleć o zjedzeniu czegoś takiego...
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Co tu dużo gadać, dla mnie zjedzenie łożyska jest równoznaczne z czymś co nam raczej nie jest niezbędne do życia. Co innego ludzie, a co innego pies(właściwie to suka) który musi uzupełnić wartości odzywcze po wyczerpującym poraodzie. Ludzie (kobiety) maja odpowiednie pożywienie po porodzie, nie muszą jeśćwłasnego łożyska. A co do normalności, to wg kultury jest to nienormalne, a wręcz popierdolone, a wg natury to nic nadzwyczajnego, jak ktoś chce to i je co chce. Z tym że należy zauważyć że jednak od innych zwierząt powinnismy sie odróżniac czymś więcej niz tylko tym że zażywamy szkodliwych dla siebie substancji(alkohol, narkotyki, nikotyna) i ewentualnie niszczymy środowisko w którym zyjemy.Z resztą jak dla mnie jest lepiej obrać ze skóry i zjeść jakieś zwierzę(zająza obieram i kroję w 9 minut :twisted: ) niż myśleć jakby tu przełamac obrzydzenie i zjeśźć robala(tudzież inny małozjadliwy organ ludzki).
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Kurde... skoro łożysko to takie paskudztwo, to dlaczego w szpitalach bez większych problemów mozna dostać łożysko własnej żony oczywiście?!?
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
A czy ktoś z was oglądał taki program na Polsacie "NIEUSTRASZENI"????? Tam to daja niezle popalić i to tylko za kase a nie z głodu! A pomyslcie co by zjadł człowiek gdyby był naprawde głodny???? Czyżby zdolny do wszystkiego????A co do łożyska to... bleee!!!
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca
Nikt tego nie ogląda bo tam Shaftem straszy :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca

No ale gzie Polska a gdzie Meksyk.
pzdro :wink:

od razu mi sie skojarzylo z :
"Mamy tu Meksyk o jakim nawet nie snisz, wierz mi..." ;)


albo coś koło 'wjeżdżamy do polski, a polska to taki meksyk europy...' jackass odcinek z gumballem ;) ...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Robakozerca

albo coś koło 'wjeżdżamy do polski, a polska to taki meksyk europy...' jackass odcinek z gumballem ;) ...

to nie tak bylo. to lecialo tak:
"Polska nazywana jest 'Meksykiem Europy'... nie wiem co to znacza, ale podoba mi sie" ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024