Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z czego to wynika?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

budo_rowek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Z czego to wynika?
nurtuje mnie od dawna pytanie czy jest mozliwy wzajemny szacunek ludzi trenujacych rozne style i odmiany sztuk walki?
Bo jak do tej pory to ciagle spotykam tylko slowne przepychanki. Jedni to robia bardziej lagodnie inni uprawiaja chamowe ale zawsze jest to udawadnianie wyzszosci tego co akurat forumman trenuje.
Ciekawe z czego to wynika?!
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
Wynika z tego ze jestesmy na forum Karate.
Wyjdz sobie na noze, tam panuje atmosfera przyjazni. To samo na galerii, TG, MoS itp. Nawet na CrossBudo. To kwestia ludzi a nie styli.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
hmmmm :?: :?:

Dobre pytanie?

Moze z klapek na oczach?

Szczeze mowiac, to cos czuje ze rozpeta sie nowa wojna slowna zaraz. Nie chce tu nazywac rzeczy po imieniu, ale jak juz kiedys ktos zauwazyl, ze to tylko przedstawiciele niektorych styli ciagle atakuja inne, tamci odwrotnie tego nie robia :) :) :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

To kwestia ludzi a nie styli.


Oj tu bym polemizowal :wink:

Choc akurat ty liczmistrz jestes w porzadku :wink:
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
Bo w dziale o nożach boją się że dostaną kosę w plecy dlatego są grzeczni :)
  • 0

budo_mxc78
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mannheim

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
ludzie ktorzy trenuja dlugo i maja jakies doswiadczenie z reguly nie biora udzialu w takich slownych przepychankach...
pozdr!!
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

To kwestia ludzi a nie styli.


Oj tu bym polemizowal :wink:

Choc akurat ty liczmistrz jestes w porzadku :wink:

Ej, no kurde, to ze ktos jest z Kyokushin to nie znaczy od razu ze to debil :)
"To dlatego ze jestem czarny, tak?" :)

Bo w dziale o nożach boją się że dostaną kosę w plecy dlatego są grzeczni :)

Zajrzyj sobie, zobacz sama.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

nurtuje mnie od dawna pytanie czy jest mozliwy wzajemny szacunek ludzi trenujacych rozne style i odmiany sztuk walki?
Bo jak do tej pory to ciagle spotykam tylko slowne przepychanki. Jedni to robia bardziej lagodnie inni uprawiaja chamowe ale zawsze jest to udawadnianie wyzszosci tego co akurat forumman trenuje.
Ciekawe z czego to wynika?!


Wynika to z tego ze niektore osoby na forum nie maja szacunku dla tego co trenuja inni.

To kwestia ludzi a nie styli.


Zgadza sie. Ale niestety, wiekszosc ludzi ktorzy obrazaja inne style trenuje KK... Przypadek?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
To chyba po raz kolejny mam zaszczyt to powiedzieć:

POOOOOOOSZŁO!!!!
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

nurtuje mnie od dawna pytanie czy jest mozliwy wzajemny szacunek ludzi trenujacych rozne style i odmiany sztuk walki?

oczywiscie ze jest, a najlepsza metoda jest wspolne trenowanie (no i imprezowanie oczywiscie :wink: )
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

nurtuje mnie od dawna pytanie czy jest mozliwy wzajemny szacunek ludzi trenujacych rozne style i odmiany sztuk walki?


Liczmistrz odpowiedzial na to, ze na dziale "Noze" panuje atmosfera przyjazni, co jest prawda.


Moze jest tak dlatego dlatego, ze na dziale "Noze" wiekszosc kolesi niczego nie trenuje? :)
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

ludzie ktorzy trenuja dlugo i maja jakies doswiadczenie z reguly nie biora udzialu w takich slownych przepychankach...



Zdziwil bys sie, sa na vortalu pyskacze trenujacy blisko dwudziestu a i wiecej lat, majacy wysokie stopni i wlasne kluby :?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
I to oni podjudzają i uczą swoich uczniów nietolerancji, bo im się rynek kurczy :) Znam to bardzo dobrze ale olewam i robie swoje :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

Moze jest tak dlatego dlatego, ze na dziale "Noze" wiekszosc kolesi niczego nie trenuje? :)

Jak nie?
A walka nozem to co? :)
Pozatym, sa tez ludzie z najrozniejszych czasem styli, ktorych wlasnie NOZE polaczyly.
  • 0

budo_cycu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
No tak... każdy się sprzecza, bo chce udowodnić, że jego styl jest najlepszy, ale prawda jest taka, że przy jakiejkolwiek konfrontacji na ulicy to mają szanse tylko Ci, którzy dłuższy czas trenują Muai-Thai, BJJ, Budokai i inne style zbliżone właśnie do tych. A i zapomniałem wspomnieć jeszcze o KK, bo niektórzy są naprawde dobrymi fighterami. No i na koniec chciałem wspomnieć o stylach typu Shotokan. Oczy otwierają się po prawdziwej walce tym, którzy to trenują i uświadamiają to dopiero sobie, że nie było sensu trenować tego nawet 10 lat. W dzisiejszych czasach trzeba trenować style full contact.

Pozdro dla wszystkich.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

... koniec chciałem wspomnieć o stylach typu Shotokan. Oczy otwierają się po prawdziwej walce tym, którzy to trenują i uświadamiają to dopiero sobie, że nie było sensu trenować tego nawet 10 lat. W dzisiejszych czasach trzeba trenować style full contact.


A swistak siedzi... i krowy masuje :D
  • 0

budo_cycu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogówek

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

... koniec chciałem wspomnieć o stylach typu Shotokan. Oczy otwierają się po prawdziwej walce tym, którzy to trenują i uświadamiają to dopiero sobie, że nie było sensu trenować tego nawet 10 lat. W dzisiejszych czasach trzeba trenować style full contact.


A swistak siedzi... i krowy masuje :D



Nie przyznasz mi z tym Shotokanem racji? :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?
Cycu nie uwazasz ze troszke twoja wypowiedz nie jest na temat ,chyba ze w ten sposob probujesz wytlumaczyc czemu jest tyle sprzeczek na vortalu.
Hmm kazdy niech robi to co go cieszy i daje mu satysfakcje, nie ma znaczenia jaki to styl lub formula.
A jesli komus nie odpowiada to co inni robia to niech nie analizuje tego tylko robi swoje ot co.
pozdrawiam wszystkichcwiczacych :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

... koniec chciałem wspomnieć o stylach typu Shotokan. Oczy otwierają się po prawdziwej walce tym, którzy to trenują i uświadamiają to dopiero sobie, że nie było sensu trenować tego nawet 10 lat. W dzisiejszych czasach trzeba trenować style full contact.


A swistak siedzi... i krowy masuje :D


Dokladnie :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Z czego to wynika?

No tak... każdy się sprzecza, bo chce udowodnić, że jego styl jest najlepszy, ale prawda jest taka, że przy jakiejkolwiek konfrontacji na ulicy to mają szanse tylko Ci, którzy dłuższy czas trenują Muai-Thai, BJJ, Budokai i inne style zbliżone właśnie do tych. A i zapomniałem wspomnieć jeszcze o KK, bo niektórzy są naprawde dobrymi fighterami. No i na koniec chciałem wspomnieć o stylach typu Shotokan. Oczy otwierają się po prawdziwej walce tym, którzy to trenują i uświadamiają to dopiero sobie, że nie było sensu trenować tego nawet 10 lat. W dzisiejszych czasach trzeba trenować style full contact.

Pozdro dla wszystkich.


oj mistrzu :)
Ale byś się zdziwił.
Jestes kolejną osobą która chce wywołać jakieś walki na forum. Za dużo już tego było.

Powiem ci tylko że widziałem już Shotokanów co wymiatali an ulicy i kiokushinów, kick bokserów a nawet zapaśnika co dostawał omłot od każdego więc mi tu nie gadaj....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024