Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabele sprawności / wydolności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Tabele sprawności / wydolności
Witam !

Czy ktoś z Was ma może dostęp do tabel sprawności/wydolności organizmu? Chodzi mi o takie tabele których używają nauczyciele wych. fiz. by oceniać swoich podopiecznych. Zależy mi głównie na informacji ile podciągnięć na drążku wymagane jest na daną ocenę (interesują mnie zwłaszcza wymagania dla dziewcząt).

Z góry wielkie dzięki za wszelkie informacje!
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabele sprawności / wydolności

(interesują mnie zwłaszcza wymagania dla dziewcząt).

Obok qsywki masz że jesteś płuci męskiej więc po co ci dla dziweczyn? 8) :)
PS. U mnie w szkole wymagania wiszą na gazetce obok sali i każdy może sobie przeczytać :-)
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabele sprawności / wydolności
u mnie w LO, dla chlopakow bylo tak ze w 3 klasie trzeba bylo 14 na cela, 12 na bdb, 10 na dobry itd. w 2 klasie wymagania byly obnizone o 2 podciagniecia. co do dziewczyn to one mialy sprawdziany ze skakanek i takich tam nie mialy chyba zadnych silowych (ale nie jestem pewnien)
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabele sprawności / wydolności
Bylo juz chyba na budo... . Przynajmniej ja pamietam, ze bylo o kuperze i o podciaganiu. Oczywiscie taki test sprawnosciowy nie polega na podciaganiu wylacznie, trzeba zawisnac na pare sekund , na jednej rece na drugiej, podciagnac zrobic gowno i takie tam :roll:
  • 0

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabele sprawności / wydolności

U mnie w szkole wymagania wiszą na gazetce obok sali i każdy może sobie przeczytać :-)

Niestety ja edukację na poziomie średnim skończyłem już kilka lat temu więc nie mam takiej możliwości. Jeśli byłbyś tak miły to prosiłbym Cie o przeczytanie tych wymagań i odpisanie mi. :wink:

U mnie w LO, dla chlopakow bylo tak ze w 3 klasie trzeba bylo 14 na cela, 12 na bdb, 10 na dobry itd. w 2 klasie wymagania byly obnizone o 2 podciagniecia.

Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, z tym że w odniesieniu do dziewczyn. Interesuje mnie to, gdyż jednak w pewnym LO dziewczyny także mają takie testy sprawnościowe i żadna nie chce podzielić się ze mną informacją jakie te wymagania są. :wink:
I nie chodzi mi o test Coopera tylko właśnie o wymagania dla pierwszoklasistek z LO: na cel - np. 10, na bdb - 8, itd.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie!
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabele sprawności / wydolności
Wiesz u mnie w szkole na drazku w Technikum w 1 klasie bylo 16 podciagniec na cela wiec wiesz u was w szkole to troche malo sobie dali :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024