Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z tym Podrazą?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co z tym Podrazą?!
Niemiłą niespodziankę sprawił organizatorom Gali Full Contact Challenge w Gdańsku znany zawodnik i trener kickboxingu Cezary Podraza. Był umówiony z organizatorami na wystawienie w imprezie swoich zawodników. Jeszcze w dniu zawodów, rano dyrektor sportowy gali Krzysztof Sokołowski kontaktował sie telefonicznie z p. Podrazą, który potwierdził, że wraz z zawodnikami wyjeżdża do Gdańska. Tymczasem do Gdańska nie dotarli. Podraza nie odbierał także telefonu. Nie przesłał zadnej informacji, nie odwołał udziału swoich zawodników - czym sprawił ogromne kłopoty organizatorom i zawiódł kibiców, którzy licznie stawili się do klubu "Amnezja". Impreza sie odbyła - było tylko mniej pojedynków w tzw. formule K1.
Ten post został wysłany ku przestrodze wszystkim tym, którzy chca organizować różne imprezy. Takie amatorskie zachowanie źle świadczy nie tyle o organizatorach gali w Gdańsku ale o całym środowisku. Jeżeli chcemy aby o naszym sporcie mówiono z szacunkiem - szanujmy się sami. jeśli chcemy by nas sport był profesjonalny - sami zachowujmy się jak profesjonaliści.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!
Chłoooopie... organizowanie czegokolwiek jest nieodłącznie związane z takimi doświadczeniami. Ale - jak sobie organizatorzy będą przekazywać informacje o nierzetelnych ludkach to może potem zostaną tylko rzetelni ? :D
  • 0

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!
Wiem, że tak jest. Dlatego zamieściłem ten post. Niech ci co są niepoważni zastanowią się troche co robią.
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!
No nieładnie. Ssiezz ma rację.
  • 0

budo_cwaniara_dg
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!
Wiecie co powiem tylko tyle że musiał mieć jakis powód.I nie jedzicie mi trenera bo jest odpowiedzialnym człowiekiem a jak go nie znasz to nie mów!:evil:
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!

Wiecie co powiem tylko tyle że musiał mieć jakis powód.I nie jedzicie mi trenera bo jest odpowiedzialnym człowiekiem a jak go nie znasz to nie mów!:evil:


hehe to chyba ty go nie znasz,
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z tym Podrazą?!
Cwaniara - jak miał jakiś powód to czemu się nie podzielił informacją na ten temat ??
Mnie osobiście najbardziej przy organizowaniu imprez denerwuje właśnie ta cisza. Choć jeden telefon - przecież różne rzeczy mogą się zdarzyć. A tak to człowiek czeka i czeka....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024