Skocz do zawartości


Zdjęcie

A takie pytanie ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

A takie pytanie ...
Hi !
A wiec tak szykuje sie do zapisania na jakies mma (znowu :wink: ).
Zastanawiam sie miedzy muay thai a polaczeniem bjj z kickiem. Znalazlem 2 sekcje dosc ciekawe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Moze ktos tam trenuje i moglby opisac co jak wyglada. Z poczatku bylem nastawiony wlasnie na ten muay thai, ale od kolegi dostalem namiary na bjj, ktore tez wyglada ciekawie :wink: . No i mam teraz dylemat co lepiej wybrac. Zalezy mi przedewszystkim na walce :) . Nauczyc sie bic w milej atmosferze i pod fachowym okiem. A wiec jeszcze raz wszystkich ktorzy mieli kontakt z tymi sekcjami prosze o informacje, osoby trenujace o opinie na temat poszczegolnych stylow i jeszcze raz o wszelakie informacje (na temat innych sekcji we Wrocławiu rowniez) :wink:
Pozdrawiam Volt
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
co do Dragona, to nie znam i nie slyszalem, moze to jakis nowy osrodek, co do bjj Wroclaw to jest to juz firma o ustalonej reputacji prowadzona przez braci Golaszewskich. Z tego co wiem to calosc tego przedsiewziecia nie jest nastawiona na VT, ale i na sportowe bjj, takze nie szykuj sie na typowy mix. Ludzie ktorych znam i tam trenuja chwala sobie!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
Witam,

Otóz Dragon to nie jest taki nowy osrodek... ma juz pare latek, zawodnicy mają coraz większe osiągnięcia. We wrocławiu są 4 sekcje Dragona ... każda pod innym okiem. zapraszam na stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ja osobiście zachwalam bardzo ten klub. Szczególnie sekcje Nowy Dwór... fachowe w pełni profesionalne treningi.
Co do VT ... no z tego co slyszalem to tak jak mowisz nastawiaja sie bardziej na BJJ ... bo stujka raczej kiepska.

Pozdro,
Rocky
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...

Ja osobiście zachwalam bardzo ten klub. Szczególnie sekcje Nowy Dwór... fachowe w pełni

Pozdro,
Rocky



:) :) :) moja parafia :) Pozdro stary

Co do stojki Golaszewskich i u Golaszeskich nie wypowiadalbym sie pochopnie, obydwaj maja osiagniecia w Kick-boxing, karate i Tae Kwon Do, a prowadzacy zajecia z kicka, Petril (Vice Mistrz Świata, Mistrz Europy w Kick Boxingu i Zawodowy Mistrz Europy w Kick Boxingu) i Rutkowski to znakomici zawodnicy. O ile pamietam to zajecia VT odbywaja sie raz w tygodniu, takze klub nie kladzie nacisku na VT.

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
No wlasnie, i co wybrac ? :) Mi chodzi przedewszystkim o stojke, bjj bylo by milym dodatkiem i teraz pytanie czy kickboxing i i vt wlasnie u braci Golaszewskich moze mi zastapic muay thai, czy jednak lepiej wybrac muay thai ? Nigdy nie trenowalem mt i nie jestem pewny jak to wyglada na co jest polozony nacisk tak samo nie mam doswiadczenia z kickiem, bjj. Mi chodzi przedewszystkim o walkie w stojce, taka typowa walka na ulice :) , zeby mozna bylo honor czasem obronic (ale tak pozadnie) :wink: . Ogolnie ciagnie mnie do mma, trenowalem tkd ale wolalbym cos bardziej hard corowego no i czysta walka bez tych calych ukladow i pieprzenia :wink: . Tylko ja za cholere nie wiem co wybrac, pomocne by mi bylo jakbyscie napisali na co byscie sie na moim miejscu zapisali...
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
Tengu---> nie wypowiadam sie pochopnie :P ... otóż ... przynajmniej wg mnie nie najważniejsze jest to czy instruktor jest mistrzem Europy czy Świata w czymś tam ... ale ile z tego co sam potrafi jest w stanie przekazać i nauczyć ...

Volt---> wg mojej subiektywnej oceny ... najlepsza stójka we Wrocku jest w Dragonie u Witka ... no pewnie ze są jeszcze inne kluby .... KB ... Fighter ... Gladiator ... jest jeszcze Pankration ... ale z tego co jestem zorientowany to jednak Dragon :] ... Solidne podstawy ... wszystko dokładnie rzetelnie.
No moze to też pewne moje przeświadczenie w wyższości MT nad KB ... nie wiem :P [/u]
  • 0

budo_giv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
tak sie składa że ostatnio w sekcji Sródmieście "Dragona" (Quest) odbył się trening MMA i chyba będą takie kolejne spotkania w ramach wymiany . Trening prowadził Paweł Jóźwiak z MMA Poznań i trening był całkiem spoko , o ile wcześniej nie miałem pojecia nic o walce w parterze tak teraz sie mocno wkręciłem
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
no nic a tylko sie cieszyc, ze wroclawska scena MMA sie rozwija :D , kufa, jak przyjade do wrocka to trzeba bedzie sie wybrac i poodnawiac znajomosci na macie :twisted:

Pozdrawiam was - MH
  • 0

budo_aqq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
... do poki nie sprobujesz, doputy sie nie dowiesz... Proponuje iść na trening VT oraz MT i predzej czy pozniej sam do tego dojdziesz. Pamietaj ze nie tylko trener jest wazny ale takze zawodnik. Jesli masz predyspozycje na dobrego uderzacza to cwicz MUAY THAI.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
Osobiście uważam że jak masz sie nauczyć efektywnie bić to najlepsze MT + VT.
KB też jest spoko ale dla mnie jakiś za techniczny i za "lekki" jest.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...

Osobiście uważam że jak masz sie nauczyć efektywnie bić to najlepsze MT + VT.
KB też jest spoko ale dla mnie jakiś za techniczny i za "lekki" jest.

No tak sie wlasnie zastanawialem. Bo w sekcji nowy dwor (a tam sie udaje) w grupie poczatkujacej sa tylko 2 treningi tygodniowo, dla mnie troche malo i wlasnie wziolbym sobie jeszcze to vt raz w tygodniu. Pytanie tylko czy sie tam nadaje :]. Trenowalem rok tdk wczesniej troche judo, ale moze jednak za szybko na to :roll: . Moglby sie ktos kto tam trenuje wypowiedziec ?
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...

... do poki nie sprobujesz, doputy sie nie dowiesz... Proponuje iść na trening VT oraz MT i predzej czy pozniej sam do tego dojdziesz. Pamietaj ze nie tylko trener jest wazny ale takze zawodnik. Jesli masz predyspozycje na dobrego uderzacza to cwicz MUAY THAI.

No tak na trening 1 to jeszcze pojde jak sie bede zapisywal, ale chcialbym juz miec ogolne pojecie co jak wyglada i czym warto sobie dupe zawracac :wink:
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: A takie pytanie ...
Hmmm ... no mnie sie wydaje ze dobrym pomysłem będzą te 2 razy w tydoniu MT + BJJ u braci na VT ... a czy sie nadajesz ... prawie każdy sie nadaje ... tu nie chodzi o predyspozycje ... ciezka praca to 98% .. a predyspozycje to moze te 2% ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024