Skocz do zawartości


Zdjęcie

Używki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Używki
Interesuje mnie wasz stosunek do wszelkiego rodzaju używek. Alkohol, papierosy, narkotyki.

Czy osoby trenujące mogą sobie dowolnie "używać"

Wreszcie, czy to OK jeżeli sensei pali papierosy?
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki
OMG. Archiwum - sprawa byla obgadana na rozne sposoby kilka razy. Jeden temat ostatnio zostal zablokowany
  • 0

budo_naimad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Buk

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki
Uważam że sportowiec nie powinien brać używek. Szczególnie tyczy się to palenia. Rozumiem, strzelić sobie piwko raz na jakiś czas, ale myślę że wszelkiego rodzaju narkotyki i papierosy nie powinny niszczyć organizmu sportowca. Zresztą taki sportowiec w końcu dojdzie do wniosku, że przez fajki staje się słabszy, mniej wytrzymały i częściej ma duszności
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki

OMG. Archiwum - sprawa byla obgadana na rozne sposoby kilka razy. Jeden temat ostatnio zostal zablokowany


Dzieki sprawdze archiwum
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki

Interesuje mnie wasz stosunek do wszelkiego rodzaju używek. Alkohol, papierosy, narkotyki.

Czy osoby trenujące mogą sobie dowolnie "używać"

Wreszcie, czy to OK jeżeli sensei pali papierosy?


Osoby trenujące mogą sobie dowolnie "używać" wszelkiego rodzaju używki. Czy sensei pali papierosy to nie moja sprawa. Używki są dla ludzi, więc co niektórzy sobie "używają". Mój stosunek do używek jest pozytywny.

Jedynym alkocholem który preferuję jest piwo, ale piję je rzadko. Czasami piję (też rzadko) kawę. Za wódką, haszyszem, amfetaminą, papierosami itp. nie przepadam, ale nie przeszkadza mi zażywanie tych środków przez innych.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki

Dzieki sprawdze archiwum

Moze rpzesadnie zareagowalem (to nie tak oklepana sprawa jak niektore) ale moderatorzy ostatnio zrobili sie pod tym wzgledem wyczuleni ;)

No ja zmykam z tego tematu ;)
pzdr
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Używki
uwazam ze jak juz ktos cwiczy, to jedyna uzyweczka to male( ew duze :) ) piwko od czasu do czasu, palenie zawala płuca :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024