Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plecak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
mi tez sie juz nie chce z toba gadac!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

mi tez sie juz nie chce z toba gadac!

no to wypie*** nikt cie tu nie trzyma!
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
no to teraz to juz chyba se pojde bo ten mard kazał wypierdalac o jesus1
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
robi sie nie miło :roll: :)
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Po pierwsze Patrol to co Ty za bloki sobie robiłeś ?? Jak ty zaczniesz w walce z jakimis "blokami" to czy z plecakiem czy bez zostanie z ciebie mokra plama.

...a Ty Kapral to juz wybitny specjalista jesteś... na te strzelania to pewnie jeździsz z tym swoim skorpinem kal. 7.62 ??
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

Czy znacie jakąś alternatywę dla plecaka?



- taksówka bagażowa
- osobisty tragarz :D
a najrozsądniejsza wydaje się - torba np.: sportowa;

Standardowy plan pod tytułem "w nogi!" odpada, bo ciężar nas skutecznie spowalnia.



Jeśli zamierzasz uciekać to od torby lepszy plecak.
A z tym ciężarem to chyba lekka przesada! :|

Jednocześnie jak zaznaczyłem ruchy mamy skrępowane, zrzucić plecak nie tak łatwo, a każda sekunda się liczy.


To prawda, jeżeli będziesz walczył to dobrym rozwiązaniem jest torba jako tarcza w lewej ręce, najlepiej w połączeniu z nożem (tudzież mieczem :twisted: ) w ręce prawej.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

Po pierwsze Patrol to co Ty za bloki sobie robiłeś ?? Jak ty zaczniesz w walce z jakimis "blokami" to czy z plecakiem czy bez zostanie z ciebie mokra plama.



Ja mimo wszystko sądzę, że więcej ze mnie zostanie jeśli przyjmę cios na blok niż na ryj, ale poprawcie mnie jeśli się mylę. Przez blok rozumiem ruch ręką mający na celu przeszkodzić przeciwnikowi zadanie skutecznego ciosu (czyli takiego, który dojdzie do celu).
  • 0

budo_egon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Ja zawsze nosze torbe sportową niezaduża nie zamała wygodniejsza od plecaka wszystko się w niej mięści można szybko zdjąć i stanąć do walki ale ucieka się znią nieco gorzej(jeśli już przyjdzie uciekać).
Co nieznaczy że sie nieda.
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

Przez blok rozumiem ruch ręką mający na celu przeszkodzić przeciwnikowi zadanie skutecznego ciosu (czyli takiego, który dojdzie do celu).


Mozesz nie zdązyc. skuteczniejsza od bloków rodem z Twoich "zainteresowań" jest szczelna bokserska garda. W jej przypadku plecak az tak bardzo ine przeszkadza.

Czasem sam sie zastanawiam co z tym plecakiem począć... dobre patenty już tu były: nosic na jednym ramieniu albo używac torb sportowej...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

Mozesz nie zdązyc. skuteczniejsza od bloków rodem z Twoich "zainteresowań" jest szczelna bokserska garda. W jej przypadku plecak az tak bardzo ine przeszkadza.
...

to mi pokaz misiu szczelna bokserska garde nie majac na rekach rekawic...
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
To po pierwsze, a po drugie na boks nie chodzę, więc zamiast improwizować, wolę sie skupić na tym co znam i ćwiczyłem.
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Zgoda, że garda bez bokserskich rękawic szczelna nie będzie ale wracając do tematu, Patrol - to jakich bloków nie możesz wykonać :?:

Z przodu nosisz ten plecak czy co?
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Im mniej w plecaku rzeczy cennych tym łatwiej będzie go porzucić, czy zdjąć. Jak słyszę o dokumentach w plecaku, to myslę sobie że to kuszenie licha jest po prostu. Po co sobie samemu skręcać sznurek, na którym ktos nas powiesi.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak

Zgoda, że garda bez bokserskich rękawic szczelna nie będzie ale wracając do tematu, Patrol - to jakich bloków nie możesz wykonać :?:

Z przodu nosisz ten plecak czy co?


Może źle się wyraziłem - nie chodziło mi o to że ja tych bloków nie mogę w ogóle wykonać, tylko o to, że ciężar plecaka mi przeszkadza, spowalnia ruchy i obciąża rękę.
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
To moze warto poboksowac zamiast skupiac się na blokach, które z powodu plecaka sa jeszcze powolniejsze ?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
patrol, to sciągasz plecak, zamachniesz sie nim na kolesia i wypłacisz mu pare bomb. nic łatwiejszego;)
jak plecak ci pzreszkadza, to sciągasz.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Przy okazji ja mam plecak zawsze dość luźno, jeden ruch i juz jest na ziemi, zajmuje mi to mniej niż sekundę. Może warto nad tym pomysleć.
  • 0

budo_hauer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Van puR

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Dokładnie, to jest rozwiazanie, szybko sie pozbyc obciązenia, ewentualine zamiast "plecak na ziemie" moozna tak jak ktos już tu napisął rzucic plecakiem w kolesia (szczegółnie ajk jest np. 2.
  • 0

budo_szpilson
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
Bardzo ciekawy temat.
Moim zdaniem, plecak powinien być przedewszystkim dobrze dobrany. Nieodpowiednio dobry może powodować skolioze i inne schorzenia związane z kregosłupem, wiec czasem warto wydać troche więcej pieniędzy, ale za to cieszyć się wygoda i długim okresem użyteczności. W tej kwestii bardzo cenie sobie plecaki firmy JanSport (niktóre modele mają też chowane "chwatadełka", wiec eliminuje to mo mozliwość złapania nas za nie).
Jeśli natomiast chodzi o optymalizacje plecaka do naszych potrzeb, to zgodze się z przedmówcami, ze nalezy po prostu dobrze dostosować plecak do naszych potrzeb. Powinny On być łatwy do założenia/zdjęcia a jednocześnie dość dobrze przylegać do pleców. Poza tym chyba lepiej czasem rzucić plecak i w nogi, bo przeciez łatwiej sie pogodzić ze stratą paru książek niż życia :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Plecak
No tak, ale ja w plecaku nosze notebooka, i pogodzenie sie z taka strata jest troszke bardziej bolesne ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024