Skocz do zawartości


Zdjęcie

BRAC CZY NIE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

BRAC CZY NIE?
Znacie takie firmy jak Tech Nutrition lub PF(protien fabriken)nie moge nigdzie w mojej okolicy dorwac innych mieszkam w Norwegii!!!jak znacie to napiszcie czy firmy dobre i czy oplaca sie odzywki od nich brac!!!!
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
znalazlem strone tej drugiej firmy-www.proteinfabrikken.com zobaczcie co i jak i pomozcie jakis cykl na mase z tych odzywek stworzyc bo ja w tych nazwach to sie jeszcze tak nie orientuje



strona drugiej firmy moze cos z tego???? jakios dziwnie wszystko popakowane co nie???
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
Jak widze nie ma chetnych do odpowiedzi wiec moze tak z tej jednej firmy dostep mam w tej chwili do takich suplementow(chce cykl na mase z tych tylko trzeba wybrac odpowiednie )

-Whey Protein 100%
-Night Charg
-Pure Casein
-100% egg protein
-soy protein isolate
-cell maX
-Carbo fuelXtreme hydro whey
-pro-glutamax
-amino-x
-bcaa+
-TRicreatine
-creatine
-CEE xtreme
-Kre-alkalyn

Pomozcie z tych suplementow zrobic 100% cykl na mase!!!z gory dzikeuje za pomoc
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?

Jak widze nie ma chetnych do odpowiedzi wiec moze tak z tej jednej firmy dostep mam w tej chwili do takich suplementow(chce cykl na mase z tych tylko trzeba wybrac odpowiednie )

-Whey Protein 100%
-Night Charg
-Pure Casein
-100% egg protein
-soy protein isolate
-cell maX
-Carbo fuelXtreme hydro whey
-pro-glutamax
-amino-x
-bcaa+
-TRicreatine
-creatine
-CEE xtreme
-Kre-alkalyn

Pomozcie z tych suplementow zrobic 100% cykl na mase!!!z gory dzikeuje za pomoc




Z której strony to chcesz kupić bo potrzebny będzie spis ile czego jest w danym produkcie
  • 0
Dołączona grafika

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
weź tak: gainer,białko,kreatynę,witaminy do tego możesz dorzucić jakiegoś przedtreningowca po nazwach ciężko jest określić co jest co :)
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
może coś o sobie napiszesz ?
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
a wiec tak -mam 25 lat,183 cm ,81,5kg-ciicze od 2,5 miecha regularnie ,wczesniej mialem takie zrywy po 3 miechy i basta ale bez zadnych diet.Teraz cwicze z dieta ktroa nie przynosi rezultatow zastanawiam sie nad wykupieniem diety na jednym z portali. www.proteinfabrikken.com o to strona--w katalogu znalazlem jeszcze BIG MASS WEIGHT GAINER -wiec gainer jest ,z creatyny jest CREATINE MONOHYDRATE I TRICREATINE MALATE,.Zajzyjcie na strone moze cos wam opakowania powiedza to jest rodzima produkcja te odzywki(Norweskie)slyszal cos ktos o ich odzywkach???chce kupic ich poniewaz zamowiona paczka z odzywkami z Polski idzie juz 3 tydzien wiec {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} wiecej nie zamawiam z Polski.
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
poco wykupować dietę ? wklej na forum, jak będę miał czas to przejże, ale jak nie daje efektów = jest lipna
a odżywki jak odżywki, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, ale poćwicz jeszcze na sucho i za jakiś czas weź mono,

ps. Jak jesteś w Norwegii to chyba masz tanie łososie :)
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
za 2 puszki tunczyka(340 GRAM)kosztuje 10 koron to jakies 5 zł to sie oplaca bardzo kupowac inne ryby tez nie sa drogie podobnie jak miesko za 2 kg piersi z kurczaka place 160 koron starczy na 1 tydzien a te 160 koron mozna zarobic w 1,5 godziny,wiec nie mam problemy z MIESEM ,RYBA,I innymi .Diete stosuje juz 7 tydzien i ani 1 kg nie przytylem wiec zastanaiwma sie na kupnem diety codzienie jem ryz.miesa ,ryby itp i nic.HUSTLER moja dieta jest na forum.Sprawdz w dziale dieta bodajze pod Watkiem -MOJA DIETA I POMOC W SUPLEMENTACJI.Ocen i pomoz naprawic bo cos musi nie grac....
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?

za 2 puszki tunczyka(340 GRAM)kosztuje 10 koron to jakies 5 zł to sie oplaca bardzo kupowac inne ryby tez nie sa drogie podobnie jak miesko za 2 kg piersi z kurczaka place 160 koron starczy na 1 tydzien a te 160 koron mozna zarobic w 1,5 godziny,wiec nie mam problemy z MIESEM ,RYBA,I innymi .Diete stosuje juz 7 tydzien i ani 1 kg nie przytylem wiec zastanaiwma sie na kupnem diety codzienie jem ryz.miesa ,ryby itp i nic.HUSTLER moja dieta jest na forum.Sprawdz w dziale dieta bodajze pod Watkiem -MOJA DIETA I POMOC W SUPLEMENTACJI.Ocen i pomoz naprawic bo cos musi nie grac....


Przejrzałem pobieżnie, dieta jako dieta jest w miarę ok. Ale nie podałeś ilości, ale jak pisze że jesz 2 kromki to znaczy, że mało jesz, 2 kromki może jeść osoba niećwicząca. Jakbyś wciągnął 100 g owsianych/ryżu + 2 kromki to wówczas można mówić o posiłku. Nie umiesz dużo jeść, nie masz rozepchanego żołądka i tu jest Twój problem. Ja na jeden posiłek czasami potrzebuje 2 talerzy, Ty pewnie jednego i tutaj jest problem
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BRAC CZY NIE?
dobra patrz 2 posilki przed treningowy i po treningowy to paczka ryzu ,piers i warzywa mrozone.rano 1 posilek to musli z 250 ml mleka i jedno jajko.mamy juz 3 posilki po sniadaniu chleb(ok zwieksze do 4 kromek)jakies warzywa (pomidor,ogorek).po treningu 4 (po treningowy posiłek)staram jesc owoce banan,winogrona,ananas.No i kolacja tunczyk 140 g lub ryba 2-3 filety.GDZIE DOLOZYC I CO????
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024