Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latareczka SMITH&WESSON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
samo życie... podporzadkuj się lub zgiń :twisted: powiem Wam szczerze, że wole już tylko ogladać fotki sprzetow, bo jakie sprzet ma zalety to widać, a jakie ma wady to się raczej przemilcza bo jakoś tak głupio, że kasa poszła. Ktoś coś kupuje i jest 20 prof fot i lista zalet... a potem po 2 - 3 tygodniach sprzet trafia na bazar..... skoro taki cudny idealny niezniszczalny to dlaczego ?? Ja wole mało poetycko pokazać techniczne foty wytknąć minusy, których na fotach z www nie widać ....
KKamiLL jakiś czas temu sam naraziłeś się microholikom piszac, ze jestes zawiedziony BPjem w amphim i to clawlogo. Napisałbyś to drugi raz wiedząć, ze cana spadnie czy ograniczył bys sie do ehów i ahów i jak najszybciej go pogonił..... ??
Dzieki testom Cynika/Wója wiem czym grozi konfrontacja s30v/infi z monetami wiec bede uwazac dopoki na diamanty sie nie wyrzuce... a tekst Jumbo pokazał po co człowiek wymyślił gwóźć :wink:
wracam i zamykam sie na nożowym podwórku bo na tym minimalnie się znam, nie chce nikogo urazic przypadkowym stwierdzeniem, ze cos jest dla mnie wada lub ze tansze robi cos lepiej niz drozsze...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

Dzieki testom Cynika/Wója wiem czym grozi konfrontacja s30v/infi z monetami wiec bede uwazac dopoki na diamanty sie nie wyrzuce...


Monety na INFI nie zrobily ZADNEGO wrazenia, czubek jak nowy, krawedz tnaca tez bez szczerb i ubytkow na 1 rzut oka [chociaz pod szklem powiekszajacym nie patrzylem]. Czubki poszly jak Zielona nie trafila w monete tylko w posadzke jakas twarda ;)

A w ogole to ludzie, popadacie ze skrajnosci w skrajnosc. Zero umiaru, naprawde pax pany nic si enie dzieje. Nikt nie chce wieszac Jumbo, tylko powstala delikatna sugestia, ze my zarty w wiekszosci rozumiemy ale ja napisalem przy okazji jak to moze zostac odebrane tez. No ale Jumbo sie obrazil i schowal manatki i poszedl sobie. Kolejna skrajnosc.

Dajcie sobie na luz troche bo sie wczuwacie nieraz tak, jakby magia stali to bylo cale wasze zycie. Ja tam nie ciskalem gromow ani sie nie obrazalem jak mi Jumbo probowal wmowic, ze moj okap jest zrobiony z blaszki do puszek ;)

Po rpostu troche dystansu ludzie. Nikt tu z nikim wojny nie prowadzi, czasami moze ktos lubi sie wyrazic autorytatywnie ew. strofowac jak dziecko ale kto by sie przejmowal, przeciez tu i tak we wszystkim chodzi o to, zeby byla dobra zabawa i przyjemne z pozytecznym.
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

jakby magia stali to bylo cale wasze zycie


jak to? a nie jest? :) :) :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

KKamiLL jakiś czas temu sam naraziłeś się microholikom piszac, ze jestes zawiedziony BPjem w amphim i to clawlogo. Napisałbyś to drugi raz wiedząć, ze cana spadnie czy ograniczył bys sie do ehów i ahów i jak najszybciej go pogonił..... ??


Ale jaki to ma zwiazek z tematem??
Nie musialem sie nikomu narazac bo sam jestem zwolennikiem tej marki. Powiedzialem co moje oczy zobaczyly i reka dotknela. Ale przeciez nie powiedzialem ze te Microtechy sa do dupy przez to ze maja BP. Stwierdzilem fakt po czym wyrazilem opinie ze mimo iz BP w amphim byl to w ogole nie obinzalo to jego wartosci uzytkowej.
I znowu kupilem MT, bo lubie te noze.

Wiec wydaje mi sie ze ten watek chyba nie ma zwiazku z topikiem jumbo.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Sobie z Córeczką spacer po parku zrobiłem i taka przypowieść się narodziła...


Był sobie park (Budo), w tym parku na jednej alejce ogromnego klocka (ten temat) walnął jakiś pies (Ja). Po parku chodzą ludzie.

Jedni mówią: O, ale gówno!

Inni: Ojej, ominę alejkę, bo tam leży gówno!

Alejką zasuwa Makato i KKamil.

Makato rzuca się ochoczo i radośnie wbiega w gówno. KKamil zaraz zanim uroczym ślizgiem atakuje parującego klocka.

Makato krzyczy: Ojej, jakie gówno! Szkoda, że nie było go kilka tygodni temu!

KKamil krzyczy: Jakie gówno! Tam było gówno, i tam było gówno, ale ja ślizgam się po tym gównie!

Dołącza się jeszcze jakiś pasjonat ślizgania (hejo Cynik) i jadą po psie, że klocka strzelił.

A inni, widząc gówno, obchodzą je z daleka...

________________

Panowie, kultura czytania i wypowiedzi nie polega na tym, by kogoś przejechać jak burą sukę. Nie spodobał się Wam mój temat, żart, to trzeba było z niego wyjść i po zabawie. Naraziłem Wasze oczy na zmęczenie? Zabrałem kilka sekund drogocennego czasu? A może macie jakieś problemy wewnętrze, by sobie pojeździć na mnie?

Co jakiś czas ktoś napisze temat, w którym spokojnie można by go wręcz ukamienować. A to ktoś chwali się własnoręcznie zrobionym nożem który wygląda jakby był szlifowany przez osobę z parkinsonem. A to ktoś śmie zapytać o pręty z których ktoś struga ładne noże. Jedni obchodzą te tematy, by kogoś nie urazić, nie zrobić przykrości. A inni dalej ochoczo wchodzą ślizgiem w gówno...

Nie podobają się komuś moje teksty. Niech ich nie czyta. Guzik ignoruj i po sprawie. Czy to takie trudne?

A co do sprzętu markowego, z którego se tak jaja robię. To jakiś zakaz jest, że tego robić nie można? Nie, nie dowartościowuje mnie to, tylko sprawia radochę robienie żartów. Proste? Starczy?

Także z przykrością muszę oznajmić, iż mimo chwilowego wkurwienia, znów jestem z Wami. Dalej co jakiś czas będę robił dowcipy, polewał z jakiegoś sprzętu, tudzież walił moje komentarze. Bo poza tymi, którym się moje słowa nie podobają, są tacy, którzy dzięki moim wygłupom potrafią sobie humor posranego dnia przywrócić, uśmiech na twarz przywołać.

I właśnie tym, co potrafią się śmiać, a nie lubią się ślizgać po klockach - piękne dziękuję!

Z wyrażami szacunku - radośnie uśmiechnięty

Jumbo
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
I w ramach porozumienia, wyciągam na zgodę moją prawicę! :P
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Ja chiba za duzio muwitsch niemiecki, bo ni ch... nie rozumic o co idzie... Dołączona grafika

Po co ta cala dyskusja, jakos nie zauwazylem, zeby komus przeszkadzaly offtopy, albo wstawki a'la chat w roznych tematach.

Niezle sie usmialem, zreszta pewnie nie tylko ja, teraz juz mozna chyba wrocic do powaznych rozmow i juz nie szargac - tak co najmniej z tydzien :) - swietosci.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

Panowie, kultura czytania i wypowiedzi nie polega na tym, by kogoś przejechać jak burą sukę.



Jako, ze 2 linijki wyzej zostalem wymieniony w szeregu z pozostalymi prosze cie Jumbo niniejszym, zebys mi pokazal gdzie ja po tobie pojechalem jak po burej suce.
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Rybak jesteś geniuszem.... podsunołes mi pomysła :wink: . Jumbo wrzucaj jeden dowcip tygodniowo najlepiej w konkretny dzien tygodnia zeby wszyscy z niecierpliwoscia czekali :)
A na zgode też wyciągam prawice.....w końcu jestesmy tu po to zeby sie uczyc i bawić :)
peace love and ext....eeeeehehehe :oops:
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Cynik, czytaj ze zrozumieniem. Zostałeś wymiemieniony w przypowieści, a pod kreską to już ogólnie piszę.

A jak nakręcą film, to mi jeszcze podziekujesz, żem Cię w przypowieści umieścił!!

:)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

Dołącza się jeszcze jakiś pasjonat ślizgania (hejo Cynik) i jadą po psie, że klocka strzelił.



Panowie, kultura czytania i wypowiedzi nie polega na tym, by kogoś przejechać jak burą sukę.


Ale ok, ja czytam nie rozumiejac nic. Ide na piwo, nara.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Makato i KLamiLL pytają się Rabina:
-Rebe Rebe, ten Jumbo o takie durnowate dowcipy robi, może by go tak, wiesz rebe...
-Aj waj, Aj waj, powariowali?? A kogo ja wezme do minjanu??? może was???

:) :) :) :)


*minjan- grupa dziesięciu dorosłych żydów, potzrebnych do modlitwy w synagodze
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

Jako, ze 2 linijki wyzej zostalem wymieniony w szeregu z pozostalymi prosze cie Jumbo niniejszym, zebys mi pokazal gdzie ja po tobie pojechalem jak po burej suce.


ja rowniez prosze o to samo.

A wracajc do tematu to wydaje mi sie ze troche za bardzo pojechales z tym wierszykiem.

Czytaj nastepnym razem wszystko ze zrozumieniem, to bedzie Ci latwiej.

I jeszcze w kwestii Twojej bajki:

Był sobie park (Budo), w tym parku na jednej alejce ogromnego klocka (ten temat) walnął jakiś pies (Ja).

jak dla mnie to mozesz sie utozsamiac z kim chcesz, ale mysle ze powinienes czasem pomyslec zanim cos powiesz, bo ja np. dziekuje za role w takiej bajce. Wole inny typ tworczosci

Ojej, dziubasek Makato nie ma humorku? A ti ti ti bobasku. I co teraz?


muszę oznajmić, iż mimo chwilowego wkurwienia, znów jestem z Wami

ciekawe co tez tak teraz dziubaska Jumbo wkurwilo ??

Nie, nie dowartościowuje mnie to

to moze nie, ale....

są tacy, którzy dzięki moim wygłupom potrafią sobie humor posranego dnia przywrócić

Polecam Ci zapoznanie sie ze znaczeniem slowa "naiwnosc"
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Jumbo - gratuluję dobrego humoru i chęci podzielenia się nim z innymi, czasem właśnie o to w życiu chodzi.

Innymi się nie przejmuj, sztywniacy i tyle. Normalnie na ambicję im najechałeś bo sobie zrobiłeś jaja z jakiegoś gadżetu - istni PRODUCT MANAGER'owie, jeszcze cię do sądu podadzą,, ze im zmniejszyłeś zyski ze sprzedaży. A chodziło o wkręcenie i odrobinę uśmiechu.

Jaki jest cel takich historyjek? - ZABAWA.

Ja tak to odbieram i wielu innych pewnie też, dopatrywanie się w tym antyreklamy i wyższego celu to mi juz zadjeżda bardzo skomplikowaną osobowością i odnajdywaniem teorii spiskowej

Tfu....... w mordę jeża - co to ludzie potrafią z żartu zrobić.

PS proszę mnie nazywać naiwniakiem jeśli oznacza to poczucie humoru i dystans do rzeczywistości

fiu fiu jestem NAIWNIAKIEM....

A ty Kamil jak byś się nazwał - ZGREDEM?
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
odbieraj mnie jak ci wygodnie.

Nie chce mi sie dyskutowac w tak blachej sprawie.
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Kamil, a może po prostu przeprosisz Jumbo za swój komentarz i będzie po sprawie? Tak bardziej honorowo a nie podkulić ogon i pokazać język?
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
Spoko, ale to nie ja napisalem bajke o gownach.

zapytalem tylko:

sorry Jumbo, mozesz mnie tez za smutasa odebrac, ale powiedz co Ci daje takie napieprzanie sie z markowych sprzetow??

Masz w tym jakis cel?? Inny niz zrobienie zartu oczywiscie (ktory de facto bardziej nadawalby sie do knajpy, bo tutaj nikt takiego kitu nie zlapie).

Rozumiem ze pozartowac tez trzeba, ale jak nie kamoludki, to gwodzie, a teraz jeszcze mega szperacze latarki.

A moze tworzysz jakis nowy nurt na forum??

Bez urazy, nie chce tez wywolywac sprzeczki, ale prosze tylko o odpowiedz: jaki jest tego cel


Czy w tym poscie urazilem Jumbo ??

na co Jumbo odpowiedzial:

Se tylko żartuje.

Nie chcecie, nie ma sprawy.

Pozdrawiam

Jumbo

p.s.

Do markowego sprzętu nic nie mam, ale chyba jakbym zrobił pseudoporównanie latarki S&W vs do czegoś z bazaru za 15 zł, to chyba nie byłoby śmieszne.

Dobra, już nie będę. Temat można skasować.


I juz w tym momencie uwazalem ze jest po sprawie.
Ale widac mimo ze dla mnie bylo, to jednak Jumbo wyskoczyl z chamska bajka
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON
w sumie KKamiLL cię rozumiem :) Bajka troche chamska, ale życiowa...
ja codziennie rano robie slalom miedzy psimi kupami na chodniku bo u mnie kazda babcia w bloku ma psa, kazda na kulture mlodzieży narzeka, a jeszcze nie widziałem, żeby któraś po swoim pupilu posprzątała, albo chociaż, żeby go nauczyła łazić na trawe. Nic nie mówie bo z gromadą starszych pań się nie wygra, ale też nie zakladam, że każa swoim psom srać specjalnie pod moją klatką :)
morał z tego taki, że nie można od wszystkich wymagać "kultury" (fascynacji Top sprzetem), czasem lepiej przymknąć oko, no i nie traktować każdej takiej "kupy"(żartu) osobiście :wink: :) :wink:
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

I w ramach porozumienia, wyciągam na zgodę moją prawicę!


KKamil, odpuścisz sobie, czy się będziesz gniewał? :roll:
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Latareczka SMITH&WESSON

są tacy, którzy dzięki moim wygłupom potrafią sobie humor posranego dnia przywrócić

Polecam Ci zapoznanie sie ze znaczeniem slowa "naiwnosc"


a ja dokłądnie tak mam - jak jestem już tak wkurwiony że nic mnie nie rusza to jeno Jumba texty mnie rozwalają humorem - ciężki bo ciężki ale mnie bawi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024