Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_john_y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Portfel jak portfel, miałem ich wiele i nigdy jakoś nie przywiązywałem do nich wagi. Ważne było tylko aby miał dużo kieszeni i żeby był pełny :) . Ponieważ mój poprzedni portfel NewSun G3 nie wytrzymał próby czasu i został mocno zdewastowany, wybór padł na PUG wallet’a.
Dołączona grafika

Czytając ostatnie testy RaF’a uznałem, że portfel z firmy Maxpediton, będzie na pewno trafnym wyborem jeśli chodzi o wytrzymałość i funkcjonalność
Dołączona grafika

Pierwsze wrażenie sprawia bardzo pozytywne, OD Green, jakość wykonania i materiałów powala z nóg. Jedyna rzecz jaka mi na początku nie pasowała to jego wielkość - na fotkach wyglądał trochę mniejszy.
PUG wallet składa się z dwóch części, podwójnej kieszeni zapinanej suwakiem YKK oraz dosyć sporego „przedziału bagażowego” zapinanego taśmą Velocro .
Dołączona grafika

Podwójna kieszeń z suwakiem przeznaczona jest na drobne monety, drobne przedmioty, oraz wg. producenta na telefon komórkowy co dla mnie jest mało ciekawym pomysłem, zdecydowanie lepiej nadaje się do tego większy RAT wallet. Obok kiszeni zapinanej na suwak znajduje się jeszcze spora „otwarta” kieszonka powiedzmy na wizytówki
Dołączona grafika

Przedział środkowy zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, dwie duże kieszenie (oddzielone siateczką) na banknoty, pięć kieszeni na karty kredytowe zabezpieczone taśmą Velocro, jedna kieszeń z przezroczystą folią na np. zdjęcie ukochanej żony przestraszony . Pod dwoma rzędami tych kieszeni są jeszcze dwie nie zamykane kieszenie na ............ jeszcze nie wiem na co.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


PUG wallet’a można nosić na trzy sposoby, oczywiście tradycyjny w kieszeni, ale również przytroczony do paska od spodni, oraz zawieszony na karabińczyku np. do szlufki spodni czy do plecaka.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Po dwudniowym użytkowaniu PUG'a jestem jak na razie bardzo zadowolony zmieściłem w nim to co zawsze lubię mieć w portfelu, oczywiście pieniądze :) , dokumenty, wizytówki, jakieś zawsze niepotrzebne paragony, małe notatki, mały Victorinox, Irda do telefonu, aha telefon (Nokia6600) udało mi się upchnąć do kieszonki ale nic poza nim się już nie mieści. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, tak jak i użyte materiały
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No i na sam koniec jedyna wada jaką znalazłem w PUG'u, ale wada która, moim zdanie psuje :bad-words: :2gunfire: bardzo pozytywne wrażenia jakie sprawia ten portfel. Suwak jest kompletnie niespasowany z górną krawędzią kieszeni powoduje to, że przy mocniejszym potrząśnięciu portfelem wypadają z niego monety, uważam to za poważne uchybienie ze strony Maxpedition taka firma nie powinna puszczać takiej fuchy.
I jeszcze podziękowania poklon dla Pitera dzięki któremu mam PUG'a
  • 0

budo_piotr żbikowski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Fajny sprzęt, tylko według mnie zbyt mało się w nim mieści. Uważam, że wszywanie w portfel w kilku miejscach platykowych usztywnień nie ma uzasadnienia, wielowarstwowa konstrukcja + zawartość i tak zapewniałaby wystarczającą sztywność. Jest tu masa przegródek ale wystarczy, że do każdej z nich włoży się kartę kredytową lub telefoniczną, do tego kilka banknotów i już się nie chce zamknąć, próby upchnięcia dowodu rejestracyjnego się niestety nie udały. Z tego samego powodu nie daje się niestety wykorzystać fajny gadżet, jakim jest pasek z quasi-karabińczykiem. Niemniej sprzęt jest fajny, jeśli zrezygnuje się z kilku rzeczy noszonych zwykle w portfelu :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Włąsnie bo sie tak zastanawiam czy zakupić ten model,czy faktycznie nie ma mozliwosci upchania - swobodnego - dowodu rejestracyjnego?lub chociażby legitymacji studenckiej czy czegos pochodnego,o ile legitke bede miał jeszcze nie długo,o tyle dowód przewiduje jeszcze dłuuugo.
  • 0

budo_piotr żbikowski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Zarówno dowód jak i legitymację da się upchnąć ale jak tych rzeczy jest kilka to już jest problem. Poza tym jeśli się nosi przy pasku to przegródka na banknoty nie otwiera ię do góry tylko do przodu lub tyłu co trochę utrudnia korzystanie i stanowi pewne ryzyko zgubienia pieniędzy :)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
przerost formy nad trescia.. o ile w przypadku plecaka widze zastosowanie dla uzytych tutaj materialow - to o tyle w przypadku portfela jest to dla mnie kompletnie niezrozumiale..
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Mam taki sam, tylko ze czarny, najlepszy portfel jaki mialem, spokojnie miescza sie w nim wszystkie moje dokumenty, karty biblioteczne, dowod, prawko, karta bankomatowa, kalendarz wizytowki, pieniadze ... imponujaca pojemnosc, choc z drugiej strony portfel nie nadaje sie do noszenia w kieszeni (za duzy). Polecam!
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
bardzo ladnie to wyglada, ale te minusiki o ktorych mowicie chyba mnie odstrasza :/
jakie to ma wymiary ? (zlozone)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

przerost formy nad trescia..

Chyba jednak nie do konca... U mnie akurat portfele niszcza sie bardzo szybko. Szczegolnie na wypadach. A portfel Maxpedition nie jest raczej dedykowany do garnituru ;)
  • 0

budo_piotr żbikowski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Jak wiadomo krytyk to ktoś, kto mówi jakby zrobił gdyby umiał :)
Ja też mimo pewnych zastrzeżeń używam PUGa, wymagało to jednak pewnej zmiany filozofii pakowania :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Zdania uczonych jak zawsze podzielone :) w takim razie najlepszym sposobem zeby sie prezkonac będzie uzbieranie kasy i zgłoszenie sie do Pitera,po wlasny testowy egzemplarz:D
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
ooo wlasnie trzeba kupic i przetestowac... tym bardziej ze moj juz sie prosi o wymiane... a na pierwszy rzut oka ten mi sie nawet podoba (ale raczej opcja kolorystyczna - black)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
>>john_y upchnąłeś ta telefon? 8O
no to portfel jest raczej pakowny :wink:

mam jedno pytanie:

do czego służą te paski?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piotr żbikowski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Do tego, żeby karty kredytowe nie powypadały :)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

Do tego, żeby karty kredytowe nie powypadały :)


Bez kitu 8O
czuję że mnie wkręcasz :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

pięć kieszeni na karty kredytowe zabezpieczone taśmą Velocro,


Nie nie wkreca ;-)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ech, kłania się czytanie ze zrozumienniem, ale to musi być już na prawdę hard use, żeby karty wypadały z portfela :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Sugerujecie, ze powinienem wymienic moj niezbednik z dokumentami na maxpedition? ;)
Ta prowizorka z tasma klejaca juz sie trzyma 5 miesiecy :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
cynik wez to natychmiast wyrzuc do smieci, albo najlepiej spal i pisz do Pitera :)
  • 0

budo_john_y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

>>john_y upchnąłeś ta telefon?
no to portfel jest raczej pakowny

upchnalem nokie6600 ale raczej nie widze mozliwosci nosznia jej w tym portfelu, zrobiłem to tylko ot tak zeby sprawdzic czy sie zmiesci

przerost formy nad trescia.. o ile w przypadku plecaka widze zastosowanie dla uzytych tutaj materialow - to o tyle w przypadku portfela jest to dla mnie kompletnie niezrozumiale..


a dla mnie jest to niestety kompletnie zrozumiałe, sorki ale jak cos kupowac to raz a dobrze, rozwaliłem juz kilka portfeli np. FjordNansen, jakies reklamówki z marlboro, jakis JackWolfskin i z dwa skórzne no i niestey NewSun G3 tez sie rozwalił.
Nie wiem co za rok bedzie z PUG ale robi wrazenie zdecydowanie lepiej wykonanego niz poprzednie
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ja moge sie tylko podpisac pod tym co napisal john_y. Miałem Fjorda Nansena, Jan Sporta i Jacka Wolfskina i tylko ten ostatni mi sie nie rozwalil. Ostatnio dostałem od dziewczyny skorzanego Quicksilvera z ktorego jak dotad jestem bardzo zadowolony. Musze jednak przyznac ze ten Maxpedition jest swietny i pewnie jeszcze kiedys sobie sprawie taki portfel.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024