Skocz do zawartości


Zdjęcie

kompasy Suunto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

kompasy Suunto
Witam wszystkich i proszę, o pomoc w małym badaniu rynku. Już niedługo bedziemy oferować w naszym sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kompasy marki Suunto. Jednak nie chcemy zamawiać modeli, które później bedą leżały na magazynie. Dlatego też proszę o wszelkie Wasze sugestie czym warto się kierować przy wyborze kompasu lub wręcz wskazanie konkretnych modeli z kolekcji Sunnto, którymi bylibyście potencjalnie zainteresowani.

Dzięki.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: kompasy Suunto
przesylam linki do oferty kompasów Suunto:

1.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

2.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

3.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kompasy Suunto
No cóż, na pewno cena będzie tutaj jednym z bardziej ważących czynników, co do tego czy dany model będzie "schodził" czy nie. I na pewno powiniście mieć produkty tak z dolnej półki jak i najwyższej.
Co do konkretnych modeli, to na temat busoli nie będę się wypowiadał, bo nie pływam. Nie wiem też czy warto sprowadzać ten model cyfrowy, bo dla mnie to taki bajer i dodatkowy problem w terenie z bateriami. Napiszę Ci czym się kierowałem wybierając swój model (kupiłem szwedzką SILVA jakiś rok temu). Lusterko - pomaga się ogolić jak ktoś czuje taką potrzebę :wink: , albo może się przydać do awryjnej sygnalizacji, nie mówiąc już o ułatwieniu przy określaniu pozycji bądź azymutu. Klinometr - zimą niezbędny. Różne skale naniesione na przezroczystą powierzchnię kompasu. Mój model ma dodatkowo parę takich bajerów jak regulację igły magnetycznej w zależności od półkuli PŁN/PŁD, małe podświetlenie całołści, no imałą lupkę wbudowaną w ten pleskiglas. I to tyle. Poza tym kompasy zamykane mają tą przewagę, że są dodatkowo chronione przez zamykane lusterko.
No, to tyle ode mnie.

i juz na koniec w kwestii formalnej, jak wklejasz długie linki to rób to proszę:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wtedy tekst nie bedzie szeroki na metr :wink:

pozdrawiam no i życzę powodzenia w interesach 8)
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: kompasy Suunto
Math
dzieki za informację,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024