Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
bardzo fajny ten portfelik, ciagle sie nad nim zastanawiam i po tym opisie dochodze do wniosku ze odpowiadalby mi jak sie bede wybieral gdzies w gory czy na jakas inna wyprawe.
Ale na miasto zazwyczaj nie lubie miec wypchanej kieszeni, a jak wszyscy zgodnie twierdza portfel jest duzy.

Jest tez jezscze jedno ale: lubie miec portfel z kasa oddzielnie i dokumenty oddzielnie. Ot taka moja zasada, ktora oczywiscie odnosi sie do wypadow na miasto, bo w teren jak najbardziej taki wallet powinien byc ok.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

Sugerujecie, ze powinienem wymienic moj niezbednik z dokumentami na maxpedition? ;)


cynik, nie rob tego.
Z takim niezbednikiem wygladasz jak prawdziwy men co to sobie radzi w kazdej sytuacji. :) :)

Sadze ze taki PUG nie bedzie do Ciebie pasowal :wink:
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
pewnie się narażę, ale musze zapytać :) Czy te wszystkie Wasze ehy i ahy są skierowane w stronę portfela, który nie mieści się w kieszeni, i z którego wypadają pieniadze ????? Czyli to "taktyczny" portfel do noszenia w plecaku i owiniety w reklamówkę ???? :wink: Dajcie foty, żeby można było skale porównać i napiszcie, że tylko w tej sztuce zamek jest źle wszyty..... :oops:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
mam 6 lat portfel z big stara, sam go rozwaliłem nożem hehehe mimo to trzyma się wyśmienicie.
Oczywiscie, ten z maxpa jest super! naprawde fajny. mi osobiscie jednak niepotzrebny.
hehehe, maxoholicy z was w ogóle :)
  • 0

budo_john_y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
sorry obol ale nie ma rzeczy idealnych :(
  • 0

budo_glus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Czy w tym portfelu zmieści się paszport ? (tzn. nie dla testów ;) tylko do codziennego noszenia ?
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
nie ma zadużego portfela :)
ja jak kupuje to zawsze marudze i wszystkie są za małe
a neistety portfele zmieniam co pół roku max
akurat w pełni rozumiem portfel a maxxpedition - kurwica mnie bierze z ciągle rozmalanymi portfelami i wybieraniem odpowiednio dużego na moje potrzeby

szkoda że na ten nie mam kaski
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ot gadżet miły z naszywką nadobną. A że taki taktyczny i duży i pieniądz wylata, toć widać jego ozdoba taka. Nie czepiać się ludziska szmatki kawałek, bo to i wyglądem fajowa, a i zapewne posłużyć długo da radę.

Chociaż z drugiej strony, jak se tak pomyślę że z takim namiotem w kieszeni łazić to chyba jeno do lasu. A tam ni mamony drobnej ni bankomata nie uwidzisz. Za to się plastrów, żyłki i haczyka trochę, a i tabletków wejdzie sporo. Fajowa sprawa dla kogoś, kto takie cudeńka lubi.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

Czy w tym portfelu zmieści się paszport ? (tzn. nie dla testów tylko do codziennego noszenia ?


bez problemu.

A co do wypadania monet, mam ten portfel od pazdziernika, praktycznie nie wychodze bez niego z domu, nawet 1 jednogroszowki nie zgubilem...
  • 0

budo_john_y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
vince masz racje tez narazie nic nie zgubilem, ale na początku zaniepokoiło mnie to za nie domyka sie tak "szczelnie" i nasypałem drobnych dosyc mocno nim potrząsałem.....no i troche drobnych wypadło.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

vince masz racje tez narazie nic nie zgubilem, ale na początku zaniepokoiło mnie to za nie domyka sie tak "szczelnie" i nasypałem drobnych dosyc mocno nim potrząsałem.....no i troche drobnych wypadło.


Mysle, ze to jest istotne jak nosimy portfel w kieszeni cargo w spodniach i np biegniemy do tramwaju - potem wyciagamy portfel kupujac sobie obwazanka i wylyskujemy drobne z kieszeni i tak ;)
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ech gadżeciarze - normalnie kupcie sobie nową gazetę dla facetów - "Logo" się chyba nazywa, to pewnie coś takiego jak "Avanti" dla kobiet...

Wtedy dopiero zobaczycie ile rzeczy trzeba mieć i w dodatku nie można się bez nich obejść.

KONSUPCJONIZM przede wszystkim, już ludzie nie kupują gazet żeby się dowiedzieć co słychać na świecie, tylko po to żeby zobaczyć co można jeszcze kupić.

Żeby nie był kompletnie OT - polecam portfele skórzane - kupuję taki raz na 4 -6 lat i wyrzucam tylko dlatego że pękają plastikowe okładki na dokumenty - skóra jest chyba jednak wytrzymalsza niż nylon, a portfel się pęknie układa i dopasowuje do kieszeni. Jak już złapie kształt to nic nie przeszkadza w chodzeniu lub siadaniu.
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki

sorry obol ale nie ma rzeczy idealnych :(

wiem, że nie ma rzeczy idealnych, ale dla mnie noszenie portfela, z którego wypadają monety i który jest za duży do przeciętnej kieszeni jest jak noszenie po mieście nienaostrzonego 10" noża z S30V (wygląd,możliwości i materialy fajne, ale praktyczność bliska 0):oops: Sam portfel mi się podoba, no ale diabeł tkwi w szczegółach. Wklejcie fote przy paczce fajek, zeby było widać jego realną wielkość :wink:
  • 0

budo_john_y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
ustlilismy juz ze monety nie wypadają, a to czy jest duzy :?: wcale nie miesci sie do spodni, do kurtki, no moze nie nadaje sie do gangu ale o tym juz ktos napisal
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
no własnie gdyby ktos mógł strzelic forke porównawcza z tredycyjnym portfelem,lub ze wspomniana wyzej paczka fajek,bo istotne dla mnie jest to zeby miescil mi sie w kieszeni i wyglądał w miare dyskretnie
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Troszkę duży ten łolet :?

PUG - 6x4x1,5"
RAT - 5x3,5x2"

RAT ciut mniejszy, jednak nie ma przydatnych "kieszonek".

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ja i tak noszę dwa portfele zazwyczaj...

1. NewSun G3 lub jak ostatnio RAT Wallet, gdzie mam od diabła różnych pierdół, kwitków, różne karty bankowo/kredytowo/punktowo/paliwowe, dowodzik, zazwyczaj jakaś karta CF do aparatu, jakiś pendrive, guma do żucia itp. I wy wychodzi zaleta kilku DUŻYCH przegródek RAT'a (bynajmniej komórki w nim nie noszę, ale ta przednia kieszonka na wszelkie "większe" rzeczy się nadaje, włącznie ze Spyderco Navigatorem). Raczej gotówki tam się nie znajdzie. Tej jeździ w plecaku, torbie itp.

2. portfel podręczny w kieszeni, a w nim zestaw minimum: prawo jazdy, trochę gotówki, karty kredytowe (jedna jak łażę lokalnie, dwie jak jestem gdzieś dalej), czasem monety (choć te lubię nosić luzem w kieszeni szczerze mówiąc). I tyle, nic więcej. I tu sprawdza sie najlepszy kieszeniowy portfel świata wg mnie (płaski, prosty, mocny, lekki):

Dołączona grafika
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
Ja polecam portfele firmy Wittchen ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). I do garnituru i w teren. Uzytkuje od 6 lat dzien w dzien i nawet jedna nitka nie puscila. Skora doskonalej jakosci, wykonanie idealne, przemyslane tez sa bardzo dobrze. Ceny oscyluja w okolicach 200 zl ale moim zdaniem warto.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
W teren to tylko cordura jak dla mnie... sorry.
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maxpedition PUG wallet - mini opis + fotki
W terenie faktycznie skóra trochę szybko łapie wilgoć jak pada, nawet jak portfel nie jest wystawiony na deszcz :wink: . No i wtedy tak specyficznie pachnie :roll: Ale ja nie lubię ze swojego niczego wyjmować, więc mam w nim i coś do płacenia i jakieś karty rabatowe i inne duperele, łącznie ze słowacką kartą telefoniczną 8) A patent Pietra zdaje się dobry, tylko trzeba to wszystko gdzieś pomieścić. Toteż ja osobiście ograniczam swoje drobazgi do minimum.
Mój portfel? od ośmiu lat niezmiennie ten sam, skórzany, był ze mną wszędzie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024