Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co

a co? mialam sie zapisac na aerobic 8O ?


... :lol: ... ja właśnie w ten dzień miałam się zapisąć ... a że los chciał inaczej ? :roll: nie moja wina ... :oops:
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
.. a tak poważnie ...

... robię to bo to kocham, sprawia mi cholerną satysfakcję ... a że przy okazji faceci wolą nie zaczynać to lepiej dla mnie ;)

... chociaż od kąd pamiętam zawsze coś mnie ciągneło w strone SW ... tylko za dzieciaka jeszcze nie wiedziałam co :) ... no i nie było sposobności zapisać sie na aerobik ... hehehe ...

... może gdybym wcześniej chciała pofikać przy muzyce trafiłabym na swoja miłość troszke wcześniej? :twisted:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
ale po co?
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Zrazilem sie tym od ojca jest trenerem karate w szczecinie... no i od młodych lat "zaciągnoł" mnie i tak sie zaczelo.. rok temu w styczniu zapisalem sie na brazylijskie jiu-jitsu no i cwicze to i to... bo Lubie to.. lubie sie pokulac, poobijac twarz na karate (sparingi) itp. po protstyu mam taki chyba charakter i tak juz jest!! ze ludzie tylko z ikra tzn ci co nie maja slonego zapalu dalej trenuja i to ich fascynuje..l Nie to te zobacza film w telewizji przykladowo o Tajskim boksie(nie obrazając tej sztuki walki) i zapisuja sie bo chca tak wysoko kopac lub cos innego.. a po 2 czy 3 miesioncac rezygnuja! Trzeba miec do tego przysłowiowe "JAJA" zadnej tu aluzji do dziewczyn :-)

Pozdro
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
hehe

jaja tak, w sensie wytrwalosc zaparcie. Do wszystkiego trzeba miec. To matematyki tez.

w sumie czasami treningi sa bardzo monotonne. Czasmi ci sie zdaje ze sie cofasz ze jakos nie idzie. To sa trudne momenty.

Ja tez trenowalem karate a teraz mma z naciskiem na bjj i bardzo lubie sie tarzac po macie i tyle. bez zadnej filozofii.

Pozdrawiam
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
A jak ;p Trzeba miec Jaja.. mimo iz jak napisałes niekiedy jest trudno bo powtarzamy itp...
  • 0

budo_sempai kotlet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Ja zacząłem trenować bo mi sie w domu nudziło... A trenuje dalej z kilku powodów:
1. Świetny trener.
2. Takich ludzi jak w SW nie ma nigdzie.
3. Moge sie rozładować i przestać myśleć o stresujacych sprawach...
  • 0

budo_jarciooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
zeby zostac kiedys chlopakiem z miasta 8) 8) 8)
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Po co?

Żeby reprezentować Ziemię w turnieju MORTAL KOMBAT! :)
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
to jest nałóg :P
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Robot napisał

przyslowia so do dupy. wcale nie sa zadna madroscia tylko sciema na ktorej mozna sie opierac jak sie nie wie co zrobic i nie chce ci sie myslec. wtedy siegasz po przyslowia. wezcie pod uwage te dwa przyslowia:

1. Co za duzo to nie zdrowo
2. Od przybytku glowa nie boli

?? I badz tu madry!


Przysłowia są elementem wiedzy potocznej, która to po pierwsze jest zbiorem spostrzeżeń dość przypadkowych i osobistych, po drugie jest fragmentaryczna i niespójna.Po trzecie wiedza potoczna jest pochopna, nie troszczy się o uzasadnienie swoich konkluzji. I wreszcie po czwarte jat apodyktyczna, nie stroni od zdecydowanych ocen, zaleceń itd. Nawet wtedy, gdy ulega sformułowaniu w przysłowiach ludowych, codziennych porzekadlach lub bardziej rozbudowanych miatch i opowieściach, nie tworzy systemu. Da się ją co najwyżej ułożyc alfabetycznie w słownik przysłów, które czasami nie zgadzają się ze soba, mówiąc rzeczy sprzeczne.

Pozdrawiam
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
a ja zaczelam treniowac bo zawsze chcialam trenowac sztuki walki...a teraz trenuje bo lubie trenowac :)
  • 0

budo_klebber
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Ja również chciałem trenować od zawsze.....interesowałem sie tym od małego :D Teraz ciesze sie ze moge chodzic na treningi BJJ
  • 0

budo_gen. bułeczka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domu

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Sprawa jest prosta:
Trzeba kochać to co się robi- chodzi mi o treningi rzecz jasna ;) Nie opierdzielać się tylko rzetelnie, z zapałem trenować, trenować, trenować... To jest chyba najważniejsze...
W sytuacji gdy trenujemy z musu a nie z przyjemności lepiej odrazu zrezygnować.
  • 0

budo_sky_net
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Na początku zainteresowało mnie karate - ćwiczyłem z kolegami, którzy trenowali w Stalowowolskiej sekcji Karate Kyokushin. Dzięki temu udało mi się wzmocnić swoje ciało (rozciągnąłem się, zyskałem na sile i szybkości). Oni już nie trenują (nie ma kasy, studia...). Ja ćwiczyłem sam przez jakiś czas.
Teraz trenuję ken-jutsu (Tenshin Shoden Katorin Shinto Ryu). Jakiś czas temu było nas koło 10 osób. I znowu się wyłamali i nikt nie trenuje oprócz mnie i kolegi. Uczymy się od bractwa z Rzeszowa (Klan Tygrysa).
A trenuję po to aby się udoskonalić. Chcę być coraz lepszy w tym co robię.

No i lubię to :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024