Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Ja trenuje ,bo lubie pokonywac sam siebie, swoje slabosci..daje mi to satysfakcje i pewnosci siebie polaczona z jakas tam sprawnoscia fizyczna ;) a tak na serio jak bylem maly jaralem sie Zolwiami Ninja a po Myszce Miki w niedziele lecial taki serial z malym chinczykiem w roli glownej ... "Nico" czy cos takiego i od tamtego czasu fascynacja sztukami walki zostawila pietno na mym jestestwie :) no oczywiscie mozna jeszcze dolaczyc wiekszosc anime ,ktore tez lubie a wsrod nich najbardziej kosmiczny i ogolnie kozacki "Dragon Ball" :)
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Pewnie się pomylę w pisowni ale sru tam:
ten shin ren shin

w wolnym moim tłumaczeniu: trenuję bo treningppozwala nie tylko doskonalic się fizycznie ale rowniez doskonalic i rozwijac duchowo

a poza tym kurde lubię i już
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Trenuje bo:
-Zafascynowalo mnie MT
-Lubie sie spocic na kacu
-Lemiej umiec wpierdolic niz nie umiec wpierdolic
-fajnie jest czasem poobsciskiwac sie ze spoconymi facetami :) :) :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Chłopiec nazywał się "Erni" ( a może Arni :? )
I jakaś taka była nazwa serialu.


A czemu trenuję?
W nawiązaniu do dawnych czasów.
Puszczeli wtedy taką reklamę "Chcesz być karateką, pij mleko,pij mleko,pij mleko" :)
A ja odkąd pamiętam (jak już zaczalem tolerowac laktoze) zawsze pijałem cholernie dużo mleka.
Jak zaczeli puszczac tę reklamę to już sprawa była przesądzona.
Nie mogłem nie zgadzać się z wolą"ojca narodu".
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co

Dla zdrowia też swojego, nie znacie powiedzenia - co cię nie zabije to cię zachartuje


Ale może zabijać powoli :D
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Co cie nie zabije, może cie uczynić kaleką... :roll:
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Zeby wam wszystkim kiedys dokopac na zawodach ;) ;) ;)

A tak na powaznie, nie wiem to cos w sobie ma. Na poczatku trenowalem, aby z glowa podniesiona do gory wracac do domu, jednak teraz hmm bo tak :)

A co najciekawsze to strasznie uzaleznia. Na poczatku cwiczylem 2 dni w tygodniu (wto, czw), potem dowiedzialem sie ze sa treningi w piatki, potem skoczylem jeszcze na Judo w poniedzialki no i teraz jeszcze do Warszawy w soboty i niedziele ;) Im wiecej cwiczysz tym chcesz wiecej - troche jak dragi ;)

Dzis nie wziolem tego draga i zle sie czuje. Co ciekawe teraz jak nie pojde raz na trening mam wrazenie jakbym zrobil cos zlego, jakbym cos ukradl.

Nie wiem, mozliwe ze to dlatego ze teraz kazdy cwiczacy w sekcji to dobry kumpel, a nie tylko czesc, czesc i tyle znajomosci. I mam jeszcze cholerna radoche jak osiagne jakis cel.
Np. ostatnio postanowilem sobie, ze wycwicze jedna kombinacje - garda, przejscie, dosiad, a potem balacha - i super uczucie jak zacznie ladnie wychodzic :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
czyli praca nad soba.
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co

Chłopiec nazywał się "Erni" ( a może Arni :? )
I jakaś taka była nazwa serialu.


Dokladnie 'Moc Erniego'. Brat ma nawet ma jeszcze gdzies ksiazke pod tym samym tytulem :D Tak sie zaczela jego fascynacja MA. Heh, jest na forum ciekawe czy sie odwazy przyznac :P
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Ja tez pamietam ten film i ksiazke tez posiadam.
Ma taka okladke kolorowa, bodajze pomaranczowo niebieska i na tej okladce jest postac taka rozmazana, jakiegos goscia kopiacego.

a przedmowe jakis judoka napisal z tego co pamietam.

Brat nie ma sie czego wstydzic.

W moim przy[padku filmy odegraly jedna z decydujacaych rol.

Jak kiedys za socjalizmu jako maly chlopiec obejrzalem wejscie smoka to malo sie nie posikalem.
  • 0

budo_yuuto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
dla sportu :) , żeby robić coś ciekawego a nie siedzieć przed kompem :) no i dlatego że lubię filmy karate 8)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Nie wiem dlaczego tenuję. Chyba to lubię.
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Bo mam bardzo mało ruchu... i bardzo źle się z tym czuje :cry: . Potrzebuje dużo intensywnego wysiłku.
SW bo nie mam zabardzo możliwości uprawiania sportów, bądź co niektórych nie lubię. Jak zapierd... w robocie po 12 czy 14 godzin dziennie przez jakiś czas, to nie czuje potrzeby ćwiczenia czegokolwiek...
Trenowanie daje mi poczucie spędzania czasu w sensowny sposób. Poprawia nastrój. Sprawia, że bardziej skupiam się na teraźniejszości.
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
No wlasnie, ja sie regeneruje psychicznie podczas treningow. Calkowicie sie odlaczam od swiata zewnetrznego i nie mysle o niczym innym tylko o tym co sie dzieje na treningu.
  • 0

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
jak jo zaczynołc trenowac to sie wyobrażołch co to ze mie za fajter nie bydzie a teroz juz mie to tak przeszło i cwicza dla siebie. a pozatym niechce zeby kiedykolwiek była taka sytuacjo ze jo ida kajś z mojom dziołchom i ktoś nos zaczepio a jo stołbych z opuszczonom gowom.jo godom ze warto cwiczyć a jo tak godom to coś w tym jest hehehe



Wielkie joł :twisted:
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
a frelka tyz trenuja? :)
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Dlaczego trenuję?
Odpowiedź nie jest i nie może być jednoznaczna i jasno określona 8)
Myślę, że trenuję dlatego by rzeczy pozornie niemożliwe do wykonania okazywały się z czasem proste w MOIM wykonaniu (znacie przecież to uczucie kiedy technika z pozoru niemożliwa nagle wychodzi? znacie, znacie...) Bo to już 28 lat jak mam kontakt ze sztukami walki (i chyba się przyzwyczaiłem :wink: ). No i wreszcie ostatni z motywów; pewnie w jednym z poprzednich wcieleń byłem samurajem :)
A już zupełnie serio...KOCHAM TO. I już 8)
Pozdrawiam Jacek
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co

Dlaczego trenuję?
Odpowiedź nie jest i nie może być jednoznaczna i jasno określona 8)
Myślę, że trenuję dlatego by rzeczy pozornie niemożliwe do wykonania okazywały się z czasem proste w MOIM wykonaniu (znacie przecież to uczucie kiedy technika z pozoru niemożliwa nagle wychodzi? znacie, znacie...) Bo to już 28 lat jak mam kontakt ze sztukami walki (i chyba się przyzwyczaiłem :wink: ). No i wreszcie ostatni z motywów; pewnie w jednym z poprzednich wcieleń byłem samurajem :)
A już zupełnie serio...KOCHAM TO. I już 8)
Pozdrawiam Jacek


Czyli znowu powraca motyw przezwyciezania i forsowania wlasnego ciala. Tak ja tez lubie tren moment jak wychodzi.

wogule sam proces nauki jest ciekawy. Bo najpierw jest zero, potem uczymy podstaw jakiejs techniki i juz wydaje sie ze prawie to umiemy. Potem czasami nastepuje rozczarowanie bo widzimy niedoskonalosci techniki i wydaje nam sie ze jest do kitu, nawet jak obiektywnie nie jest tak zle. Wydaje nam sie tak bo w miere nauki techniki stawiamy sobie wieksze wymagania. I to sie nigdy nie kanczy...

POzdrawiam

R
  • 0

budo_marcin(18)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zakopane

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
Grayone napisał:

Dokladnie 'Moc Erniego'.


Ech, stare, dobre czasy... ale film (serial zresztą) nazywał się "Partnerzy", a książka faktycznie "Moc Erniego". Mam ją zresztą sam :-) I serial też oglądałem :-) I to też miało wpływ na treningi MA.
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co
czemu trenuje eeeeeeeeee.. duzo osób cos trenuje więc żeby nie dostać w pizde na ulicy terz trzeba być zajebistym i trenować na treningach poznaje się najepszych kumpli i potem nakręca się buzery. :) :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024