Skocz do zawartości


Zdjęcie

zatkany nos ;(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

zatkany nos ;(
jak w temacie, od jakiegos czasu(niedawno bylem przeziebiony, moze jeszcze jestem :D )glownie podczas snu mam zatkany nos, w dzien normalnie moge oddychac, ale jak sie poloze, to sie zatyka ;(

macie na to jakies sposoby?
czym wyleczyc przeziebienie, resztki przeziebienia
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
tez tak mam, glownie w okresie zimowo-wiosennym.
przylaczam sie do pytania
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Ja mam krzywe przegrody nosowe, alergię i kupę innych spraw, tak że nos mam non-stop zatkany ... korzystam ze zwykłych kropel do nosa. Pomagają.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Ps. ( sorry za podwójny post):

Krople, które używam, nazywają się Buderlim, ale wydaje mi się, że i tak wszystkie działają tak samo. Tylko że trzeba je używać regularnie ( ja: 2x dziennie )
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Takie krople sa dobre w dzialaniu, ale wysuszaja sluzowke nosa, wiec grunt to nie przesadzac z uzywaniem.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Na mnie dzaiłają takie tapsy CIRRUS, katar po nich szybko mija i po nich jakoś szybciej wracam do zdrowia :-)
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Powinienes pojsc do lekarza i sprawdzic czy przypadkiem nie masz krzywej przegrody nosowej, ja mam ten sam problem i jak poszedlem do lekarza to powiedzial ze to przez przegrode i ze powinienem poddac sie operacji, tylko ze operacja taka to zaprzestanie treningow przynajmniej na miesiac, takze narazie sobie dam spokoj... :)
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
to chyba nie przegroda, bo mi sie to po przeziebieniu pojawilo, tak nagle, a cirrusy tez bralem swego czasu, ale sie skonczyly :D pozatym uwazam, ze nie powinno sie korzystac z tych wszystkich chemii, pozyje z tym jeszcze jakis czas, moze samo przejdzie, a jak nie, to pomyslimy :D
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
a dlugo jestes po przeziebieniu?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(

jak w temacie, od jakiegos czasu(niedawno bylem przeziebiony, moze jeszcze jestem :D )glownie podczas snu mam zatkany nos, w dzien normalnie moge oddychac, ale jak sie poloze, to sie zatyka ;(

macie na to jakies sposoby?
czym wyleczyc przeziebienie, resztki przeziebienia

Na zatkany nos pomaga przez kilka dni spać na grubej poduszce, tak prawie na półleżąco.
  • 0

budo_wojowniczkka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na końcu świata
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
mój nos też zatkał się tak jakoś po jakiejś chorobie i przeziębieniu, po wizycie u leakrza okazało się, że mam krzywą przegrode, doszła jeszcze do tego alergia i nos mam praktycznie cały czas zatkany :/
ja używam kropel i jeszcze taki lek homeopatyczny (ale to nie działa na każdego i trzeba długo stosowac, żeby dało jakiś efekt) cirrus od czasu do czasu i jeszcze jakieś leki przeciwalergiczne
raz jest lepiej, raz gorzej........
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
też mam czasem zatkany nos:( myślałe że tak to jest jak się przeziębi a to może przez przegrode ile kosztuje jej prostowanie ?
mam też tak że jek zmarzne odrazu leci mi z nosa czy to też może być wina przegrody
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Spróboj tabaki :wink:
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Co do operacji to polecam korekcje przegrody:D
Miałem zabieg 3 marca: 3 dni beznadziejne z czego pierwszy dramatyczny, później da się życ
Naprawdę to pomaga (kroili mnie w znieczuleniu miejscowym i dłutowali kosci czaszki)
Fajno było!
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
ale ja jeszcze mlody jestem i sie lekarzow boje, zreszta nierozumiem skad ta przegrode wymysliliscie, czyli jesli sie ma idealna przegrode, to nawet z katarem i grypa da sie przez nos oddychac?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
nie przesadzajcie z tymi kroplami,bo czlowiek sie uzaleznia i zyc bez kropel potem nie moze.
W jodze sa odpowiednie cwiczenia na zatkany nos-ktos probowal? :-)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(

Co do operacji to polecam korekcje przegrody:D
Miałem zabieg 3 marca: 3 dni beznadziejne z czego pierwszy dramatyczny, później da się życ
Naprawdę to pomaga (kroili mnie w znieczuleniu miejscowym i dłutowali kosci czaszki)
Fajno było!


hahaha ja tez mialem podobne doswiadczenie. Polozyli mi mokra szmate na oczy i pani dr poprosila asystentke zeby zaczela dlutowac, i slyszalem tylko takie tepe ogdlosy i czulem jak glowa mi sie porusza od tego dlutowania i po 30 sekundach pani dr powiedziala do asystentki "Ale nie z tej strony!!!!" niestety nie bylo to w wtedy smieszne. hahahhaa
wiec zaczelo sie od poczatku.
W moim przypadku najgorzsza byla pierwsza noc bo dali mi za durzo srodkow znieczulajacych w zwiazku z czym po operacji zapodali mi adrenaline czy cos i nie moglem wogule zasnac tylko sie trzeslem na tym luzku od tej adrenaliny i srodkow znieczulajacych.Pierwszych moze pare dni tez nie nalezy do najlepszych, bo trudno jest jesc. W zasadzie niewiele mozesz robic bo nawet ogladanie telewizji jest ciezkie bo oczy lzawia.

Ale najgorsza jest atmosfera szpitala, tych wszystkich chorych stekajacych ludzi, totalny dol. Ja sie wypisalem poltora dnia po operacji bo niemoglem tam wyrobic.

Zeby bylo jeszcze smieszniej, to pani doktor zapomniala mi zdjac wszystkich szwow z nosa i dopiero jak sam sie zorientowalem ze to co mam w nosie to nie dredy tylko plastikowa nitka to poszedlem jeszcze raz.

Czysty profesjonalizm

Ale dziala dobrze, z ztym ze znowu mialem uszkodzony nos i chyba musze isc jeszcze raz ale juz nie do szpitala brodnowskiego w warszawce.



Kropel nie uzywaj za czesto bo sie od nich zwyczajnie uzaleznisz.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Jeżeli rzeczywiście wiążesz ten zatkany nos z przebytym przeziębieniem, to proponuję coś z pseudoefedryną. Są takie tabletki SUDAFED, obkurczają naczynia krwionośne i zmniejszają obrzęk śluzówki. Mają tę przewagę nad kroplami, że nie wysuszają śluzówki.
Bardzo wygodny sposób.

Wskazany umiar w przyjmowaniu tabletek.
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
Jaka jest cena takiej operacyi, bo może sobie zrobię podczas wakacji.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: zatkany nos ;(
ja sie boje o to ze mam rzywą przegrodę nosową . operacji bym sie poddał ale tylko pod narkozą bo słabne jak widze kiedy mnei kroją :) ogólnie to twardy ze mnie chłop mogę na klate spaśc z rowera pry predkosci 60 km/h ale lekarzy mam gdzies .Moze rozpoczne medycyne :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024