Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Nowy wywiad z Fedorem na jego stronie. Opowiada on o stanie zdrowotnym swoim i brata Alexandra, oraz nadchodzącej walce z Mirko Filipovicem. Fedor mówi że zarówno on jak i jego brat maja połamane kości w dłoniach. Potwierdza, że najbliższym jego starciem będze walka z Mirkiem ale data nie jest jeszcze potwierdzona. Wspomina o tym jak szef DSE Nobuyuki Sakakibara zdenerwował się po doniesieniu o doznanym urazie podczas ostatniej walki z Tsuyoshi Kohsaka. Także mówi o tym, że DSE kładzie ogromny nacick aby walka odbyła się 26 czerwca w Saitamie.

Chwilowo tylko dla tych, którzy znają rosyjski
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
jest i po angielsku
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Fedor daje sobie czas na dłuższe przygotowania, zastrzega że walka najpóżniej odbędzie się w sierpniu...
  • 0

budo_zbiger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Fedor powiedzial ze jego brat jest w wsrod w pierwszej piatce MMA wagi ciezkiej.W sumie racja.a wy jak myslicie?kto jest w tej piatce i ktory jest alex? (zakladam ze pierwsza trojka jest znana :) )
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Fedor, Mino, Mirko... i kto dalej?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
alex , coleman ... hmm no kto jeszcze?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
randleman? fujita???
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)

top 5 HW fighters in the world


Kharitonov, Herring, Frank Mir, Andrei Arlovski, Pedro Rizzo, Ricco Rodriguez (jesli będzie jeszcze walczył)

Byłbym ciekaw szczególnie konfrontacji z czterema ostatnimi.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
herring? ten ktorego Mirko stlukl na kwasne jablko?
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
A mógłbyś używać do opisywania innych argumentów niż to, że Mirko cośtam? :wink:
Co to ma do rzeczy?

Alexa też obił, więc jaki ten argument ma sens w porównywaniu Alexa z właśnie np. Herringiem?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
zwierzak - to juz nawet zazartowac sobie nie mozna? :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Myślałem, że żarty to śmieszne są :) :wink:
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Walka z Mirko CroCop'em odbędzie się na pewno!
8 kwietnia Fedor Emelianenko powrócił z Japonii, gdzie brał udział w Pride Bushido. Mieliśmy okazję porozmawiać z nim i zadać mu parę pytań, które zainteresują fanów MMA.

-Fedor, przed walką z Kosaką a nawet teraz słyszeliśmy plotki, że bałeś się z nim walczyć. Czy według ciebie istnieje szansa, że zmierzycie się po raz trzeci?

-Na walkę z Tusoshi Kosaką w Pride Bushido 6 zgodziłem się natychmiast po otrzymaniu tej propozycji. Zgodziłem się, mimo że nie byłem w formie. Dlatego też głupotą jest mówienie, że się go bałem. Oczywiście z powodu urazu nie mogłem zaprezentować 100% swoich możliwości, ale kiedy odzyskam formę mogę dać mu kolejną szansę na pokonanie mnie. Myślę, że trzecia walka między mną a Kosaką jest bardzo prawdopodobna i odbędzie się kiedyś w przyszłości.

-Czy mógłbyś powiedzieć nam więcej o swojej ostatniej walce?

-Jak już powiedziałem nie jestem zadowolony ze swojego występu, ponieważ z powodu urazu palca nie mogłem się przygotowywać tak intensywnie jak zazwyczaj.

-Czy prawdą jest, że pomimo iż po walce miałeś robione prześwietlenie, uraz palca został wykryty dopiero następnego dnia?

-Tak. Nie jestem pewien dlaczego, ale tak właśnie było. Zaraz po walce poczułem dyskomfort w palcu, więc pojechaliśmy do szpitala, żeby zrobić prześwietlenie. Wyniki dostaliśmy natychmiast. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnego urazu, kazał jedynie zabandażować rękę. Tak też zrobiłem, ale tej samej nocy nie mogłem spać z powodu silnego bólu jaki odczuwałem w moim palcu. Następnego dnia pojechaliśmy do innego szpitala i zrobiliśmy drugi rentgen, na którym wyraźnie było widać pęknięcie kości palca.

-Wiem, że dokładnie to samo przydarzyło się twojemu bratu Aleksandrowi. Jego uraz wykryto zaraz po powrocie z Japonii?

-Tak Aleksander zrobił sobie prześwietlenie w Rosjii i okazało się, że doznał pęknięcia kości tego samego palca co ja. Jednakże jego kość jest pęknięta w innym miejscu, bliżej dłoni.

-Jak uważasz dlaczego lekarze Pride'a nie postawili prawidłowej diagnozy, ukrywają coś?

-Na pierwsze badanie nie pojechaliśmy do lekarzy Pride'a. Lekarz w pierwszym szpitalu (nie jest związany z Pride'em) zrobił to badanie bardzo pobieżnie. Następnego dnia pojechaliśmy do innego szpitala. Wszyscy lekarze z tego szpitala są zatrudniani przez Pride'a do badania zawodników i zszywania tych, którzy odnieśli jakieś obrażenia podczas walk. Kiedy zrobiliśmy drugie prześwietlenie, lekarz od razu zauważył pęknięcie kości mojego palca.

-A co myślisz o ostatniej walce Aleksandra i o jego obecnej pozycji w klasyfikacji Pride'a?

-Myślę, że jest jednym z pięciu najlepszych zawodników HW [wagi ciężkiej] na świecie. Wkrótce wszyscy się o tym przekonacie. Bez wątpienia widać jak bardzo rozwinął się jako zawodnik. Na pewno nie zawiódł oczekiwań w swojej ostatniej walce. Jego przeciwnik nie mógł mu zrobić żadnej krzywdy, co więcej Morais nie trafił Aleksandra ani jednym ciosem.

-Czy wiesz kto będzie następnym przeciwnikiem Aleksandra?

-Nie. Tego jeszcze nie wiemy. Wszystko zależy od tego jak szybko będzie postępowała kuracja. Dletego też obecnie nie jesteśmy wstanie robić żadnych planów. Myślę, że będzie gotowy do walki w ringu dopiero w sierpniu.

-Jak wypowiadał się o walkach twojej i Aleksandra szef Pride'a Sakakibara?

-Sakakibara był bardzo zadowolony z walki Aleksandra. Moja walka podobała mu się, ale nie był zadowolony z mojej kontuzji, ponieważ obawia się on, że moja walka z CroCop'em zaplanowana na czerwiec może zostać odwołana. Ja jednak uważam, że nasza walka na pewno się odbędzie, co najwyżej zostanie przesunięta na sierpień.

-Właśnie. Twoja walka z Mirko to bardzo popularny wątek na wszystkich ważniejszych forach MMA.

-Jedyne co mogę teraz powiedzieć to, że Mirko na pewno będzie moim kolejnym oponentem. Jednak nie wiem, kiedy dojdzie do tej konfrontacji, ponieważ w przygotowaniach do niej przeszkadza mi uraz palca. Wszystko zależy od tego jak szybko będę mógł bezpiecznie zacząć w pełni używać mojej ręki.

-Fedor, w jednym z ostatnich wywiadów Antonio Noguera powiedział, że nie jesteś już tak dobrym zapaśnikiem jak kiedyś. Uważa też, że ciężko trenował w parterze i wie jak cię pokonać przy następnej okazji. Co myślisz na ten temat?

-Myslę, że ten wywiad to tylko usprawiedliwianie się. Nikt nie przeszkadzał mu trenować do finałowej walki przeciwko mnie. Mógł zostać posiadaczem dwóch pasów, myślę że to wystarczająca motywacja. Nikt nie zabraniał Mirko trenować intensywniej do GP 2004 [Grand Prix], żeby mógł się tam ze mną zmierzyć. Przegrał jednak z Radleman'em i stracił swoją szansę na walkę ze mną w zeszłorocznych finałach. (Był zbyt pewny siebie, nie miał dobrej strategii w walce z Kevin'em i dał się pokonać.) Nikt nie zabraniał im przygotowywać się lepiej do tych walk tak żeby mogli się ze mną zmierzyć. Dlatego też śmieszą mnie kiedy mówią, że z łatwością mogą mnie teraz pokonać.

-Ostatnie pytanie... Jakie masz plany na przyszłość?

-Będę się przygotowywał do walki o tytuł, którą mam stoczyć z Mirko, tak żebym był do niej w 100% przygotowany. W ramach tych przygotowań planujemy dwa wyjazdy do Kislovodsk'u. A Iogan Bosa zaprosił nas do Holandii.
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
sorka za ewentualne literówki! :)
  • 0

budo_wampir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Wielkie dzieki za tlumaczenie 8)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Szczeq pięknieś nam to wszystko przetłumaczyła i wrzuciła. Dziekuję bardzo :D
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Fedor właściwie osiągnął jakieś sukcesy w swojej pierwotnie trenowanej dyscyplinie ? On ponoć z Sambo się wywodzi...
  • 0

budo_zbiger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Jak dla mnie to HW jest uboga. moj ranking jest taki : Fedor.Mirek.Mino.Kharitonov.Alex. Europa rzadzi :) ale wszyscy wiedza ze brakuje nam dobrych fajterow w HW stad pozyskanie rulona,nastuli :lol: .Ps: wierze jeszcze w Hunta,ma gosc mocne lapy o czym silva mogl sie przekonac,furory nie zrobi,ale namieszac owszem moze.Poza tym dla mnie jeszcze Igor jest dorby ale teraz poszedl szukac szczescia w MW. Pozdrawiam
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
soczeq dzieki za tlumaczenie :D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy wywiad z Fedorem Emelianenko (PL)
Soczeq dobra robota!
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024