Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa inicjatywa - publikowanie artykułów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nowa inicjatywa - publikowanie artykułów
Niedawno powstala inicjatywa stworzenia magazynu (w wersji elektronicznej PDF) vortalu budo. Jednak zainteresowanie ze strony ewentualnych autorów nie było zbyt duże, więc przynajmniej na razie proponujemy coś innego. Być może wkrótce zostanie rozwiązane to technicznie w inny sposób. Jednak teraz propozycja wygląda tak:

Osoby, które uważają, że mają jakąś wiedzę, którą mogłyby się podzielić (szczególnie zwracam się tutaj do instruktorów) prosimy o zamieszczanie swoich artykułów jako postów w odpowiednich działach. Czyli w przypadku chińskich sztuk walki będzie to ten dział. By artykuły w jakiś sposób się wyróżniały, powinny być zatutułowane w następujący sposób:

ARTYKUŁ: Tutaj tytuł artykułu

Jako przyklad zamieściłem przed chwilą na forum post zatytułowany:

ARTYKUŁ: Kung-fu? Wushu? Co to jest?

Artykuły będą normalnymi postami rozpoczynającymi tematy. Będzie zatem możliwość komentowania i dyskusji bezpośrednio pod artykułem.

W przypadku artykułów, które zostaną uznane przez moderatorów i uczestników forum za ciekawe, istotne, moderatorzy będą tworzyli newsy, które będą się pojawiały na stronie głównej vortalu budo:

http://www.fabrykasily.pl/vortal.php

Newsy będą zawierały linki do artykułów na forum.
Umieściłem tam taki news z linkiem do wspomnianego wyżej artykułu.

Mam nadzieję, że inicjatywa spotka się z zainteresowaniem uczestników działu kung-fu/wushu.
Jeśli moderatorzy będą mieli pytania dotyczące tego w jaki sposób umieszczać newsy na stronie głównej vortalu, proszę o kontakt przez prywatną wiadomość.

Wchodzenie na forum poprzez stronę główną http://www.fabrykasily.pl/vortal.php , która będzie stopniowo rozwijana, umozliwi m.in. uzyskanie informacji o nowościach i artykułach, które pojawiły się w różnych działach forum
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024