Skocz do zawartości


Zdjęcie

aBusse


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
nikt nie robi zadnego konkursu, tylko cynikowi przychodzi do glowy wbijac go w monety, rabac doniczki, okap etc. ;)

ale z drugiej strony wieczosta gwarancja jest wiec nie ma sie czym cynik przejmowac...
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
mhm...czegos tutaj nie rozumiem - ściagamy nóż za konkretne pieniądze po to żeby

wbijac go w monety, rabac doniczki, okap etc. ;)


sensu w tym nie widzę 8O , żadnego :?
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Nie wszyscy mają możliwość polowania co tydzień na niedźwiedzie, a z takim zapasem mocy to aż korci, co by spróbować czy da radę ;-)

Niezłe testy, coś niesamowitego 8O

Kwestia ścianki działowej nadal aktualna 8)
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse

ale z drugiej strony wieczosta gwarancja jest wiec nie ma sie czym cynik przejmowac...


Czy gwarancja obejmuje np. ukruszenie czubka?
Jest po prostu na wszystko, nawet na podłożenie pod pociąg?

Adam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Jerry Busse powiada, ze zrypiesz busse, zlamiesz czy cos - wymienia Ci gratis i najlepiej jeszcze opisz na forum busse co zes zrobil! Generalnie rodzinka bussowcow to maniakalni abuserzy sa i Jerry sam zacheca to tego,z eby wyczyniac z tymi nozami wszelkie mozliwe cuda i dokumentowac, polecam lekture busseforum na BF chociazby ;)

A ja tam abusuje bo kurna lubie, takie skrzywienie mam :) Oczywiscie nie wszystko jak leci ale niektore noze jak chocby Busse sa do tego stworzone po prostu ;)

I przy okazji daje to pewne pojecie odnosnie tego jak sprzet trzyma ostrosc, jaka wytrzymalosc czubka jest, jaka ergonomia chwytu przy naprawde mocarnych pracach jest. Ot cos, czego o nozu nie dowiecie sie uzywajac go tak jak bogowie Eternii przykazali a pewnie chcielibyscie sie dowiedziec nie dewastujac swojego pupilka ;)

W Imie Nauki! :lol:
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse

We guarantee against any and all major damage, including the handles, including accidental damage forever. We highly encourage gross abuse as it is covered by OUR warranty. The only thing we do not cover is intentional damage. For example, let's say you cut your Busse Combat knife in half with an acetylene torch. We probably wouldn't cover that . . . unless it was accidental, in which case we would send you new knife.

szczurki maja podobnie... i za to je uwielbiam :twisted:
i za design :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
No wlasnie tak jak napisal qkiel - w takich okolicznosciach czlowieka bardzo korci dla samej zabawy sprawdzic ile toto wytrzymuje ;)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
szkoda że nie mam takiej gwarancji na pralkę... ja tam nie lubie abusowac, zawsze jak cos zepsuje jest mi troche przykro :?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Mi przykro ni ejest bo wszystko jest dla ludzi ale z glowa wiec celowo sprzetu uszkadzac nie chce - nie bede go kroil gilotyna czy palnikiem ani nie czerpie radochy z uszkodzen, robie tylko to co na moje [odwazne :) ] oko noz powinien wytrzymac, w zyciu bym takich cudow sebenza nie robil jak np. wywazanie drzwi czy cos ;)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Cynik, ja nigdy nie przepadałem za tego typu zabawami i chyba mi to nie minie. Niemniej jednak trzymanie ostrości i to tak 8O , że po takim ,,teście'' przeszedł w takim stylu test ,,kartkowy''..................jestem pod ogromnym wrażeniem.

ps. Wysnułem dodatkowy wniosek, że Zielona Wróżka jest zdolna wymyśleć tak ekstremalnie niespotykane testy, że kto wie czy nie każdy nóż w przyszłości Jej ulegnie. :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
A bo mysmy z wójem jak gupki sie zgodzili na przebijanie monet i faktycznie - nabila 5 groszowke na czubek busska i przeszlo na wylot bez szwanku, dopiero kolejna proba chybiona poczynila mala dewastacje ;)

jawor ja to m.in. robie dla takich jak ty, co nie przepadaja za takimi testami ale wyniki poczytac moga ;)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
A ja myślałem ,że to dwuzłotówki były i już się zamachnąłem ,ale przypomniało mi się ,że jutro trzeba iść po chleb. :wink:

edyta/ poprawiłem orta :oops:
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Dzięki wielkie Cynik, pamiętsz przeca że prosiłem o fotki z rąbania czy cięcia okapu i to już wówczas jak pierwszy raz o tym napisałeś :) Stąd wiem, że jak kiedyś zdecyduję sie na Busse to już testów nie będe musiał robic :) Dzięki :!:
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
KO o to to noże nożami, a jeść trza. Oczywiście żeby były siły do używania nożyków :)
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse

Jerry Busse powiada, ze zrypiesz busse, zlamiesz czy cos - wymienia Ci gratis i najlepiej jeszcze opisz na forum busse co zes zrobil!



lol. to chyba musze sie przekonac do jakiegos fixeda.

Adam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Fajnie czasem poabusowac noz wiedziac ze gwarancja to obejmie ;) Ja do takiego stopnia co cynik nie nadwerezalem ale i tak np sebenza nigdy bym tak konserwowej puszki nie podziabal...
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
czy oni tylko 2 noze oferuja? tzn 1 + limited ed. ?

Adam
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
nie, maja rotacje roczna, co (mniej wiecej) miesiac zmienia sie model
jak przegapisz to czekasz albo z rynku wtornego kupujesz
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
Adam litosci ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Maja limited runs czyli np. jedne model aktualnie produkowany przez jakis czas i potem nastepny itd. Ale odrobinke tego narobili juz ;) ja bym SF NO strasznie chcial tylko nie bardzo wiem po co mi toto ale pracuje nad pretekstami usilnie ;)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aBusse
cynik mame namow bo to bedzie dobry tasakor do mrozonego miesa :D
cynik, zamiesc filmiki :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024