Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiosenne ostrzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wiosenne ostrzenie
Trafił mi się kozik Kaprala do naostrzenia, pomyślałem, ze i mojemu żelastwu nie zawadzi, a ponieważ miałek pod ręką pstrykacza, to dziabnąłem fotę

Najlepsi przyjaciele moich noży - tarcza polerska i TriAngle (Gerber był tak zajechany, że start był na diamentach, Kapral - masz talent chłopie :wink: )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Towarzycho po kosmetyce (z kuzynem z Katowic)...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
Rasowe to towarzycho.
A i warsztat nie licho....
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
Jeśli ktoś ktoś kiedyś będzie miał problem jak trafić do wój'a powinien zabrać kompas.
Tam gdzie zaczną się anomalie pola magnetycznego ziemi związane z koncetracją metali - to będzie to miejsce :)

Fajne zabaweczki, zaczynam dojrzewać do myśli o zakupie tri-angla jak sobie czytam i patrze jak ładnie noże po tym wychodzą naostrzone :-)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
Tak przy okazji - pierwszy raz ostrzyłem na trianglu 154 CM (pomijam moje Benchmite, bo to maleństwo). O k... - tak francowatej stali do ostrzenia chyba nie ma drugiej. Pitolisz, pitolisz i efektu nie widać...
Tfu panie tego-tam...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
woj a jak Ci sie sprawuja diamenty ? Duzo juz z nich korzystales, zuzywa sie to to ?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
OOoo ja pamietam jak ja podchodzilem do 154CM kapralowego, ne moglem pierona ruszyc - socoma mi sie latwiej ostrzylo 8O

BTW wreszcie uwieczniles na fotach swoj rozrywkowy warsztacik-co-to-sie-tam-nie-dzialo :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie
To zalezy - Benchmadowom 154CM mi sie calkiem fajnie ostrzy, gorzej jest z ATS34.

Problemy za to mialem z mini SOCOMem swego czasu, tak wiec stal stali nierowna ;)

A towarzycho fajne - co to jest to drugie od lewej chyba, miedzy GB a tym misiem z kolorowym oplotem?

Springer Mikova jakis?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie

Trafił mi się kozik Kaprala do naostrzenia


nareszcie ! ...
Tępe to było niemiłosiernie ;) ...

a gromadka całkiem fajna ...
widzę, że grupowe zdjęcia coraz bardziej dżezi się robią ;) ...
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiosenne ostrzenie

woj a jak Ci sie sprawuja diamenty ? Duzo juz z nich korzystales, zuzywa sie to to ?


Na razie kilka razy, śladów zużycia nie widać, z drugiej strony staram się (zresztą zgodnie z instrukcją) prawie nie dociskać przy ostrzeniu, bo jak se pomyślę, ile kosztowały... przestraszony :wink:
Szczerze mówiąc prawdziwy chrzest przeszły dziś na nożu Kaprala, wcześniej odrestaurowywałem lekko spitolone ostrze Stridera (szło jak masło). 154 CM to franca. brr...

Rybak
to-to to (jąkam się 8O ) faaktycznie fighter Mikov we własnej osobie. Ktoś tam ostatnio szukał automatu o podwójnycm ostrzu - 2 minuty na trianglu i z Mikova jak znalazł :)
A kolorowy Misiu to rzutka z Allegro - swego czasu na imprezie rozdawałem takie, bo po pijaku zamówiłem 5 i okazało się, że to pięć kompletów po trzy - razem 15 :)
Niestety - nie są nawet z ulubionej stainless steel, ale mam zamiar z jednego zrobić dzidę do rzucania (ale to już temat na "masters...")
tu je lepiej widać:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024