Skocz do zawartości


Zdjęcie

III World Cup - IKO 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
A to mam na mysli . ze moze u pana Baranowskiego sa dobrzy zawodnicy , ktorzy mogli by sie zalapac na takie zawody ale jest to jak wiadomo mala i slaba organizaja i nie maja szans na wyplyniecie na szersze wody. Bedac w duzej organizacji jak IKO 1 mieliby szanse.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
A to mam na mysli , ze byc moze u pana Baranowskiego sa dobrzy zawodnicy, ktorzy mogli by sie zalapac na takie zawody ale jak wiadomo jest to mala i slaba organizacja i nie maja szans wyplyniecia na szersze wody. Gdyby byli w IKO 1 mieli by wieksze szanse startu w podobnych zawodach.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2

A to mam na mysli , ze byc moze u pana Baranowskiego sa dobrzy zawodnicy, ktorzy mogli by sie zalapac na takie zawody ale jak wiadomo jest to mala i slaba organizacja i nie maja szans wyplyniecia na szersze wody. Gdyby byli w IKO 1 mieli by wieksze szanse startu w podobnych zawodach.


A pokaż mi tych nowych w twej twojej organizacji bo jakos od praiwe 10 lat ciagle ci sami 8) , a gdzie nowi. Bo chyba w tej wielkiej org. nie ma z tym problemu co :wink:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
To proste kolego .
Ci starzy sa po prostu najlepsi . :?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2

To proste kolego .
Ci starzy sa po prostu najlepsi . :?


Bez przesady ostatnie MP w e Wrocławiu kazywały co innego :!: ale na układy nie ma rady.
Mamy zdolnych zawodników , którzy nie mają szans przebicia przy takim zarządzaniu 8)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
Nie o IKO 1 chodzi ale o to ze jedna duza organizacja to silna organizacja. Rozczlonkowanie na duzo malych organizacji to slabe organizacje i tyle.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2

A to mam na mysli , ze byc moze u pana Baranowskiego sa dobrzy zawodnicy, ktorzy mogli by sie zalapac na takie zawody ale jak wiadomo jest to mala i slaba organizacja i nie maja szans wyplyniecia na szersze wody. Gdyby byli w IKO 1 mieli by wieksze szanse startu w podobnych zawodach.


Vop zapewniam Cie, ze zawodnikow dobrych tam nie ma, a ci co byli (nie mam na mysli tu super wymiataczy), ktorzy mogliby chociaz nawiązac równożędna walke z zawodnikami z IKO 2 zmienili juz dawno barwy. Iko 2 jest ała w Polsce, ale na swiecie jest to silna organizacja.

Nieprawda jest ze gdyby byli w iko 1 mieli by wieksze szanse - w iko 1 ten kto ma startowac na duzych imprezach to startuje i młodym zaowdnikom jest bardzo trudno sie przebic do kadry. Karateka ma tutaj racje mowiąc o układach. Niestety młodzi sie marnują i nikt nie daje im szansy startow na duzych imprezach , gdzie mogli by zdobyc wieksze doswiaczenie.

Nie o IKO 1 chodzi ale o to ze jedna duza organizacja to silna organizacja. Rozczlonkowanie na duzo malych organizacji to slabe organizacje i tyle.


IKO 1, 2 , 3 to najsilniejsze organizacje Kyokushin. Każda z nich ma oddziały swoje na kazdym kontynencie w niemal kazdym zakatku tego globu. Kazda z nich , rowniez Kyokushin Kan Royamy i All Japan Kyokushin Union, robią Mistrzostwa Swiata Open i Wagowe (badz Puchar Swiata - IKO 2 i 3),a mysle, ze własnie tego typu turnieje wskazuja ,ze dana organizacja jest duza i silna, lub pręznie sie rozwija (Kyokushin Kan, All Japan Kyokushin Union).
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
Cenie Twoja wiedze kolego , jest imponujaca .
Ja nie mowie o organizacjach na swiecie , wiem ze IKO2 to duza organizacjaja ale co z tego. Ja mowie o tym co jest w Polsce .
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
Ale pewne fakty dotyczą ogólnikowego zawirowania w Polskim KK . Czemu IKo 1 w Polsce nie pozwala na starowanie swoim kluba w zawodach poza swoja org.? czego tu sie bać przeciez to promocja :!:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
Kto sie boi kolego ? Kto ?
Do kogo mamy jezdzic ?
Kto robi nockdown karate w Polsce ? Dyduch, Czapla, Szeligowski, Jeremicz, i tam jeszcze kilku. Przeciez oni wszyscy odeszli od Drewniaka ! I co Shihan ma do nich jezdzic na zawody ? Chyba sobie jaja robisz !
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2

Kto sie boi kolego ? Kto ?
Do kogo mamy jezdzic ?
Kto robi nockdown karate w Polsce ? Dyduch, Czapla, Szeligowski, Jeremicz, i tam jeszcze kilku. Przeciez oni wszyscy odeszli od Drewniaka ! I co Shihan ma do nich jezdzic na zawody ? Chyba sobie jaja robisz !


To już do kabarety się nadaje jak mu szkoda kasy ciezko nachapanej kosztem innych to niech zaprasza innych wtedy oni przyjadą ,a tak na serio okogo chodzi ?
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2
A u Ciebie kolego wszystko jest za darmo co ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III World Cup - IKO 2

A u Ciebie kolego wszystko jest za darmo co ?


Podaj twój cennik to wtedy porównamy bo jak się nie mylę to już ponad 3-4 miesięcy odpowidacz mi ile kosztuje 2 kyu ? z pochodnymi ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024