Skocz do zawartości


Zdjęcie

Majowe Mistrzostwa Świata KK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Majowe Mistrzostwa Świata KK
Na 4 polaków 3 dostało swoje pierwsze walki z Ruskimi - to faworyci tych zawodów
  • 0

budo_hunter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
a konkretnie kto dostał.. ??
gdzie można coś więcej poczytac na ten temat ???
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Dostał Moczydłowski, Habraszka i Najduch Sypień kogos z Boliwi ale potem jak przejdzie to Japończyk może czkać
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
A Banasik tez dostał Ruska
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
A gdzie jest rozpiska
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Rozpiska jest np namojej stronie :wink: :) wystarczy dobrze poszukac a wszystko bedzie jesne :wink:

A co do turnieju to jest naprawde swietnie obstawiony i Polacy beda mieli ciezka przeprawe ze swoimi rywalami.

Moczydłowski vs Murakaevem
Sypien vs Amurino
Habraszka vs Titkov
Banasik vs Dedik ( tu bdzie bardzo ciezki pojedynek, Dedik jest baaaardzo doswiadczonym zawodnikiem, bierze udział w zawodach kickboxerskich itp)
Najduch vs Kozlov
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
:-)
Ok, to ja stawiam, że będzie tak:

Moczydłowski vs Murakaevem
Sypien vs Amurino
Habraszka vs Titkov
Banasik vs Dedik
Najduch vs Kozlov
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Ale fajnie na konkurencyjnych www jest rozpiska MŚ IKO 1 ,a polskie IKO 1 jeszcze nic nie wie :roll:

Ja zaczerpnąłem rozpiskę z ruskiej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
To moze wrzuce konkretna rozpiske, zeby kazdy mogł przesledzic kolejnosc walk:

Lightweight
Dołączona grafika

Middleweight
Dołączona grafika

Heavyweight
Dołączona grafika

Super Heavyweight
Dołączona grafika


Własciwie to tylko Sypien ma w miare lekka pierwsza walke. Jego koledzy trafili duzo gorzej, bo nawet gdyby wygrali swoje pierwsze walki to juz kolejne sa duzo cięzsze. Jezeli Banasik wygra z Dedikiem, to w kolejnej walce moze trafic na Tanake-b silny zawodnik. Natomiast jezeli Najduch pokona swojego rywala, to jest duza szansa ze bedzie walczył z Teixiera (Najduch juz chyba 2 czy 3 razy z nim przegrał) .

Nie ma sie co oszukiwac ,ze swiatowa czołowka IKO Matsui to nie Europa tylko ROSJA . Z reszta w pozostałych IKO Rosjanie tez dominują. Jednak zycze powodzenia polskiej reprezentacji.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Nie jest tajemnica ,że kilku rosjan ma stałe pensje u matsui i jest przez niego utrzymywana poprostu robia KK zawodowo. A takim działaniem trzyma w swei stajni gwiazdy aby nie uciekły tam gdzie jest kasa.
A co do losowania to chyba każdy wie jak to się odbywa w Japonii :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
A ciekawi mnie czemu Rosjanie nie sa dopuszczani do Mistrzostw wagowych i open w Europie :!: :?:
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
poniewaz startuja w mistrzostwach Azji :) dziwne ale tak jest :P
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK

poniewaz startuja w mistrzostwach Azji :) dziwne ale tak jest :P


No co ty, w takich turniejach to startuja takie kraje jak Filipiny, Indie, Sri Lanka czy Nepal. Mistrzostwa Azji dla Rosjan maja zbyt niski poziom (mozesz sobie przesledzic poszeczgolne zawody i rezultaty - nie ma ich tam w ogole). Jezeli juz startuja w Azji to jezdza na All Japan

A na pytanie karateki1 odpowiedz jest prosta: gdyby Rosjanie zaczeli startowac w mistrzostwach Europy to by wszystko wygrywali a Polacy nie zajmowali by miejsc w czołowce - wizerunek silnego polskiego Koykushin by został nie tyle zdruzgotany co powaznie nadszarpniety :) :wink: , a co za tym idzie brak wysokichlotkat na zawodach miedzynarodowych = brak pomocy roznych instytucji.

Tak mi sie to widzi...

W inych organizacjach Kyokushin nie ma rasizmu narodowosciowego i kazdy kto chce moze startowac w zawodach dowolnej rangi, gdziekolwiek sie odbywaja.
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
dzieki Maniak za poprawe :-)
zapomnialem calkowicie o All Japan
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK

A na pytanie karateki1 odpowiedz jest prosta: gdyby Rosjanie zaczeli startowac w mistrzostwach Europy to by wszystko wygrywali a Polacy nie zajmowali by miejsc w czołowce - wizerunek silnego polskiego Koykushin by został nie tyle zdruzgotany co powaznie nadszarpniety :) :wink: , a co za tym idzie brak wysokichlotkat na zawodach miedzynarodowych = brak pomocy roznych instytucji.


czyli co? ze niby Drewniak im nie pozwala startowac w zawodach europejskich?
  • 0

budo_wolfman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Boże, Wy ludzie to szukalibyscie teorii spiskowej nawet w porannej pogodzie, byleby tylko zapowiadał ją Drewniak.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
A nie zapowiada :)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
elwin nie wiem czy nie pozwala, ale przesledz Mistrzostwa Europy z ostatnich 5 - 10 lat i Rosjan z czołowki tam nie ma. Oczywiscie sa reprezentanci tego kraju i to mało znani , którzy zdobyli pierwsze miejsca na takich ME- pytani etylko dlaczego nie ma takich ludzi jak Osipov, Kurbanov, Plechkanov i inni? Polacy maja wysoki poziom i trzesa Europa, ale w starciu z reprezentacja Rosji stawiał bym na Rosjan.
Rosjani ejezdza na zawody do Japonii (zobacz kto sie znalazł na pierwszych miejscach osttanich Weight All Japan IKO 1) i od nich sie ucza, z nimi sparuja... i dzieki temu sa rownowaznymi przeciwnikami dla Japonczykow...a Polacy ... swięcą triumfy na arenach Europejskich , ale bardzo rzadko na swiatowych ( wyjątkiem P. Sawickiego i E. Pawlikowskiej). Moze trzeba by bardziej na wschod a nie na zachod :wink: :)

Poza tym nei wiem czy p. Drewnak moze zakazac komus brania udziału , on jest "tylko" sekretarzem :wink:

wolfman nikt nie pisał o nim presonalnie, dopiero TY i elwin to zrobiliscie. Tak bardzo on sie kojarzy z władza? Ja tylko przedstawiłem swojpunkt widzenia. Kazdy ma do tego prawo - jezeli jest inaczej to napisz.
  • 0

budo_wolfman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Maniak oczywiście, że każdy może przedstawiać swój punkt widzenia, ale wydaje mi się że w pierwszym poście pisałeś właśnie że Rosjanie mają odgórnie zabroniony start w ME. Wydaje mi się, że to raczej niemożliwe, a jest tak jak piszesz później, że ich kadra jeździ na turnieje do Japonii, bo tam jest najwyższy poziom. A wracając do samych zawodów to czy wiadomo coś o starcie S. Sypienia, bo podobno na MP na rozgrzewce doznał jakiejś kontuzji.
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: Majowe Mistrzostwa Świata KK
Maniak, Twoja aluzja byla bardzo czytelna.
Ja nie wiem dlaczego Rosjanie nie startuja w ME. Na ostatni ch ME w Wawie obsada byla dobra i nie wiem czy Rosjanie by cos wniesli. Nie szukajmy dziury w calym.

A przy okazji, wielki respekt za stronke klubu. Chyba bede potrzebowal z rok rzeby to wszystko przejzec.
OSU!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024