Skocz do zawartości


Zdjęcie

ptaszek w garsci!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_slow69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin-puławy

Napisano Ponad rok temu

ptaszek w garsci!!!
Na poczadku miałem duzy problem co zakupic, przejzałem duzo stronek o nozach a poniewaz miałem mocno ograniczony budrzet starałem sie znalezdz cos niezłego za rozsadne pieniadze. mocno pewne osoby z puław namawiały mnie na m-21 :D ale jakos noe byłem do niego przekonan, poza tym za duzo osob w moim otoczeniu go miało :wink:
I tak przypadkiem trafiłem na strone spyderco a poniewaz zawsze te noze mi sie podobały to seria byrd wydała mi sie bardzo interesujaca szczegulnie jesli chodzi o jakos stali do ceny za ta kase naprawde ciezko znalezdz cos lepszego. zamówiłem noz w kraju i juz na drugi dzien był u mnie kurier i tak ptaszek wpadł moje łapy :twisted:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oczywiscie pierwsze proby były w kuchni :D kroił zaj... a ma jedna wade masło czasem zostaje w dziurce :wink: Pozniej wyprawy wedkarskie no i najciezsze z mozliwych zycie studenckie 8) mam go troche ponad 2 tyg. i juz pojawiły sie pierwsze ryski ale ostrze wciaz trzyma bardzo dobrze jeszcze go nie ostrzyłem. fotki z wypraw zamieszczam w galeri :)
  • 0

budo_czez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
opisuj jak sie spisuje ta ptaszyna :twisted: czy zasługuje na miano pajaczka :twisted:
  • 0

budo_flybig69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Adek kurier to był u mnie :D :D :D
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Fajny nożyk gratulacje ,osobiscie to mie sie bardzo podoba i też planuje zakup spyderco byrd te okładziny są piekne bardziej mi sie podobają niż z tworzywa lub alu no i w końcu za około 130zł stal 440c nic lepszego nei da rady pozdrawiam i gratuluje wyboru .
  • 0

budo_slow69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin-puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Przepraszam kurier rzeczywiscie dotarł najpierw do ciebie :oops:
rzeczywiscie za te pieniadze to ciezko znalezdz cos lepszego a nawet ciezko znalezdz cos identycznej jakosci. a co do jego sprawowania..Czez masz moze jakies dokładne pytania bo tak pisałem narazie nie mam mu nic do zarzucenia moze tylko to klips sie zacza troche ruszac :wink: ale to raczej nie jest zbyt duzy problem. a czy zasługuje na miano pajaczka... mysle ze w tym przedziale cenowym naprawde bedzie ostro walczył o honor pajaków :)
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Ufff... dobrze, że to jednak nie to, o czym można sobie pomyśleć przeczytawszy tytuł wątku :) . Aż się przestraszyłem ;-) .
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
He-he... Panowie w pewnym wieku to jednak majom podobne skojarzenia ;)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Sporawy ten nożyk , z wymiarów i tak na malucha nie wyglądał ,jednak w łapie to co innego.
Oby długo służył .
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
M21 się nie podobało co??????? Spróbuj tego pajączka oczyścić to jeszcze zobaczysz jak wybrałeś Podobno można sprężonym powietrzem

A jakby go pod myjkę ciśnieniową?
  • 0

budo_czez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Tak sie zastanawiałem czy ten ptaszek pewnie siedzi w dłoni, czy ta łezka jest rzeczywiscie taka duza jak wydaje sie na zdjeciach i czy twoim zdaniem jest praktyczna tak samo jak okragły otwór. Oczywiscie wszelkie twoje spostrzezenia zwiazane z dalszej eksploatacji nożyka tez mnie interesuja i bede wdzieczny za ich umieszcczanie :D szukam czegos dobrego i taniego a Byrda biore pod uwage.

pozdrawiam :-)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
teraz sie przyjżałem kawał pająka model Byrd Meadowlark na który sie zamierzałem ma rozłozony 18cm to jak dla mie za duży nożyk jak do codziennego noszenia , Na Fotach skelpu wydawał się fajny malutki .
  • 0

budo_slow69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin-puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: ptaszek w garsci!!!
Jasli chodzi o ta łezke to wydaje mi sie ze jest ona tak samo funkcjonalna jak okragły otwór w koncu jest oparta na kole a ten dziubek ma byc jedynie wyroznieniem w reku lezy super miałem w reku wieksze i drozsze modele spyderco w metalowych okładkach i w zasadzie sa ona bardzo podobne. Bardzo ergonomiczne w przypadku mojego cara cara umozliwiaja dwa rodzaje chwytu tuz przy ostrzu do precyzyjnieszych ciec i bardziej za koniec noza :D nie miałem w reku mniejszego birda ale wydaje mi sie ze tak naprawde to moj wiekszy złozony sprawia wrazenie nieduzego dopiero jak go przyłozyłem do m21 okazuje sie ku zdumieniu wiielu ze niewiele sie roznia wielkoscia :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024