Skocz do zawartości


Zdjęcie

Busse Model T Street


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Busse Model T Street
Zastanawiam sie czy bylby to dobry wybór na edc.... Spodobały mi sie zabawki Darka i Cynika z tym ze ja nie sprowadzam indywidualnie co znacznie zwieksza koszty. W zwiazku z tym co powiecie na to?

Dołączona grafika

Dark pisał kiedys ze powłoka black crinkle jest niepraktyczna do zastosowan edc poniewaz moze chwytac brud... Czy miał juz ktos doświadczenia z BC? Nie chciałbym miec noza ktorym nie mozna pokroic chleba z obawy przed piaskiem czy innym syfem przyklejonym do powłoki... Moze ktos ma ten noz tylko sie przyznac nie chce? :)

Dark, Cynik jak sie nosi ten noz? Nie jest za duzy, za mały, za ciezki albo cus? Co do sposobu noszenia to interesowałoby mnie IWB a widziałem ze Piter juz taka pochewke Cynikowi sprawił...

PS. Jak ktos znajdzie wiecej zdjęc lub informacji na temat tego modelu to prosze o wklejenie lub podanie linka bo albo ja szukac nie umiem albo faktycznie mało zdjec w sieci jest...

PS.2 zdjecie pochodzi z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
No, az tak ZLE to nie jest, po prostu po siekaniu badyli w lesie duzo ciezej bedzie ci go wyczyscic i zastosowac do celow kuchennych...a nie zawsze ma sie dostep do wody i szczoteczki. Model "t" ma 0,2 grubosci i plaski pelny szlf wiec w pewnym sensie to kompromis dla tych ktorym wydaje sie ze 0,15 moze nie wystarczyc (:)) a 0,22''...choc jak mam byc szczery to 0,15 jak na te 4'' (a noz jest wielkoscia bardzo zblizony do sebenzy) to jest naprawde wystarczajaco...0,22'' nie trzymalem osobiscie ale widzialem w sieci fotki i powiem ci ze juz wyglada nieco karykaturalnie, grubosc 0,22 nie pasuje do takiego nozyka. A w wersji 0,15 jest lekki i szybki, odrobine ciezszy od sebenzy jak jus zostajemy przy tym porownaniu.
Bardziej "cywilna" wersja tego noza to Active Duty ktory jest b.podobny poza skull crusher i ma drop a nie clip point.
Co do noszenia to ja lubie nosic na tekloku rekojescia w dol, wygodniejsze to niz noszenie z tylu poziomo na pasku bo mam paranoje ze ktos mi to podwedzi :wink: . I z boku jest wygodniej. IWB nie lubie bo mniej wygodne i nie potrzebuje tak chowac noza przy moim luznym stylu ubierania sie.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
Co do BC to jedno bym zaznaczyl, kij z brudem ale zwaz, ze taka powloga nie jest gladziutka jak np. double cut przez co bedzie sie bardziej klinowac przy cieciu czegos grubego - ot tarcie wieksze.

Co do noszenia noza - coz, wszystkie fixedy nosze tak samo ;) a w kwestii kydexu Piterowego to sie rozpisze jak dojdzi i jak pouzywam. Dotychczas nosilem w ladownicy w kamizelce taktycznej ;) Dupa mu wystawala troche, klinga opakowana w firmowy kartonik i wiu, wyciagalo si eekstra, z tym, ze z wkladaniem gorzej ;)
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
W moim przypadku niestety biore pod uwage tylko IWB. Nie zalezy mi na tym zeby ludzie gapili sie na mnie jak na idiote (a prawda jest taka ze niestety wielu tak o nas mysli). Moje kurtki i bluzy nie sa na tyle długie zeby zapewniały mi odpowiedni komfort noszenia... Tak na prawde jedyna rzecza co do ktorej mam watpliwosci w tym nozu jest powłoka...

Teraz czekam jeszcze tylko na ceny 3 innych nozykow i wtedy podejme decyzje... Dzieki za odpowiedzi!
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
Leper jako milosnik IWB gratuluje wyboru - idealne rozwiazanie dla kogos kto nosi koszule/podkoszulek/bluze w spodniach bo wtedy to jest bardzo wygodne - z betami na wierzchu juz znacznie mniej.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
Tez mi po glowie chodzi LMS od jakiegos czasu, ale bardziej ta wersja:

Dołączona grafika

A co do modelu T, o brud na epoxy bym sie nie martwil, bardziej o stawiany opor przy cieciu, bo ta powierzchnia jest jednak chropowata. Ale w sumie za ta cene otrzymujesz swietny nozyk, mozna by zaryzykowac stwierdzenie nie do zdarcia :)

Pochwal sie jak kupisz!
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street

Pochwal sie jak kupisz!


I pochwa jak kupisz! :)

nie zartuje, od razu kydex sobie zrob u Pitera ;)
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse Model T Street
Ma sie rozumiec :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024