Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA

Ale meritum jest czy może ktoś z Was zna inne fajne story ze sklepów. :?:


Babcia była w sklepie z wnusiem. Ochroniarz nakazał jej by poddała się rewzizji.
Reakcja babci: "Co pan myśli, że ja tu kradnę! Oprucz zakupów. mam pieluszkę dla dziecka" I jeb ochroniarza brudnym pampersem w tważ :)
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA

I jeb ochroniarza brudnym pampersem w tważ


O cholera 8O :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
odnosnie tematu.
Baca:
moze zalezy od czasu, moze od miejsca. Tak sie sklada, ze w piatek moj ojciec w koncu zaliczyl egzamin na ochroniarza 2 stopnia. Bylo to drugie podejscie, co i tak swiadczy niezle o moim staruszku (43 lata ;) ), bo ludzie z ktorymi uczeszczal na kurs odpadali jeden po drugim, i za 1 razem na kilkunastoosobowa grupe osob zdalo tylu, ze na palcach jednej reki emerytowanego drwala z parkinsonem bys policzyl i jeszcze by dwa palce zostaly :D
ciezko bylo zdac, za pierwszym razem moj ojciec polecial za niewyprostowana reke przy obezwladnianiu przeciwnika, a popijawy z egzaminatorami to mi sie raczej kojarza z kochanym prlem i owczesnymi komediami niz powaznym egzaminem. Ale... moze ida nowe czasy... w telewizji krzycza ze w koncu scigaja nieuczciwych lekarzy ktorzy zarabiaja na pacjentach, od kilku lat w mojej miejscowosci (olsztyn, miasto wojewodzkie) jest "spokoj" ze zdawaniem na prawojazdy (czyt. byl dym o lapowki a teraz jak ktos zda za pierwszym podejsciem to jest gosc :) ).
Miejmy wiec nadzieje ze i sytuacja z ochroniarzami sie zmieni.
Sek ino w tym, ze o ile profesjonalne firmy ochroniarskie moga zatrudniac sprawdzonych i dobrych pracownikow to ciagle jest mnostwo miejsc gdzie na tzw bramce stoja nie grzeszacy inteligencja panowie 2*2, lysa glaca, szczeka tej wielkosci, ze Gubernator Kaliforni wpadlby w kompleksy i kilkoma innymi "atrybutami". I wzgledem takich "ochroniarzy" mam najwieksze obiekcje.
Znam historie sprzed kilku tygodni kiedy tzw ochroniarze z kilkoma "ziomkami" nastukali kilku chlopakow bo nie mieli co robic (pod pozorem znisczonych drzwi, co prawda nie bylo). Jednego chlopaka poprostu wyniesli, bo sam nie chcial a reszta poszla i skonczylo sie tak, ze jeden z nich stracil oko.
Sprawa w toku, ale najgorsze jest to, ze tydzien po tym zajsciu, mimo iz policja wszystko wiedziala, ci osobnicy ktorzy dopuscili sie pobicia ciagle w tym lokalu pracowali... dla mnie jest to dziwne.
Coz dlugi temat i chyba "rzeka" ciezko bedzie go kiedys skonczyc ;)
P.S. sorki bo troszke przydlugawe wyszlo.
Bal.
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
O jaki lokal chodzi??
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
nie jestem pewien, ale bodajze azymut, na kortowie.
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
Tylko nie obrażajcie się, musze dorzucić swoje 3grosze.

Przemek W - usług chyba pisze się przez u otwarte a nie "usłógi". Człowiek po podstawówce to wie, a Ty piszesz, że prowadzisz kursy czyli możesz być szczęśliwym posiadaczem licencji II stopnia a tu takie braki;) ;) nie obrażajcie się, tak z przekory

Chavez - W ustawie napisali wykształcenie podstawowe, bo to w myśl ustawy kończy każdy. Nie pisali gimnazjum,liceum (choć to lic II). Poprostu aby mieć licencje trzeba mieć podstawy 2+2 itp. Rozwój intelektualny powininen przychodzić z wiekiem, dlatego mimo ukończenia podstawówki prawko jazdy można mieć po 18 roku, a licencje po 21 (napewno II) pierwszego stopnia może już po 18. Dobrze wiemy, że spotykają się ludzie, którzy mają swoje lata powinni być już obeznani z prawami rządzącymi światem, a zachowują się mniej odpowiedzialnie od 15 latka.
Osobiście znam Pana, który jest doktorantem czy innym doktorem rehabilitowanym, w piątek po zajęciach spija się w bele - ostatnio kartka go odwoziła, jest nieodpowiedzialny za siebie, a przecież w latach świetności mogli wydać mu pozwolenie na broń. A teraz odda klamke za pól litra wódki ?:
Drugi przypadek to emerytowany półkownik - maskara, 100% trep z LWP - maskara. Ale on zachowuje się jak najgorszy ochroniarz, tylko czeka aż jakieś gnojki go zaczepią i bach z paralizatora, a jak uciekają to z wiatrówki. W sumie to dobrze, bo czyści ulice i tacy zastanowiąsię przed napadniem na starszych, ale czasem przesadza.
Z pól roku temu w autobusie czy tramwaju odwalil taką akcje, ze mało przez okno nie uciekali - chcieli naszyjnik buchnąc Pani - jak Policji ich dorwała to nie brali go na przesluchanie, tylko poprosli aby na miejscu pasażerowie potwierdizli a oni już spiszą raport odpowiedni, że wszystko widzili, bo wiadomo świadkowie reperkusje.

A powracjąc do wątku tego policjanta ochroniarza. To tak ostatnio spytałem czy były jakieś właśnie reperkusje to nie. Tak ze szczegółów to fdlatego gościa walnął bo ten palcem wskazującym po klacie zaczół go pukać i daltej jak w opisie zaczół drzeć ryja a jak wiadomo - jakby mnie zaczoł pukać palcem cwaniaczek to też cośbym mu zrobił ale czy tonfą to niewiem ?
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
Już na wstępie, napisałem, że pisze o błędach z przekory.

Nie chciałem nikogo punktować czy obrażać. Jeśli ktoś to tak odebrał to bardzo go przepraszam. To był jedynie wstęp do dalszej wypowiedzi, aby cała wypowiedź wydawała się bardziej spójna. Jeszcze raz przepraszam i nie bierzcie tego do siebie :oops:
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA

usług chyba pisze się przez u otwarte a nie "usłógi". Człowiek po podstawówce to wie, a Ty piszesz, że prowadzisz kursy czyli możesz być szczęśliwym posiadaczem licencji II stopnia a tu takie braki;) ;) nie obrażajcie się, tak z przekory

Drugi przypadek to emerytowany półkownik - maskara, 100% trep z LWP - maskara.


Tylko się nie obraź. To z przekory. :)
Masakra.

PS: Własnie dlatego takie sprawy załatwiamy przez priv.
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klient Ucieka - z pogranicza Knajpy. OCHRONA
:idea:
Najnisza stawka jaką udało mi się znaleźć w ochronie to 3zł 20gr na ręke !!!
Wiadomo bez licencji, portier a nie ochroniarz.
I oczywiście emeryt czy rencista, żeby ZUSu nie płacić
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024