Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaginiony temat SEKTY


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_bonpa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY

Wosiu napisał m.in.

Ja bym w sumie był ciekaw zdarzeń związanych z interwencją AT Częstochowa i sprawy sądowej z wyrokiem uniewinniającym. Może wtedy spotkali się slavo i apple tiger.

Pozdrawiam

Piotrek


Interwencja AT, nie była interwencją AT, tylko jakiejś brygady specjalnej z Komendy Rejonowej Policji w Częstochowie.

Chciało by się powiedzieć a było to tak:
Mieliśmy obóz w lesie nad jeziorem, po drugiej stronie jeziora był obóz harcerski. Dwóch wychowawców a reszta poniżej 16 roku życia. Około godziny 23 przybiegł zapłakany harcerz, prosząc o pomoc, bo banda pijanych miejscowych demoluje im obóz.
I zrobiliśmy to co w takiej sytuacji zrobić należało, teleportowaliśmy się na miejsce zdarzenia. Najbardziej zadziorny przypadkowo pośliznął się, przewrócił i uderzył w krawężnik. Spakowaliśmy go do samochodu i zawieźli na policję.
I wydawało się że nadym się skończy. Po 2 dniach, najechała nas ekipa z Policji w Częstochowie i równie szybko jak się pojawiła tak zniknęła, (bo śmiesznie wygląda pan z długą bronią powalający na ziemię 15 letniego wartownika na bramie).
Okazało się że ktoś złożył doniesienie że jesteśmy strasznie niebezpieczni i sterroryzowaliśmy pół wsi.
Ale jak skończyło się tak że jak procedura ruszyła to się nie zatrzyma i przedstawiono mi zarzut „o ograniczenie wolności (wpakowałem gościa do samochodu i zawiozłem na policję) i o nakłanianie do określonego zachowania (pytałem go jeszcze jak się nazywa i jak nazywają się jego kumple)”
Sławek rzeczywiście dużo nam na początku pomógł, pogadał, uspokoił. A potem bawiliśmy się już z tym sami (przez kilka lat) ;) , i sprawa skończyła się dla nas pozytywnie. Koniec tematu.

Nie wiem czy tam własnie spotkali się Slavo i AT, raczej nie, myślę że później. Ale o tym nie mam zielonego pojęcia.

Pozdrawiam
  • 0

budo_bonpa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
Padło na forum jeszcze jedno pytanie skierowane do mnie

Pomimo tego BonPa, że znamy się wiele lat ja dotychczas nie wiem, dlaczego tak właściwie odszedłeś z klubu?

Osu.


Odpowiedź na nie jest prosta
Bo to co się działo w klubie przestało być tym w czym chciałbym uczestniczyć.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mark ho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
tak patrzę na to wszystko panowie, jak przerzucacie się argumentami, i zastanawiam się, gdzie się podział prowodyr tej dyskusji, czyli Apple Tiger...czyżbyście padli ofiarą prowokacji?
  • 0

budo_sigh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
VIGO:: Mógłbyś napisać jak przebiegał ten turniej, opisać; szczególnie zależy mi na tym co wykonywali Aikidocy

Mianowicie to nie był turniej tylko pokazy sztuk walki z zawodami. Główny nacisk położony był na pokazach (w pokazach brały udział osoby zaawansowane), a przy okazji zostały dodane zawody(w zawodach młodzi adepci) o puchar prezydenta miasta Zabrze.
Zawody odbywały się w konkurencjach jui-waza(coś podobnego do randorii w innych szkołach Aikido) i to głównie wykonywali aikido-cy (i to w ramach jednej szkoły, inne po prostu się nie zgłosiły, wielka szkoda). W pozostałych konkurencjach którymi były kata (z bronią, bez broni, grupowe) wykonywali adepci szkół Kung-Fu i tu warto wymienić Pszczyńską Akademię Sztuk Walki, szkołę Shih Ming Tag Lung Pa, oraz Gliwicki klub karate (jeżeli kogoś pominąłem a brał udział to przepraszam ale czas płata czasami figle pamięci). Aikido-cy wykonywali w tej konkurencji Kihon-Dosa Rensoku (dobrze znane Kata w odmianie Yoshinkan aikido).

Warto w tym miejscu nadmienić, że celem tych zawodów była dobra zabawa, a nie zażarta walka o „złote majtki”. Dlatego większość szkół wystawiła młodych adeptów, aby przy tej okazji dobrze się bawili. Instruktorzy zasiadali w komisjach sędziowskich. Mam nadzieję, że cel „dobrej zabawy” został osiągnięty bo o to w tym wszystkim chodziło.

BonPa:: Bo to co się działo w klubie przestało być tym w czym chciałbym uczestniczyć.

Dosyć enigmatyczne stwierdzenie jak na Ciebie. Może uchylisz trochę rąbka tajemnicy, chyba że jest to ściśle tajne/poufne.

Pozdrawiam
Osu.
  • 0

budo_cani
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
Ciekawy temat :D
Sekty, sztuki walki, brygady AT, sprawy sadowe, osobiste wyznania, bardzo duzo emocji i bardzo malo konkretow. Jeszcze troche i bedziemy mieli material na telenowele ;)
Chyba wysle linka do POLSATU ;)
P.S. Slavo, dlaczego Twoi uczniowie nie maja pic alkoholu? Naukowcy dawno juz odkryli zwiazek miedzy umiarkowanym piciem a rozwojem inteligencji ;)
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY

W pozostałych konkurencjach którymi były kata (z bronią, bez broni, grupowe) wykonywali adepci szkół Kung-Fu i tu warto wymienić Pszczyńską Akademię Sztuk Walki, szkołę Shih Ming Tag Lung Pa, oraz Gliwicki klub karate (jeżeli kogoś pominąłem a brał udział to przepraszam ale czas płata czasami figle pamięci).


No to bardzo ciekawe, bo ja tu w ogóle nie widze szkół Kung fu ... :?
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY

tak patrzę na to wszystko panowie, jak przerzucacie się argumentami, i zastanawiam się, gdzie się podział prowodyr tej dyskusji, czyli Apple Tiger...czyżbyście padli ofiarą prowokacji?


Może dosięgły go długie ręce Shih Ming Tag Lung Pa? :-) Tak jak i VingDragona który zdaje się mógłby wiele powiedzieć o początkach działalności S.H. ... :-)


Wosiu
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY

W pozostałych konkurencjach którymi były kata (z bronią, bez broni, grupowe) wykonywali adepci szkół Kung-Fu i tu warto wymienić Pszczyńską Akademię Sztuk Walki, szkołę Shih Ming Tag Lung Pa, oraz Gliwicki klub karate.


Co to k...wa jest ???????

adepci szkół kung-fu ??? a którzy to bo jakoś zadna z tych nazw mi nie pasuje do kung-fu...

1. Pszczyńska Akademia Sztuk Walki - nie ma z kung-fu NIC wspólnego !!!
2. Shih Ming Tag Lung Pai - nie ma z kung-fu NIC wspólnego !!!
3. Gliwicki Klub Karate - nie ma z kung-fu NIC wspólnego !!! Chyba że mnie ich nazwa zmyliła ;P
  • 0

budo_joeblack
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
Może masz i rację Sigh nieopacznie użył sformułowania Kung Fu

poprawnie powinno to brzmieć
W pozostałych konkurencjach którymi były kata (z bronią, bez broni, grupowe) wykonywali adepci szkół WALKI i tu warto wymienić Pszczyńską Akademię Sztuk Walki, szkołę Shih Ming Tag Lung Pa, oraz Gliwicki klub karate

ale zabawa i tak była przednia, impreza była całkowicie otwarta dla wszystkich, rejestracja za darmo a nagrodami były między innymi jo, bokeny, mnóstwo słodyczy dla dzieci - bo każde z nich wygrało choćby dlatego że odważyło się wystąpić przed dużą publicznością, medale, puchary no i 3 specjalnie na tą okolicznośc wykute katany (przez miejscowego płatnerza ;) )

I uważam że takie imprezy to świetny pomysł, pomagają zintegrować środowisko sztuk walki, pokazać je szerszemu gremium i zaangarzować bardziej uczestników zajęć jak i ich rodziny które chętnie wspierały swe pociechy :)

To był dobry czas i zawsze uśmiecham się gdy to wspominam :) , a pracy z organizacją było co nie miara, ale jak sie chce to wszystko można zrobić :)

pozdrawiam
Black
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: zaginiony temat SEKTY
Więc skoro temat nie dotyczy kung-fu, można go spokojnie zamknąc :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024