Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Nastulą w onecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Nastulą w onecie
Jest tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie wiem, czy ktoś już podawał tu taki wywiad.

Oczywiście tytuł na głównej stronie onetu : "Polski mistrz weźmie udział w brutalnych walkach"...............

Nastula pokazał się świetnie, a pan szanowny redaktor czepiał się nieźle i łapał za słówka. No i o komentarzach się nie wypowiadam, bo nawet na nie nie zerkałem, by się nie denerwować. ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Nastula gadał rzeczowo, redaktor szukał krwawej sensacji
komentarze różne - całkiem sporo sensownych
Ogólnie mam wrażenie, że nastawienie społeczne dzieki nazwiskom Nastuli, a w duzo wiekszym stopniu Salety (możemy go nie lubić, ale nazwisko ma znane i społeczeństwu kojarzy sie raczej pozytywnie ) do walk MMA czy K1 zmienia sie z niechęci, do akceptacji/tolerancji
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Po komentarzach widać że w Polsce ceniony jest Nastula i jeżeli uda mu się odnieść kilka zwycięstw to chyba zmieni się stosunek do zawodów w formule vale tudo na lepszy.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Jak dla mnie wywiad nie najgorszy szczególnie ze strony Nastuli. W skróconej wersji wygląda to tak:

Dziennikarz - Dz
Nastula - N

Dz- krew??
N - normalna odpowiedź.
Dz - ale krew mózg??
N - normalna odpowiedź.
Dz - mord wariaci??
N - normalna odpowiedź.
Dz - łamanie rąk barbarzyństwo??
N - normalna odpowiedź.
.....
i tak dalej do usranej
Gratki dla Nastuli za cierpliwość.
  • 0

budo_mario_k2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zamosc
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Świetny komentarz do stereotypowych niestety pytań dziennikarza.Nawiasem mówiąc ciekaw jestem czy start P.Nastuli w PRIDE, zmieni postrzeganie zawodów MMA jako krwawą jatkę.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Dobrze, że Nastula nie dał się sprowokować, bo to byłby krok do taniej sensacji o ociekających krwią ringach w Japoni. Odpowiadał rzeczowo, spokojnie i mam nadzieję, że to jakaś cegiełka do transmisji Pride'a w polskiej TV
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Paweł udzielał juz tylu wywiadów w swoim życiu, że to po prostu wiedział jak się zachować i nie dać sprowokować ;-) Sam zresztą dobrze wie na czym polegają walki w klatkach i nie robi z nich sensacji (krew itd.).
  • 0

budo_manolo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Pawel jest po prostu mistrzem , ktoremu zawsze kibicowalem i bede kibicowal.Zasmuca mnie tylko atmosfera ktora panuje wokol zawodnikow walczacych w imprezach nie odpowiadajacych wyobrazeniom o turniejach mma niktorym(wiekszosci)pismakom.Prawda jest taka ze nikogo nie interesuje mistrz ktory skonczyl kariere albo ktory przegral walke.Ciekawe dlaczego nikt nie przejmowal sie Pawlem Nastula dwa miesiace temu a dzis nagle jakis redaktorek martwi sie o jego glowe czy cialo.Ja nie mam co porownywac sie z Pawlem ale po moich sukcesach zawsze jestem bardziej doceniany za granica niz we wlasnym kraju.Jeszcze raz szacunek dla Pawla, jest naprawde wielki.
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
...co prawda to prawda...niestety,pamietam jak po trudnym dla Nastuli okresie (przegrana z Zevim i nieudane starty) niektórzy wylali na Pawła "wiadro pomyj" zapominajac o chwilach radości jakie dostarczył kibicom w Atlancie, dziś poszukiwania nowych sensacji związanych z osoba Pawła Nastuli powodują takie idiotyczne treści ze strony niedouczonych pismaków. Szkoda słów,chciałbym bardzo zobaczyć sukces Nastuli w Pride, czego sobie Pawłowi i wszystkim "walczacym" w kraju serdecznie życze
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
...twój kolega z maty, Rafał Kubacki, zajął się polityką. Ciebie polityka nie kręci?

Kręci mnie walka.


to jest to chłopaki....szacuneczek
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Jakos urwany jest ten wywiad czy co, bo zadaje dziennikarz pytanie i brak juz odpowiedzi ??
  • 0

budo_kordian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Pawel Nastula - za ten artykul szacunek ode mnie. Niestety tak wyglada w naszym kraju rozmowa z "fachowcami" przygotowanymi do wywiadu - rozmawiaja o czyms o czym nie maja pojecia. Wiekszosc dziennikarzy to zwykle dupki szukajace tanich sensacji jak w tym przypadku - z jednego najwybitniejszych polskich sportowców w historii staral sie zrobic szmaciarza. Najlepiej przebieg rozmowy przedstawiB to w skrócie jerz - trafna ocena.
  • 0

budo_boris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Potem przyszła wielka kariera judoki. Seria 312 wygranych walk z rzędu podczas trwającej 1220 dni passy. Tytuł mistrza olimpijskiego, dwa złote medale mistrzostw świata i trzy mistrzostw Europy. Nagrodą za to wszystko będą walki w ringu?


naprawde widac, ze autor wywiadu wierzy w Pawla:)
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
waw, mam coraz wiekrzy szacunek do nastuli. nie dosc ze jest jednym z najleprzych judokow w historji, to jeszcze bardzo inteligentie potrafi sie wyslowic. naprawde klasa. Szacunek.

ps: czy nastula wydal ksiazke w stylu autobiographi, ktos wie? jak nie to powinien.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Jakos urwany jest ten wywiad czy co, bo zadaje dziennikarz pytanie i brak juz odpowiedzi ??


to jest "pytanie retoryczne" - koleś niby zadaje pytanie, a w gruncie rzeczy stawia tezę,) że Nastula sie zeszmacił )
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Dla nas jest to duma (pride :wink: ), ze Polak startuje w Prajdzie, ale dala takiego gryzipiorka, ktory ma gowniane pojecie w sztukach walki to degeneracja zawodnika.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
jeden z komentarzy

"obaj macie duzo racji. nie sposob nie zgodzic sie z rewelacyjna praca nog boksera, ale nie mozna nie doceniac faktu ze judoka moze atakowac nogi boksera z przysiadu lub z pozycji pochylonej, bokser ma inne nawyki (walka na stojaco). co z kopaniem w nogi boksera z polprzysiadu? bedzie ciagle skakal?"

a co do dziennikarzy jeśli piszą tak dużo głupot o vt jednocześnie nie mając o tym pojęcia to skąd wiadomo że oni o czymkolwiek mają pojęcie może na każdy inny temat też piszą co im akurat do łba wpadnie taka mnie naszła refleksja właśnie:)
a może zna ktoś jakiegoś dziennikarza i wie jak to z nimi jest
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

jeden z komentarzy


a co do dziennikarzy jeśli piszą tak dużo głupot o vt jednocześnie nie mając o tym pojęcia to skąd wiadomo że oni o czymkolwiek mają pojęcie może na każdy inny temat też piszą co im akurat do łba wpadnie taka mnie naszła refleksja właśnie:)
a może zna ktoś jakiegoś dziennikarza i wie jak to z nimi jest


mój znajomy pisuje recenzje z filmów, ktorych nie oglądał - większość pismaków aby zarobic nażycie musi naprawde sporo napisać i nie maja czasu sprawdzać czy przypadkiem nie mijaja sie z prawdą w tym co piszą :( :(
  • 0

budo_styko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Jeden z komentarzy:

powinna bazować na jak najszybszym podejściu do przeciwnika i założeniu mu jakiegoś suplexu (tz. trzymania) niekoniecznie z judo ew. aikido lub blokad kung-fu ,bo w ciosach kopnięcia i bańkach to on nie ma szans ani w wyprowadzaniu ani w przyjmowaniu - jest osobą defensywną więc niech tym zwycięża


A tu drugi:

Chłopcze ja mam książki od tego aby wiedzieć o czym mówię - blokady w kung-fu to naprawdę zabójcze techniki i tak naprawdę fundament całej walki gdyż pozwalają nie tylko zablokować atak ale także pozwalają na natychmiastą ripostę na odkrytego (bo atakującego) oponenta , jesli chodzi o aikido to akurat w prawdziwych japońskich szkołach można znaleźć parę całkiem dobrych i nietrudnych chwytów blokujących , poczytaj sobie fachową literaturę a nie fikaj mi tu ze swoim "dawaniem do pieca" - z intrnetu raczej nie ucz się żadnego stylu walki bo sobie krzywdę zrobisz


To posty tego samego klienta. Mam nadzieje ze on tak dla jaj ;) Tak czy inaczej dawno sie tak nie obsmialel :D
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
dzieki za kopie komentarzy bo mi sie strona nie chce otworzyc.

to lepiej uczyc sie z ksiazek niz z internetu? a moze wogule nie trzeba chodzic na treningi?

:rofl: (spadlem z krzesla)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024