Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Nastulą w onecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Chyba zaczne trenowac aikido pod MMA :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Wszystko ladnie pieknie, super ze udziela wywiadow, w polsce, japoni w suahili, whatever, ale prawda jest taka, ze w pride go zabija i nie ma bata, zeby dal sobie rade, chyba ze dadza mu jakiegos locha z japonii, jednak z tego co mi wiadomo ze najbardziej prawdopodobny bedzie pojedynek z zawodnikiem pokroju kharnitova,a to juz jest dwie ligi za wysoko dla nastuli, sorki pawel ale nie daje tobie wiekszych szans...
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Wszystko ladnie pieknie, super ze udziela wywiadow, w polsce, japoni w suahili, whatever, ale prawda jest taka, ze w pride go zabija i nie ma bata, zeby dal sobie rade, chyba ze dadza mu jakiegos locha z japonii, jednak z tego co mi wiadomo ze najbardziej prawdopodobny bedzie pojedynek z zawodnikiem pokroju kharnitova,a to juz jest dwie ligi za wysoko dla nastuli, sorki pawel ale nie daje tobie wiekszych szans...


oj ciemny jestes. yoshida w miare daje rade. kim min soo prawie by pokonal sapps a nastual z nim wygral w altancie. don't underestimate him...or whatever
  • 0

budo_rotiv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź:)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
"Kiedy ja zacząłem zajmować się Vale Tudo każdy kto słyszał te słowa szeroko otwierał gębe i pytał "A co to??!!" teraz wszyscy po obejżeniu gali na polsacie są wielkimi znawcami tematu,podobnie jest z judo wszyscy myśla ze to łagodna sztuka walki ,szarpanina - nic bardziej mylnego. Proponuje przejść się na trening i poczuć na własnej skórze jak smakuje upadek po rzucie Haraigoshi albo prawidłowo założony klucz na ramie.Nie prawdą tez jest ze JUDO nie nadaje się na ulice NADAJE SIE!!! wiele razy uratowało mi tyłek bo przypominam jedno wszystkim bokserom uderzać pięścią potrafi niemal każdy.
Oczywiście Grzesiek Jakubowski jest dobry ale w finlandi przegrał z pewnym brazylijczykiem(nie słusznie zresztą) o którym świat nie słyszał a Pride FC to juz Ekstraklasa MMA.Tak to jest z tym narodem ze każdy pod kimś dołki kopie i zamiast wspierać naszego mistrza to obrzuca się go błotem.WSTYD WIELKI WSTYD!!!"

Pozwoliłem sobie taki komentaż dodać do tych bzdur które tam wypisują idioci nie mający pojęcia o MMA
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Ja tez nie jestem znawca MMA raczej obserwatorem. Też mnie denerwuje taka mentalność - przecież PRIDE zainteresowało się Nastulą bo jego umiejętności coś na świecie znaczą. To że dla tu w Polsce zawsze ktoś podważa czyjeś osiągnięcia nie znaczy że świat jest tak za przeproszeniem głupi żeby nie docenić osiągnieć Nastuli. Choćby nawet przegrał to nie oznacza to że jest on do niczego..to wielki wojownik i udwodnił to nieraz. Bardzo dobrze że przyjął wezwanie nie ważne czy dla pieniędzy czy z innego powodu bo może jeszcze zauważeni zostaną w Polsce inni.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

uderzać pięścią potrafi niemal każdy


ej sory

uderzyc piescia potrafi niemal kazdy, hmmm... rzucac tez potrafi niemal kazdy, ale czy niemal kazdy potrafi DOBRZE rzucic? Czy niemal kazdu potrafi DOBRZE uderzyc piescia? Porownanie conajmniej beznadziejne
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Stary, to onet, czego sie spodziewales? :P
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Stary, to onet, czego sie spodziewales? :P


Fucktycznie, nie doczytalem, myslalem ze to ktos od nas i ze sie z kims pokloce :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie
Nie Onet, tylko rotiv, a ja mysle podobnie.

Machac lapami potrafi kazdy, rzucac raczej malo osob, tak samo jak dobrze walczyc w parterze.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Machac lapami potrafi kazdy, rzucac raczej malo osob

looool nie rozbrajaj mnie stary-machac lapami i rzucac potrafi kazdy. Uderzac DOBRZE I TECHNICZNIE to jest sztuka tak samo jak DOBRZE I TECHNICZNIE rzucac. Po prostu. Bo z taka logika jak twoja to niedlugo dojdziemy to tekstow w stylu "Pokonalbym bez problemu Tysona czy Kilczke, wkoncu lapami kazdy potrafi machac"
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

"Kiedy ja zacząłem zajmować się Vale Tudo każdy kto słyszał te słowa szeroko otwierał gębe i pytał "A co to??!!" teraz wszyscy po obejżeniu gali na polsacie są wielkimi znawcami tematu,podobnie jest z judo wszyscy myśla ze to łagodna sztuka walki ,szarpanina - nic bardziej mylnego. Proponuje przejść się na trening i poczuć na własnej skórze jak smakuje upadek po rzucie Haraigoshi albo prawidłowo założony klucz na ramie.Nie prawdą tez jest ze JUDO nie nadaje się na ulice NADAJE SIE!!! wiele razy uratowało mi tyłek bo przypominam jedno wszystkim bokserom uderzać pięścią potrafi niemal każdy.
Oczywiście Grzesiek Jakubowski jest dobry ale w finlandi przegrał z pewnym brazylijczykiem(nie słusznie zresztą) o którym świat nie słyszał a Pride FC to juz Ekstraklasa MMA.Tak to jest z tym narodem ze każdy pod kimś dołki kopie i zamiast wspierać naszego mistrza to obrzuca się go błotem.WSTYD WIELKI WSTYD!!!"

Pozwoliłem sobie taki komentaż dodać do tych bzdur które tam wypisują idioci nie mający pojęcia o MMA


chodzilem na treningi judo i wiem ze to jest sport dla twardzieli, ale w MMA nie walczy sie w judokach, a na tym oparte jest judo, wszelkie rzuty,trzymania itp. Tak wiec pawel musi sie uczyc wszystkiego od poczatku, gdyz sliskie cialo rozni sie od milej w dot yku judogi :) Poza tym nie potrafi walczyc z gardy, nie zna atakow i obrony przed skretowkami, a o stojce top on wogole nie ma pojecia. Yoshida dostawal przecietnych zawodnikow. Jak trafil na silve to zostal zmieciony...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą w onecie

Nie prawdą tez jest ze JUDO nie nadaje się na ulice NADAJE SIE!!! wiele razy uratowało mi tyłek bo przypominam jedno wszystkim bokserom uderzać pięścią potrafi niemal każdy.


looool nie rozbrajaj mnie stary-machac lapami i rzucac potrafi kazdy. Uderzac DOBRZE I TECHNICZNIE to jest sztuka tak samo jak DOBRZE I TECHNICZNIE rzucac. Po prostu. Bo z taka logika jak twoja to niedlugo dojdziemy to tekstow w stylu "Pokonalbym bez problemu Tysona czy Kilczke, wkoncu lapami kazdy potrafi machac"


Pisalem tylko i wylacznie w kontekscie ulicy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024