Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
elo ;] wlasnie obejzalem film na HBO pt"PODPISANY PONIEDZIALEK ; Od Kołyski aż po grob" ;];] w ktorym zobaczylem walki w klatce;] a wniej Tito Ortiz, Mark Coleman..i jeszcze kilku innnych znanych zawodnikow..;];] jestem ciekaw czy udział w filmie to czysta przyjemnosc czy tez brak finansow?;]
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
scena z ich udzialem trwa moze 30 s. wszyscy sa rozwalani przez jednego zoltego goscia ;)
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
tito ortiz chcial zrobic karieke filmowa :D a coleman jak zwylke, ma bachorki do wykarmienua
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Jeśli pozwolicie ze sie przyczepie do szczegółów - Colemana tam nie było, natomiast Tito, Randy i Chuck jak najbardziej. Tito to się chyba specjalnie skoksował pod tę role bo wygląda jak czołg :D a tak wogóle ..... to strasznie plugawa ta ich klatka, ale zgodnie ze scenariuszem to miały byc nielegalne podziemne walki i chyba stad tak wyraźnie odczuwane pismackie "zezwierzęcenie" :D .
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Hehe Sapp to ma cały epizodzik w Elektrze. Do twarzy mu w tym warkoczu :)
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
ta? a co mi powiecie o głównej roli basa ruttena w "eliminatorze"?
jakoś nie filmowo wychodzi tam balacha w jego wykonaniu... że o upie nie powiem :) ))
a sam Bas, chociaz to niezły zgrywus, to racej na miejsce Jackie Chana (o Jet'cie Li nie wspomnę).
bas pojawił się też jako żły charakter w jednym odcinku takiego serialu który leciał (nie wiem czy jeszcze leci) na tv4, o dwóch gliniarzach (czarnym i takim grubszym azjacie). Pod koniec każdego odcinka pokazują nieudane lub smieszne sceny z planu. I pokazali jak Bas ubrany w pełny kombinezon AT z kaskiem i kamizelką, oraz z UZIpistol tańczy jak M.Jackson moonwalka i spiewa "macho macho men" village people.
Więc dla niego samego występowanie to chyba raczej przyjemność, choć z pewnością kasą także nie pogardzi...
  • 0

budo_księżyc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
A wie ktoś cos konkretnego na temat filmu "No rules"??? bo na Sherdogu już dawno był trailer ale filmu ani widu ani słychu.. chyba że źle szukam :( jeśli coś wiecie dajcie znać.
pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]

scena z ich udzialem trwa moze 30 s. wszyscy sa rozwalani przez jednego zoltego goscia ;)

taaa jak ja uwielbiam cos takiego. a potem kinowi onanisci sztuk walki podnieconymi glosami stwierdzaja ze "taki Jet Li to by ich wszystkich rozwalil" ...
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Czytałem wywiad z Jetem w amerylańskim wydaniu mens healtha - była ta poruszona kwestia jego "nieśmiertelności w filach" - jak sam powiedział, pewnie pokonał by go przeciętny bandzior - wiec jet zna swoje umiejętności/ albo to fałszywa skromnośc)
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Kiedyś Jet musiał też być niezły... ponoć 4x Mistrzostwo Chin w Wu Shu.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]

scena z ich udzialem trwa moze 30 s. wszyscy sa rozwalani przez jednego zoltego goscia ;)

taaa jak ja uwielbiam cos takiego. a potem kinowi onanisci sztuk walki podnieconymi glosami stwierdzaja ze "taki Jet Li to by ich wszystkich rozwalil" ...

podobno sam jet w materialach dodatkowcyh mowi, ze z zadnym z tych zawodnikow nie wytrzymalby 10 sekund.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Bas Rutten in King of Queens(10MB)...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:wink:
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Nie wiem jak w materialach, ale czytalem w wywiadzie jak mowi, ze "Ci goscie sa niesamowici, chcieli zeby sceny wygladaly realistycznie, mowia, uderz mnie z calej sily, nic mi sie nie stanie, nie musisz markowac" i podobno byl tym faktem zadziwiony i troche przerazony, ze ich to absolutnie nie rusza. Stwierdzil, ze oni sa profesjonalistami w tym co robia, a on w tym co robi i nikt nie klocil sie, ze jest inaczej.

To Wesley Snipes krecac ktorys z filmow (bodajze Champion) mial stycznosc z zawodowymi bokserami. A ze Snipes troche trenuje to poprosil jednego z nich o rundke. Skonczylo sie przerwa w zdjeciach bo Snipes musial obita buzke wyleczyc.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
A w "Skarbie narodów" (to kicha taka niezła :) ) zagrał duuużą :wink: rolę gangstera sam Oleg Taktarov. Do tego jest to, jakby nie było, rola mówiona. Oleg wygłasza jedno zdanie. Sapowi, na ten przykład, nikt mówionej roli nie powierzył... :wink:
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]

scena z ich udzialem trwa moze 30 s. wszyscy sa rozwalani przez jednego zoltego goscia ;)

taaa jak ja uwielbiam cos takiego. a potem kinowi onanisci sztuk walki podnieconymi glosami stwierdzaja ze "taki Jet Li to by ich wszystkich rozwalil" ...

... ale jet li nie jest idiota i w jednym z wywiadow obalił ten mit mowiac ze nie mialby ochoty wchodzic do klatki z zadnym z zawodnikow z ktorymi pracowal na planie filmu.... :-)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
men, ja wiem ze on idiota nie jest. problem w tym, ze wielu jego fanow nie przyjmuje faktow do wiadomosci ;)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]

...ale jet li nie jest idiota i w jednym z wywiadow obalił ten mit mowiac ze nie mialby ochoty wchodzic do klatki z zadnym z zawodnikow z ktorymi pracowal na planie filmu.... :-)

A może jest po prostu bardzo skromnym facetem, jak na mistrza kung fu przystało? :)
Albo nie lubi stosować przemocy? :wink: :)
  • 0

budo_watson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
mirko w "crocop story" mowi, ze jego fascynacja sztukami walki zaczela sie od ktoregos z filmow z van damem, a na pytanie czy pokonal by van dama odpowiedzial ze nigdy w zyciu... ten van damme to muzi wymiatac 8O
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
taaa szkoda tylko ze van dam nigdy nie wygral zadnego, nawet stanowego turnieju w swojej sztuce walki.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fighterzy MMA - Gwiazdorzy filmowi ;]
Mirko się nabijał przecież. Tak trudno ironię wyczuć? 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024