Skocz do zawartości


Zdjęcie

Microtech Mini Socom Elite, moje wrazenia z macania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Mini Socom Elite, moje wrazenia z macania
spuud, tu niechodzi o jakość "bo to entry level", jakość powinna być bez zarzutu. Tu chodzi o kontrolę jakości na końcu procesu produkcji, któa to kontrola powinna wyłapać wszystkie nieidealne noże, także te MSE. A niestety kontrola ta miała poślizgi, choć ostatnio jest podobnież coraz lepiej (oby).

Ale... właśnie dla tego... kontrola taka odbywa się również u mnie i jesli stwierdzę, że coś jest nie tak jak trzeba to jazda spowrotem przez ocean do Tonyego!
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Mini Socom Elite, moje wrazenia z macania

A niestety kontrola ta miała poślizgi, choć ostatnio jest podobnież coraz lepiej (oby).


Przykladem jest tutaj amphibian ktorego mialem, bo dalo sie tam wyczuc drobny BP gora dol.
Ale nowy socom juz jest pozbawiony tego niedociagniecia wiec chyba wszystko idzie na dobra droge :smile:
Teraz pozostaje czekac na kolejne odslony Microtecha.

A tak poza tym to mimo ze w amphie mialem BP (dla jasnosci to byla wersja auto) to przyznaje ze ten luz w uzytkowaniu absolutnie nie przeszkadzal, bo nie bylo technicznej mozliwosci zeby w tym nozu zawiodla blokada
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Microtech Mini Socom Elite, moje wrazenia z macania

spuud, tu niechodzi o jakość "bo to entry level"

no ale chyba nie jest przypadkiem..ze uzyles tego okreslenia w tej dyskusji

A niestety kontrola ta miała poślizgi, choć ostatnio jest podobnież coraz lepiej (oby).

oby...oby....bo przeciez fundamentem wizerunku MT jest precyzja wykonania i jakosc

Ale... właśnie dla tego... kontrola taka odbywa się również u mnie i jesli stwierdzę, że coś jest nie tak jak trzeba to jazda spowrotem przez ocean do Tonyego!

..i to jest optymistyczne........gdyby jeszcze wszyscy dealerzy stosowali taka polityke....

spuud
pozdrawiA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024