Skocz do zawartości


Zdjęcie

MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
Hi

>Kurwa a do mnie to dalej dotrzeć nie może ze ten zawodnik ma 17 lat

Na Bialorusi nie ma barier wiekowych jesli chodzi o mozliwosc startu w zawodach. Nieraz bywa ze chlopaki w wieku 17 lat maja ok. 5-7 letnie doswiadczenie w walkach pro-am i pro inna sprawa ze tam turnieji profesjonalnych w ciagu miesiaca jest kilka... Jak narazie to zupelnie inne realia.

>Białorusini to dobrzy zawodnicy muay thai ale pomyślcie sami jaki poziom byłby u nas gdyby państwo dofinansowywało zawodników tak jak jest to na Białorusi.

Znam kilku dobrych zawodnikow i wierz mi nie jest tak dobrze, jedna z bolaczek trenerow jest "masowa migracja" zawodnikow na zachod.

Pozdrawiam Mar..
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005

Obawiam się że zagrała tu przeszłość z karate :( Czyli brak umiejętności balansowania ciałem. Ale zobacze za tydzień jak to wyglądało, szkoda wielka i Maciek, nie zrażaj się. Jeszcze się odgryziesz.

Czy ja dobrze rozumiem, że będzie gdzieś retransmisja? Na jakim kanale i kiedy?

A teraz coś, za co pewnie dostanę burę - ale co tam, mogę zawsze zgrywać blondynkę.
Panowie, jestem gapa i zawsze budzę się dzień po wszelkich imprezach MT lub KB, że coś się działo. Macie może jakiś godny polecenia serwis sportowy? Czasopismo? Ktoś mi poda maila?!?! COkolwiek.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005

Białorusini to dobrzy zawodnicy muay thai ale pomyślcie sami jaki poziom byłby u nas gdyby państwo dofinansowywało zawodników tak jak jest to na Białorusi.

U nas panstewko nie musi dofinansowywac MT bo na Bialorusi nie ma pieniedzy, a jak sa to male, wiec przypuszczam ze to dofinansowanie jest rowniez male. Raczej nie o pieniandze tu chodzi
  • 0

budo_ali m
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
Nie widziałem walki ale trener opowiadał ze Maciek nie pokazał klasy.Co się k... stało ale nie zawsze mozna byc najlepszym.Poznałem Maćka na zawodach w Słowacji i widziałem na zywo jak walczy to było piekne ,prawdziwe muay thai.Pełny szacunek dla Maćka
Wie ktoś moze kiedy bedzie powtórka?
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
... ale czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to było z tymi łokciami ?!?
Bo to było naprawdę dziwne, a nie wierzę, że którkolwiek z zawodników zapomnial, że można łokciami i dopiero na koniec im się przypomniało... :D Mirek mówił, że będą...nie wiem...idę spać :P
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
Heh - jeżeli chodzi o łokcie to sprawa jest... prosta czyli skomplikowana (brzmi nieźle)
Uderzenie łokciem fajnie jest na worku poćwiczyć. Fajnie na partnerze jeżeli jedna i druga strona wie co się dzieje. Ale w walce zastosować.... to już zupełnie inna sprawa
Trudne jak cholera. I nie mówie o jakimś tam machnięciu (bo to nie o to chodzi) tylko żeby to uderzenie było.
Szacunek dla tych co mają fenomenalne łokcie - wielka chwała za to. Podczas turnieju warszawskiego zawodnik z białorusi (ten który teraz i przedtem walczył z Filipem Rządkiem) niiieeeeesamowicie walczył łokciami (i głównie dlatego wygrał) w bliskim dystansie i zwarciu.
Na gali zawodowej 5 grudnia 2004 Maciek wypłacił Słowakowi z tylniej rąsi łokieć po którym większość ludzi szukała by dentysty i chirurga plastycznego (Słowak nie szukał bo chyba jest cyborgiem)
Ale jak widzę (a blisko najczęściej jestem) na razie łooooookci mało. Szkoda :?
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
co do tego sponsoringu białorusinów to w wielkiej czesci sa to pieniadze mafi a przy takich sponsorach rezultaty sa wymagane jesli ich nie ma to znikasz ze sceny sportowej
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
jesli chodzi o retransmisie: polsat sport sroda 2.30 i chyba niedziela moze piatek 22.30
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
a na "zwykłym" polsacie też będzie?
  • 0

budo_pawelwks
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
dziś było na polsacie 2,jeszcze beda ppowtarzac kilka razy
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
Ozzz swieta racja, uderzyc lokciem na zawodach to nielada wyczyn
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
kurde, czemu nikt nie powiedział :(
  • 0

budo_ogr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
czy nie macie wrazenia ze porazka macka z 17-latkiem nie wynikla ze zmainy trenera ? ja osboscie walki z bialorusinem nie widzialem , ale przy wczesniejszych walkach maciek (notabene mistrz swiata) naprawde wymiatal , a tu taka wpadka , chyba ze ten 17-latek to najwieksze zjawisko w muay thai ostatnich lat. PZMT powinien cos z tym zrobic :lol:
  • 0

budo_ogr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: MuayThai na gali OLIMP - 18 marca 2005
sory skreslamy nie wynikla a wpisujemy wynikla :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024