Skocz do zawartości


Zdjęcie

Facet ociera się w autobusie :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
"Ocieractwo" to forma zboczenia seksualnego i jest klasyfikowana przez medycynę. Poszukaj w jakimś podręczniku seksuologii.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
no tak ale wy tu robicie z igly widly. Mile to nie jest dla laski jak ja takie cos spotka ale widze tu jakas straszna agresje do tych typow a to przeciez w sumie tylko niegrozna dewiacja. Nie mowie, ze to jest ok, tylko trzeba zachowac wlasciwe spojrzenie. Gorsze rzeczy ludzi spotykaja.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
W momencie, kiedy coś się Ci dzieje rzadko kiedy myslisz,że gorsze rzeczy ludzi spotykają... Więc to raczej nie jest argument za.

Kiedy dochodzi do takiej sytuacji wiele kobiet jest zawstydzona, czuje się poniżona oraz że coś zostało zrobione wbrew jej woli. Oczywiście pod wzgledem fizycznym nie jest to groźna dewiacja, bo dziewczyna nie zostanie pobita, zgwałcona i generalnie nic jej cieleśnie nie jest, niemniej jednak sfera psychiczna(która jak wiesz u kobiet jest bardziej rozbudowana) została naruszona, co również jest bolesne...
  • 0

budo_kaylah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnośląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
bravo Hellfire... od razu widać, żeś mądry chłop i wiesz o co chodzi w dyskusji. Medal z ziemniaka dla ciebie :wink:
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

no tak ale wy tu robicie z igly widly. Mile to nie jest dla laski jak ja takie cos spotka ale widze tu jakas straszna agresje do tych typow a to przeciez w sumie tylko niegrozna dewiacja. Nie mowie, ze to jest ok, tylko trzeba zachowac wlasciwe spojrzenie. Gorsze rzeczy ludzi spotykaja.

Taaaaaaaa na przyklad traca rece w wypadkach albo gloduja, albo wogole umieraja :roll:
Mysl co piszesz! Hellfire poruszyl bardzo istotna kwestie sfery psychicznej. Od czasu tego zdarzenia niemalze obsesyjnie unikam facetow w srodkach komunikacji, siadam na koncu zeby wszystkich widziec, tylem do sciany, zeby nikt nie mogl stanac za mna itd. Bezposrednia po tym zdarzeniu przez tydzien nie bylam w stanie 'spac' ze swoim facetem. Czulam sie wykorzystana, brudna. Pomysl co czulaby po takim zajsciu mlodsza dziewczyna np13,14letnia, najprawdopodobniej zrodziloby to u niej wstret do swojego ciala i opoznilo (jezeli nie zablokowalo) kontakt fizyczny z druga plcia.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
rzozio jak sie jakis trep spusci na ciebie w autobusie to sobi epomysl,z e mogl ci przeciez reke upierdolic wiec w sumie dzieki bogu, ze nic sie nie stalo.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Cynik, a co by było, jakbyś odkrył, że koleś , który własnie wysiadł z autobusu, przed chwilą zostawil ci taką plamę na tyłku. I pamiętaj, że kobiety pod tym względem są dużo bardziej wrażliwe.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Sombre: Cynik to rozumie 8) :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Nie wiem, pewnie bym wysiadl i *********** kolesiowi jakbym zdazyl ale ja prosty chlop ze wsi jestem, a na monografie z asertywnosci nie bylo juz miejsc niestety :(
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Mieszkam w malym miescie, autobusami zbyt czesto nie jezdze,wiec mi sie takie akcje nie przytrafiaja, ale chyba bym goscia zabila, odbrabalabym mu nie tylko ta reke pewnie :|
Hell trafil w sedno, tu najbardziej narazona jest psychika, tak samo jak w wypadku klepania po tylku, za co ostatnio malo nie rozszarpalam jakiegos gowniarza (na jego szczescie profesor sie nim zajal). Moje cialo to moje terytorium i nikt bez mojej zgody nie ma prawa w kontekscie seksualbym, jakikolwiek by nie byl, go dotknac. Istnieje pare krokow do lozka tudziez jakichkowiek czynnosci seksualnych i przeskoczenie chocby jednego stopnia powoduje odrzucenie delikwenta i pojawienie sie frustracji. Istnieja sfery wokol nas do ktorych dopuszczamy ludzi w kolejnych stadiach znajomosci. Autobus czy tramwaj jest w tym wypadku pewnym odstepstwem, ale jednak dla ludzi normalnych, to ze ktos sie tam o nich ociera,nawet w normalny sposob, jest czyms nie sprawiajacym specjalnej przyjemnosci, rzeklabym nawet ze jest nieprzyjemne,ale ludzie zmuszeni sa jako zyjacy w spolecznosci do takowych interakcji i znosic je trzeba, poki sa to interakcjie normalne.
Podpisuje sie takze pod tym, co kolega Cynik napisal do Rozia- jak juz sie ktos na Ciebie spusci,to pamietaj,ze te plamy sie spieraja. Ewentulanie pomysl chlopie, ze taka sytuacja przytrafia sie Twojej matce czy kobiecie. Nie mialbys ochoty rozprawic sie z facetem? No,ale przeciez zadnej z nich by nie zgwalcil. To tylko niegrozna dewiacja, czyz nie?
Rady wszystkich uwazam za sensowne i wartosciowe, wykluczajac agresje. W koncu nie wiemy na co takiego osobnika stac. Mam nadzieje jednak,ze nie bede zmuszona z nich skorzystac.
pozdrawiam
black
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

Istnieje pare krokow do lozka tudziez jakichkowiek czynnosci seksualnych i przeskoczenie chocby jednego stopnia powoduje odrzucenie delikwenta i pojawienie sie frustracji.


Widzę, że pan Nęcki cieszy się popularnością i dobrze. W tym akurat jednak przypadku problem nie polega no ominięciu któregoś ze stadiów, tylko na aseksualnym charakterze podróży autobusem. Jednostronna gra sensualna zawsze jest patogenna. Zwłaszcza przeprowadzana po kryjomu.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
No, i to wlasnie Sloniak usilowalam rowniez powiedziec troszeczke poniezej fragmentu przez Ciebie cytowanego. No, moze ciut nieudolnie,ale prosze mi wybaczyc,niewyspanam niemozebnie ;)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
blackgirl - za bardzo na emocjach do tego podchodzisz. Pytasz czy bym takiego goscia nie mial ochoty jebnac. Mialbym ale bym nie jebnal. Nie pamietam ile razy komus dalem po mordzie ale za to akurat nie. Bo to jest dewiacja i za to sie nie leje. Taki czlowiek zasluguje na wspolczucie. I raczej gdybym zobaczyl, ze taka akcja byla i jakis gentelman-frajerek chce sie wykazac przed laska i ma zamiar jebnac takiego zboka to po mordzie by dostal frajerek. Bo taka jest prawda, ze faceci sa napadani a laski molestowane i gwalcone i zadna ze stron nie zasluguje tu na wspolczucie bardziej. Rzeczywistosc trzeba brac taka jaka jest.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Rzozio zboków trza tepic pomysl krzywdzą dziewczyny psychicznie przez takich dziewczyny moga meić neicheć do nasezj całej populacji . Ja bym takiego tak walnoł zeby sie nie pozbierał choc wiem ze i tak to nic nei pomoze kobiecie .
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

blackgirl - za bardzo na emocjach do tego podchodzisz. (...)Taki czlowiek zasluguje na wspolczucie.(...)


:evil: :evil: :evil: Jak to slysze to mnie krew zalewa! Powiedz jeszcze ze pedofil, ktory nie potrafi sie opanowac i obmacuje dzieci sasiadki to biedny schorowany czlowiek. Rzozio prosze Cie pomysl zamin cokolwiek napiszesz! W pelni zgadzam sie z Blackgirl!
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
wrozka - argumentacja na poziomie 90% bystrzakow jacy pisza na vb. Niby celna odpowiedz ale jak sie pomysli to do dupy. O pedofilach nie pisalem. Chodzi mi o ta konkretna sytuacje. Zlanie zboka po mordzie nic nie da. I kara tez chyba nie wprost do winy. Nie rozumiem tej dewiacji wiec nie wiem co tu mozna zrobic ale lanie po mordzie chyba nie wyleczy kolesia.
A co do pedofili to tez sa takie opinie, ze to podludzie, ze slusznie sie ich posuwa w pierdlu i ze sa gorsi od prawdziwych wyrokowcow. Za duzy temat nie chce mi sie pisac.
Wracajac do tematu to pisze jak to widze i jakos te zboki z autobusow to nie jest cos co mnie najbardziej drazni. Sa wazniejsze problemy niz jakas kobitka ktora miala plame na plecach i teraz ma dola. Np koles, ktory wracal do domu dostal po mordzie i teraz brakuje mu z przodu 2 zebow. Nie jestem zaklamany i nie pisze, ze problemy kobiet uwazam za szczegolnie wazne tylko dlatego, ze dotycza kobiet.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Rzozio, to może nie pisz na "Samoobronie kobiet" skoro Twoim zdaniem kobiety nie powinny dramatyzować i powinny do molestowania seksualnego podchodzić lekko. Wolałbym, żebyś swe mądrości sprzedawał w miejscu, w którym nie będą szkodliwe i bezsensowne. Po prostu stary pieprzysz jak potłuczony.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
nie powinny podchodzic lekko - tak napisalem? Napisz moze jeszcze raz o co ci chodzi.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

blackgirl - za bardzo na emocjach do tego podchodzisz.


Jasne, wyluzuj kobieto (o to chodziło?)

Taki czlowiek zasluguje na wspolczucie.


Bzdura, zasługuje na bezwzględne i natychmiastowe potępienie. Ilość prawdziwych dewiantów (a nawet im nie wolno w tym momencie pobłażać, bo nie mają prawa realizowania swojego zboczenia kosztem innej osoby) jest stosunkowo niewielka. Większość to gównażeria i "wesołki". Reakcja natychmiastowa i silna.

Rzeczywistosc trzeba brac taka jaka jest.


I tu też się nie zgodzę. Rzeczywistość trzeba zmieniać, chyba, że odpowiada nam rola chorągiewki i zabawki w cudzych rękach. A jeśli Tobie odpowiada, to nie doradzaj tego innym, bo jest to rada szkodliwa i pogłębiająca negatywne efekty psychiczne takich zdarzeń ("jestem jakaś nienormalna, bo tak bardzo się przejmuje czymś, co nie powinno mnie tak bardzo ruszać"). Dlatego prosiłem Cię byś wstrzymał się od takich rad. To forum jest dla kobiet. Mile widziane są osoby, które chcą coś wnieść na nie. Osoby, które chcą sobie wydać pierd w stylu "co wy tam laski o życiu wiecie", są niemile widziane.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Dziekuje Sloniak, nie mialam juz nawet sily mu tego tlumaczyc. :roll:
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024