Skocz do zawartości


Zdjęcie

Facet ociera się w autobusie :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
213 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
no wiem, ze problem panow niezabardzo dotyczy, ale z tym kosciolem, poprostu odnioslem wrazenie wyolbrzymienia, chociaz jedynie osoba bedaca ofiara czegos takiego moze trafnie zinterpretowac to zdarzenie

co do atrakcyjnosci, to byles Słoniak ofiarą ocieractwa?
jakas kobieta z reka w spodniach sie do ciebie zblizyla, czy jak? ;)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Dziś po lekcjach poszłam na zielny rynek po jakieś owoce, gdy kupowałam nagle wokół mnie zrobił się sztuczny tłum i poczułam, że ktoś się o mnie ociera.. Odwracam się i widzę jakiegoś starego faceta.. Uśmiecha się od ucha do ucha i idzie dalej przechodzi koło grupki dziewczyn miej więcej w moim wieku i też się o nie ociera.. Zatkało mnie.. Do tej pory spotkałam się tylko z tym na forum i jakoś nie docierało do mnie, że cos takiego może zdarzyć się wszędzie.. :|
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Ciekawi mnie, jak zareagowały te dziewczyny?
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Stały na całym przejściu, więc zaczęły się przesuwać na bok a gdy się zorientowały, że facet przesuwa się razem z nimi uciekły
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

[...] facet przesuwa się razem z nimi [...]

hehe stare tricki z 4 klasy podstawówki :wink:
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
No ja takich rzeczy nie robiłam.. ale widzę że ty masz duże doświadczenie :P
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

Stały na całym przejściu, więc zaczęły się przesuwać na bok a gdy się zorientowały, że facet przesuwa się razem z nimi uciekły


W moim przekonaniu zrobiły najlepiej.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

(...)Zatkało mnie.. Do tej pory spotkałam się tylko z tym na forum i jakoś nie docierało do mnie, że cos takiego może zdarzyć się wszędzie.. :|

Witamy w klubie :( Zapytaj mamę, babcię, ciocię, koleżanki - będziesz mocno zaskoczona na jak szeroką skalę jest to zjawisko. Ehhh.
Mnie się we wrześniu zdarzyła taka przygoda (czy ja ich k... przyciągam, czy co?):
Idę na basen, obładowana sprzetem do nurkowania, słucham muzyki. Idę powoli, bo mam jeszcze duzo czasu. Jest środek słonecznego dnia. Wybrałam spokojną drogę w pobliżu krakowskich Błoni (ogromna łąka, miejsce spacerów mieszkańców Krakowa). Nagle od strony parku widzę biegnącego w moim kierunku zupełnie nagiego człowieka, nawet butów nie miał. Wystraszyłam się, bo wybiegł z zaskoczenia (muzyka + zamyślenie + poczucie bezpieczeństwa spowodowane względnie uczęszczanym miejscem spowodowały, że nie obserwowałam otoczenia). Widok był okropny. Serce biło mi jak oszalałe, zwłaszcza, że postać zbliżała się do mnie. Stałam jak sparaliżonana, nie mogłam ruszyć do przodu. Wyrwałam słuchawki z uszu. Prawa ręka sięgneła po nóż, lewa po telefon. Wtedy zobaczyłam, że dzieli nas niski płotek. Żadna realna przeszkoda, ale on się zatrzymał. Szybkim krokiem ruszyłam przed siebie, oglądałam się - stał tam gdzie się zatrzymał. Już wykręcałam 997. Przez ponad 3 minuty nie mogłam się połączyć. Potem usłyszałam flegmatyczny głos w słuchawce. Żadnych pytań poza: "Czy zgłasza to pani pod nazwiskiem?" Tak.
Tym razem zachowałam się się względnie prawidłowo (trzeba było krzyczeć i uciekać, wiem, ale nie byłam w stanie), ale i tak czułam się okropnie. Po ok godzinie zaczął trafiać mnie przysłowiowy szlag. Poczułam narastajacą agresję i niemoc. Zaczęłam myśleć o tym, że kiedyś będę miała dziecko, może będzie to córka - nie będę w stanie obronić jej przed takimi niespodziankam. Owszem, mogę ją przygotować, ale to tylko tyle. Pojawiły się też beznadziejne, ale jakże ludzkie myśli typu: a może by tak zebrać kumpli, poczekać na niego i pokazać, że to co robi jest złe. Do końca dnia byłam bardzo roztrzęsiona, a wspomnienie tego wydarzenia towarzyszyło mi przez kilka kolejnych dni.
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Ty ich nie przyciągasz z doświadczenia wiem że w Kraku jej mnóstwo takich wynalazków. W sierpniu byłam w Krakowie 3h i spotkałam w biały dzień dwóch ekshibicjonistów w pobliżu rynku.. to taki urok tego miasta... 8O
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
A ja tam chyba odstraszajaco dzialam.. mi sie ani w domu ani w Lodzi (a zmuszona jestem tam korzystac ze srodkow komunikacji miejskiej,bo daleko wszedzie :( ) jeszcze nic takiego nie przytrafilo, co mnie zreszta bardzo cieszy..ale ja ponoc jestem wrogo nastawiona do swiata,to moze i zboczency dostrzegaja :D
Wrozko, a moze tym razem to nie byl zboczeniec z wyboru...ze tak powiem rozni ludzie lubia roznie zalatwiac porachunki...
pozdrawiam
black
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

Wrozko, a moze tym razem to nie byl zboczeniec z wyboru...ze tak powiem rozni ludzie lubia roznie zalatwiac porachunki...
pozdrawiam
black

Co masz na myśli? To był zupełny przypadek, że tamtędy szłam...
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Nie mowie o Tobie,ale o tym nagusie...a chodzi mi konkretnie o to,ze mogl z kims miec jakies porachunki i ktos ten zaczal zalatwianie ich od zabrania pana na przejazdzke i wyrzucenia go w srodku miasta w takim stanie..wiem,ze to moze brzmiec abstrakcyjnie,ale wiem,ze sa ludzie,ktorzy moga wymyslec takie, i nie tylko, rzeczy...
pozdrawiam, zyczac jednoczesnie jak najmniej takich sytuacji
black
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Hehehe rozumiem teraz o co Ci chodzi, ale sądzę, że dobrze oceniłam sytuację - facet jak tylko się zatrzymał, zaczął bawić się swoim sprzętem, który był w stanie gotowości. Cóż, wiem, że bywają różne sytuacje - zakłady pijanych studentów itp., ale w tym przypadku nie mam wątpliwości. :-)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

i poczułam, że ktoś się o mnie ociera..


juz nie będę :)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Rozumiem w takim razie... i chyba ciesze sie ze moja aparycja jest bariera :D
pozdrawiam
black
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/

i poczułam, że ktoś się o mnie ociera..


juz nie będę :)


Nie życzę sobie takich tekstów w poważnym temacie. Ostrzeżenie ustne.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
dobra, dobra, kajam się :( :( :(
  • 0

budo_nat***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
Możecie nie wierzyc ale naprawde facet ocierał sie o mnie w kościele!!!!Nie raz stałam w dużym tłoku !!!I to nie było zwykłe ocierane spowodowane brakiem miejsca...NIe bede opisywać co i jak...lecz powiem że robił to co nie powinien!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
opowiedz, opowiedz :) :)
  • 0

budo_tachszit
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Facet ociera się w autobusie :/
taki "ocieruch" przyplątał sie kiedyś do mojej koleżanki. Nie czekała aż ktoś jej pomoże tylko krzykneła na pół autobusu: "przestań sie o mnie ocierać!!!". Facet się spłoszył i wysiadł na najbiliższym przystanku. Zero użycia siły a efekt b. dobry. Brawo Iza!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024