Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-karnityna + MT ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_mumineq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kunowice
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna + MT ?

L-karnityna jest fajna poki ja biezesz, jak przestaniesz to wracasz do dawnego stanu, a do tego deformuje sie brzuch(tak sie stalo mojej kolezance, jak przestalam brac). Moim zdaniem MT powinno starczyc :)


a moze przestala brac i zaczela sie lenic? i brzuszek urosł? i najłatwiej zrzucic wine na karnityne (bleh jaki rym)? jak sie chce schudnąc to trzeba robic 3 rzeczy zaleznie od trybu życia: albo mniej żreć albo więcej ruszac dupe, albo obydwa na raz. to wystarczy.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna + MT ?
L Karnityna pobierana do treningu ma zastapic jej niedobor w organizmie u osob ktore maja ten niedobor (spaslaki jak ja kiedys bylem) w pewnym etapie chudniecia poziom L karnityny stabilizuje sie i juz nie ma potrzeby brania jej bo nie bedzie to przynosilo zadnych efektow. Jezli masz nadwage powyzej 30 kg to L karnityna moze Ci pomoc w spalaniu. Jezli nadwaga jest mniejsza 10 - 20 kg odradzam bo efektu widocznego dla Ciebie nie przyniesie.
Jak masz duza nadwage ... i problemy z ciesnieniem to nie bierz srodkw z efedryna. Wszelkie pozostale spalacze sa wskazane z tym ze wymiennie - 1 - 2 miesiace spalacz oparty "chemiczny" (mocenijsze) kolejne 2 miesiace spalacze bardziej "naturalne" (zawierajace wiecej ziol i wyciagow nie opartcyh na chemii) dlatego ze organizm przyzwyczaja sie do jednego srodka i sie na niego uodparnia.


POzdrawiam


ps. i to co napisal Tae Tad trening trening i jeszcze raz trening oraz dieta cod "chcesz zeszczuplec .... nie zryj tyle .. i cwicz"


pozdrawiam
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna + MT ?
zgoda-trening i "odzywianie sie" a nie "zapychanie sie" byle czym i byle jak....ale chemia tez pomaga....i wcale nie trzeba miec nadwagi 30 kg by sie to "oplacalo". Nie mialam nigdy zadnej nadwagi, a przy spozywaniu CLA przez 3msc zauwazylam efekty...nie chodzi mi o zrzucenie nadwagi ale o rzezbe. Aaa i jeszcze chrom - jem zeby mnie do tych wstretnych, puszystych,pachnących drożdżowek nie ciągnelo w pracy, jak sie wszystkie kobity w pokoju opychają!!! :evil:
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna + MT ?

L-karnityna jest fajna poki ja biezesz, jak przestaniesz to wracasz do dawnego stanu, a do tego deformuje sie brzuch(tak sie stalo mojej kolezance, jak przestalam brac). Moim zdaniem MT powinno starczyc :)


a moze przestala brac i zaczela sie lenic? i brzuszek urosł? i najłatwiej zrzucic wine na karnityne (bleh jaki rym)? jak sie chce schudnąc to trzeba robic 3 rzeczy zaleznie od trybu życia: albo mniej żreć albo więcej ruszac dupe, albo obydwa na raz. to wystarczy.


trudno mi powiedziec czy sie opieprza bo jest instruktorka aerobicu :) ale chyba sie zaczela faktycznie lenic. Widac po sylwetce, dupa dwa razy taka jak kiedys i wogole taka spierdziala sie zrobila ;)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: L-karnityna + MT ?
Witam

Jak jestesmy przy spalaczach to milo mi poinformowac, ze w sprzedazy mamy juz dostepny nowy spalacz Olimpa Thermo Speed o bardzo ciekawym skladzie (skutecznym). Dodatkowo jest super promocja na L-Karnityny Vitalmax 30000 kupujac 1 sztuke druga otrzymujesz gratis.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024