Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick boxing w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Andrzej Dzirko, 4 Lipca 2004 r. został Międzynarodowym Mistrzem Polski w wolnej walce Sanda Sahshou w kat. do 75 kg


Stoczywszy, o ile dobrze pamiętam, dwie walki. To tak dla pełniejszego obrazu 8)

K.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Jakieś surowe są wymagania jeśli chodzi o zawody , trzeba przejść 3 badania, jest u nas osoba co mogła by startować w zawodach ale musi zrobić 2xbadania czyli 2x217zł ,na sparingach wszystkich sieka jak chce , bawi się nami a nie startuje w zawodach. Brak kasy. Mowa tu o Olgiercie, w klubie ma bardzo duży szacunek a pozatym talent trenerski. Troche dziwna polityka bo Red Tiger nie wystawia swoich najlepszych zawodników , na to nie mam wpływu.
  • 0

budo_proszek997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ja tam przyszedłem do tego klubu, powiedziałem że chce się zapisać na kick-boxing podał mi cene, wpłaciłem i powiedział że mam zacząć od następnego miesiąca i cześć. A nie kurde jakieś rozmyślania a może inaczej . Aha dodam że jak się zapłaci z góry za 2miesiące to jeden miesiąc gratis.


No widziesz, a ja niestety nie lubie kupować kota w worku, zwłaszcza czerwonego. Miałem już styczność z kilkoma sekcjami w których trenigi BARDZO mi się nie podbały, chodzi np. o kontakt trener -> uczeń. Dlatego wolę najpierw zobaczyć jak to wygląda.
  • 0

budo_adomin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
No i o ile jeszcze pamietam to zdobyliscie złoto i srebro w sandzie sportowej, na jakis zawodach chyba w 2003 przez swoje dwie zawodniczki (tylko one startowały :wink: )



a tak na marginesie to ile lat trenujesz w Red Tigerze ?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

a tak na marginesie to ile lat trenujesz w Red Tigerze ?


Zdziwisz się od grudnia 2004roku. Ale ostro trenuje , codziennie, już teraz wyrużniam się z grupy , jako jedynym chodze na sparingi , codziennie ćwicze na gruszce , ćwicze tak aby uzyskać gipkość itd....Mam nadzieje że coś z tego będzie.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

No widziesz, a ja niestety nie lubie kupować kota w worku, zwłaszcza czerwonego. Miałem już styczność z kilkoma sekcjami w których trenigi BARDZO mi się nie podbały, chodzi np. o kontakt trener -> uczeń. Dlatego wolę najpierw zobaczyć jak to wygląda.


Każdy sposób ma swoje plusy i minusy, w red tiger tak już jest , nie ma oglądania treningów przez osoby obce. Mi się to podoba , osobie z zewnącz się nie podoba i tak to już jest , każdy jest inny.
  • 0

budo_adomin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Nie ździwiłem się, bo tylko tak młodzi starzem zawodnicy bronią ten klubu, a po kilku latach zrozumiesz, że to czego teraz sie tam uczysz jest bez sensu, przynajmniej ja tak stwierdziłem 3 lat temu, no ale może treningi się zmienił i są teraz dobrze prowadzone ( w co nie wierze) i niestety nie możemy tego sprawdzić bo jest zakaz wchodzenia "obcych" 8)
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie


pan Pałas jest multimedialny i bardzo dobrze.



żądko biore za słówka ale to jest zajebiste :) heheheheh
czyli pan Pałys śpiewa, gra i trąbi? i jeszce balety odprawia :) :)


Wiesz co stary (mówię do TT48), już CI miałam odpuścić i nie ciągnąć tematu, bo się pogrążasz i czasem gadasz od rzeczy, ale kurcze nie powstrzymam się - p.PAŁAS mówisz?
BUAHAHAHAHAHA, może zacznij argumentację od nauczenia się nazwiska swojego super mistrza.
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Mowa tu o Olgiercie, w klubie ma bardzo duży szacunek a pozatym talent trenerski. Troche dziwna polityka bo Red Tiger nie wystawia swoich najlepszych zawodników , na to nie mam wpływu.

No raz CI się udało coś z sensem powiedzieć. Nawet do zdania o Olgierdzie się przychylę.
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie


a tak na marginesie to ile lat trenujesz w Red Tigerze ?


Zdziwisz się od grudnia 2004roku. Ale ostro trenuje , codziennie, już teraz wyrużniam się z grupy , jako jedynym chodze na sparingi , codziennie ćwicze na gruszce , ćwicze tak aby uzyskać gipkość itd....Mam nadzieje że coś z tego będzie.


BUahahahaha, stary i TY próbujesz na mnie argumentów, że za krótko trenuję, żeby wiedzieć?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Nie ździwiłem się, bo tylko tak młodzi starzem zawodnicy bronią ten klubu, a po kilku latach zrozumiesz, że to czego teraz sie tam uczysz jest bez sensu, przynajmniej ja tak stwierdziłem 3 lat temu, no ale może treningi się zmienił i są teraz dobrze prowadzone ( w co nie wierze) i niestety nie możemy tego sprawdzić bo jest zakaz wchodzenia "obcych" 8)


A co takiego było złego w treningach,?? jeśli byłeś 3 lata temu to pewnie się zmieniło, Andrzej Dzirko prowadzi grupy zawansowane od ponad 1roku. 1 rok to za mało aby wytrenować kogoś dobrze, po drugie trening to sobie sam potrafie zrobić, po trzecie tok myślenia trenerów mi pasuje , mniej więcej zgadzam się co do skuteczności ćwiczeń, tak naprawde to jestem początkujący ale w KB,ja też potrafie inne style.Pomyśl czy jak bym przyszedł zielony od grudnia to bił bym się z gostami co trenują po dwa lata??
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Zdziwisz się od grudnia 2004roku. Ale ostro trenuje , codziennie, już teraz wyrużniam się z grupy , jako jedynym chodze na sparingi , codziennie ćwicze na gruszce , ćwicze tak aby uzyskać gipkość itd....Mam nadzieje że coś z tego będzie.


No widzisz jak ktoś chce to wszystko wie. Taki jestem muszę wszystko wiedzieć:)
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie


Zdziwisz się od grudnia 2004roku. Ale ostro trenuje , codziennie, już teraz wyrużniam się z grupy , jako jedynym chodze na sparingi , codziennie ćwicze na gruszce , ćwicze tak aby uzyskać gipkość itd....Mam nadzieje że coś z tego będzie.


No widzisz jak ktoś chce to wszystko wie. Taki jestem muszę wszystko wiedzieć:)


To się dopiero narcyzm nazywa - tak cytować samego siebie... nono. Fakt od grudnia to z CIebie świetny znawca napewno.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

To się dopiero narcyzm nazywa - tak cytować samego siebie... nono. Fakt od grudnia to z CIebie świetny znawca napewno.


od grydnia w tym klubie, wogóle sztuki walki trenuje od 1998roku
  • 0

budo_adomin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
w Red Tigerze trenowalem w sekcji kung fu bo tak naprawde to sekcja kb prawie nie istniała, jak chcesz dowiedziec sie wiecej o swoim "klubie" i genialnym "mistrzu" to wejdz na te forum kung fu/wu shu. Nastawiony bylem bardziej na sande niz na tradycyjne kung fu (zreszta w RT nie ma tradycyjnego kung fu) w sparingach bralo udzial kolo 6 osob wszyscy z mojej sekcji bemowskiej, zawodnicy z platynowej (wtedy siedziba klbu) trenowani przez Palysa i jego swite poprpstu bali wyjsc sie na ring(zreszta nawet nie umieli trzymac gardy), z kolegami postanowilismy przejsc sie na trening kicka, ale tam byla jeszcze wieksza zenada



A ten filmik z waszego treningu...........porazka.............ale fajny podklad muzyczny :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

w Red Tigerze trenowalem w sekcji kung fu bo tak naprawde to sekcja kb prawie nie istniała, jak chcesz dowiedziec sie wiecej o swoim "klubie" i genialnym "mistrzu" to wejdz na te forum kung fu/wu shu. Nastawiony bylem bardziej na sande niz na tradycyjne kung fu (zreszta w RT nie ma tradycyjnego kung fu) w sparingach bralo udzial kolo 6 osob wszyscy z mojej sekcji bemowskiej, zawodnicy z platynowej (wtedy siedziba klbu) trenowani przez Palysa i jego swite poprpstu bali wyjsc sie na ring(zreszta nawet nie umieli trzymac gardy), z kolegami postanowilismy przejsc sie na trening kicka, ale tam byla jeszcze wieksza zenada



A ten filmik z waszego treningu...........porazka.............ale fajny podklad muzyczny :)


Trzymanie gardy hehe, cały czas poprawiają jak mam się chronić, nie wiem jak było 3 lata temu ale ci co zosatali robią to z sercem a napewno Olgierd, co do Pszczoły to nie bardzo ,ani razu nie widziałem jej na sparingach, ale dobrze trenuje.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Ależ tt48 czyżbyś zmienił zdanie o Red Tiger

Co sądzicie o tej sekcji

:) :) :) :) :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ależ tt48 czyżbyś zmienił zdanie o Red Tiger

Co sądzicie o tej sekcji

:) :) :) :) :)


Nic nie zmieniłem ale sobie połaże popatrze,sztywno to też nie dobrze trzymać się zobaczymy.
  • 0

budo_proszek997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ależ tt48 czyżbyś zmienił zdanie o Red Tiger

Co sądzicie o tej sekcji

:) :) :) :) :)


Nic nie zmieniłem ale sobie połaże popatrze,sztywno to też nie dobrze trzymać się zobaczymy.


Hmm połaże popatrze... No widzisz jednak ty też najpierw lubisz 'popatrzeć'.
  • 0

budo_proszek997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Dodam jeszcze, że niestety nie duało mi się odwiedzić kickteamu w ten weekend, z powodów zdrowotnych :/ Złapałem jednego z wielu wirusów grasujących w naszym pięknym kraju ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024