Skocz do zawartości


Zdjęcie

ciężarki na nnogi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ciężarki na nnogi
Coś mi chodzi po głowie że kopanie w ciężarkach jest nie zdrowe, stawy mogą pujść, czy coś takiego. Może się myle. Czy walke z cieniem mogę wykonywać z ciężarkami na nogi?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi

Coś mi chodzi po głowie że kopanie w ciężarkach jest nie zdrowe, stawy mogą pujść, czy coś takiego. Może się myle. Czy walke z cieniem mogę wykonywać z ciężarkami na nogi?


Absolutnie nie na nogi, sile, szybkosc uzyzkasz na worku nie "tracac" przy tym stawow, zakladanie ciezarkow na nogi mija sie z celem
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi

Coś mi chodzi po głowie że kopanie w ciężarkach jest nie zdrowe, stawy mogą pujść, czy coś takiego. Może się myle. Czy walke z cieniem mogę wykonywać z ciężarkami na nogi?


Absolutnie nie na nogi, sile, szybkosc uzyzkasz na worku nie "tracac" przy tym stawow, zakladanie ciezarkow na nogi mija sie z celem


Dziękuje za odpowiedż
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi
zapomniałem jeszcze się zapytać co daje chodzenie po kilka godzin dziennie, moja praca tak wygląda...
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi
no jak, co daje?

Daje tyle,że potem bolą nogi :)

a tak na poważnie to chodzenie utrzymuje Cię w lepszej kondycji niż np. praca siedząca...
Jestes w ruchu, spalasz kalorie...
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi
Jemu chyba chodzilo o chodzenie z obciazeniem na nogach. Mozna to robic ale nie zakladaj wiecej niz 0,5 na noge - jesli zalozysz 2 kilkoramy albo wiecej spieprzysz sobie kolana i nici z treningow. Zamiast cwiczyc bedziesz sobie chodzil do lekarza co miesiac.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi

Jemu chyba chodzilo o chodzenie z obciazeniem na nogach. Mozna to robic ale nie zakladaj wiecej niz 0,5 na noge - jesli zalozysz 2 kilkoramy albo wiecej spieprzysz sobie kolana i nici z treningow. Zamiast cwiczyc bedziesz sobie chodzil do lekarza co miesiac.


Przeczytaj jeszcze raz mojego posta, proszę cię. A tak wogóle czemu ten post nie jest zamknięty...
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi
Teamt jest o cieazrkach na nogach wiec dla mnie jasne bylo, ze chodzi ci wlasnie o to. Jesli sie mylilem to sory.

Co do twojego pytania to chodzenie po kilka godzin dziennie wzmacnia troche nogi - ale tylko troszeczke.
  • 0

budo_maslo-ldz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: ciężarki na nnogi
Wedlug mnie to ciezarki daja tyle samo co cwiczylbys na nogi na silce.
Tyle ze chodzenie jest lepsze bo nie musisz tak dlugo cwiczyc zeby zmeczyc sie jak na silce.
Uwazam ze chodzenie z ciezarkami to dobry sposob na wzmocnienie i rozbudowanie swoich miesni. Nie praktykuje tej metody bo urodzilem sie z duzymi nogami ale z tego co slyszalem od kolegow to pomaga im. Mowia ze mocniej kopia ale nie wiem czy to prawda.
Walczylem z jednym kolesiem przed tym jak zaczal nosic te ciezarki i mial slabego lowkicka a po 2 miechach jak z nim walczylem to udalo mu sie mnie podciac ale tylko moja lewa noge. Wedlog mnie to moze Ci pomoc w wzmocnieniu nog.

POZDRO :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024