Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick boxing w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Interesują cię osiągi proszę tu tataj masz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest jednym z trenerów kadry narodowej.
To nie wszystko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pod tym linkiem masz jeszcze inne osiągi.
Wystarczy ci już ,? Chyba dałem obszerny materiał


Chyba nie jest trenerem kadry, wystarczy sprawdzić na stronach PZKB
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Aż obejrzałem ten trailer. Odkryłem, że w RT odkryli nowe znaki w chińskim piśmie. Pouczające :)
tt48, pan Pałys jest dość znany na warszawskim rynku i jego kwalifikacje są - delikatnie rzecz ujmując - mierne. Natomiast ma duży talent marketingowy (o czym świadczy choćby fakt, ze jeszcze z tego rynku nie wyleciał), a także zmieniający się co i rusz profil szkoły na to, co w danym momencie jest modne - ostatni rok przyniósł zajęcia samoobrony dla kobiet i boksu tajskiego.
Odnośnie kwalifikacji trenerskich, to na stronie podanej przez ciebie można się doczytać, że uprawnienia trenerskie w zakresie kick boxingu ma tam jedna osoba i nie jest nią żaden z wymienionych przez ciebie instruktorów. Na stronie PZKB natomiast jako szef szkoły figuruje ww pani z tytułem trenerskim.
Co do możliwości wejścia na pierwsze zajęcia i wysokości opłaty miesięcznej, to nawet nie będę tego komentować. Napiszę tylko dla ludzi spoza Warszawy, że 150 pln za miesiąc to nawet na nasze warunki jest dużo. W zasadzie z tego co się orientuję, to jest to zdecydowanie górna granica warszawskich cen.
I żebyś mi nie napisał, że nie wiem, bo nie znam - znam całkiem sporo byłych Red Tigerowców, a i aktualnych widywałem na zawodach - kungfowo-wushowych, bo na takich występują. I ocena tego, co wynieśli z RT jest jednoznaczna. Jeżeli ktoś chce się uczyć kick-boxingu, to ma w Warszawie znacznie lepsze kluby.

K.
  • 0

budo_jagnieszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Aż obejrzałem ten trailer. Odkryłem, że w RT odkryli nowe znaki w chińskim piśmie. Pouczające :)

K.


Nic dodać nic ująć KrzysT, w ogóle zgadzam się z Tobą w całęj rozciągłości.

TT48, zanim podasz linka jako argument czy dowód, sprawdź informacje, to na drugi raz unikniesz kolejnych przykrych komentarzy.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
joooo zreszta co to ma byc w dziale instruktorzy kolesie z 3 i 4 stopniem 8O toc to sa koledzy z klubu i oni moga ci co najzywej pomoc jak se nie radzisz z czyms ale zeby zara ich dawac na strone do instruktorow ?? poza tym zaraz powiesz ze sie czepiam ale 4 lata i 4 stopien miec :? troche powoli
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
Od kąd trenuje sztuki walki to słysze o rywalizacji styli i klubów itd....

1. Z doświaczenia wiem że to co powie trener to dla większości uczniów będzie to święte.
2. Namawiąjący kolega koleżanka też się przyczyni do zmiany klubu.
3. Wpływ też ma poznane towarzystwo w klubie.( Niespodoba się to się myśli o zmianie)
4. Najczęściej zmiana klubu jest z błachych przyczyn, z właszcza u młodych ludzi działa impuls.
5. Każdy trener powie że jego metody i styl jest skuteczny na ulice.(W wielu klubach z takim stwierdzenim się spotkałem) A doskonale wiem że to od nas zależy jacy będziemy, czy się przykładamy czy wogóle damy radę.
6. Nie liczą się osiągnięcia sportowe tylko geniusz istruktorski i niech każdy sobie to zapamięta, bardzo dużo klubów właśnie w ten sposób buduje prestiż, u nas są mistrzowie to my jesteśmy najlepsi. Namnie to nie działa za długo w tym siedze.

Ogólnie od wielu lat jest rywalizacja pomiędzy klubami , bardzo często się spotykałem z opluwaniem nawet osób i klubów. Większość nie mieła racji , nie potrafili podać argumentów itd....

Na mojej czarnej liście jest wiele klubów nigdy je nie podam publicznie bo forum uwarzam za publiczne. Ponieważ mogę kogoś urazić.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

5. Każdy trener powie że jego metody i styl jest skuteczny na ulice.(W wielu klubach z takim stwierdzenim się spotkałem) A doskonale wiem że to od nas zależy jacy będziemy, czy się przykładamy czy wogóle damy radę.

Mój trener kicka nigdy nie twierdził że jego styl jest skuteczny na ulicy. Rozmawiałem z nim o różnych sytuacjach m.in. o ulicy o kravce bo ją trenowałem i nawet twierdził że na ulicy może to właśnie kravka poradzi sobie lepiej. Dla porównania rozmawiałem z czarnym paskiem kung fu z PASW i tamten już twierdził że właśnie jego cudowny styl jest na ulicy wystarczający. To wszystko zależy jak to wspomniałeś od tego jak się przykładamy i jeszcze od wielu innych czynników wielokrotnie przedyskutowanych na forum. Czy to kravka czy to kick czy thai jak ktoś się obija na treningach to może niewiele móc mimo np. swoich wrodzonych talentów.

6. Nie liczą się osiągnięcia sportowe tylko geniusz istruktorski i niech każdy sobie to zapamięta, bardzo dużo klubów właśnie w ten sposób buduje prestiż, u nas są mistrzowie to my jesteśmy najlepsi. Namnie to nie działa za długo w tym siedze.

Myślę że istnieje coś takiego jak może nie geniusz ale talent instruktorski. Przykładem może być Feliks Papa Stamm legendarny trener polskiej reprezenatacji bokserskiej. Jako bokser nie odnosił sukcesów za to jako trener się sprawdził niesamowicie. Jego podopieczni zdobyli 5 złotych medali na Mistrzostwach Europy i 3 złote medale na olimpiadzie w Tokio. Dziś wobec wszechogarniajacej małyszomani nikt nie pamięta "chłopaków Papy" świetnych polskich bokserów. Do dziś w świecie znana jest polska szkoła boksu. Ekscentryzm treningowy Papy objawiał się m.in tym że jego wychowankowie mieli zajęcia z ...tańca. Na dowód tego słowa Jerzego Kuleja:

Taniec wprowadził nam „Papa” Stamm, jako obowiązkowy element szkolenia i przygotowań olimpijskich. Praca nóg w technice bokserskiej jest jednym z najważniejszych elementów. Pamiętam, jak bardzo często po forsownych wycieczkach, marszach szlakami górskimi Feliks Stamm aranżował dla nas „potańcówki” Nie bardzo wtedy rozumieliśmy celu tych -jak nam się początkowo wydawało- zabaw. Pamiętam do dziś ile potu wylaliśmy na parkiet schroniska w Dolinie Chochołowskiej. Potem na ringu przyszło mi przekonać się ile dała mi nauka tańca i praca nóg. W sytuacji walki bokserskiej zdarzało mi się, że umiejętność wykonania pewnych szybkich kroków tanecznych pozwoliła mi na trzykrotne „doskoczenie” do przeciwnika, gdzie normalnie można raz. Dzięki temu, jak nie za pierwszym, to za drugim, bądź trzecim razem musiałem trafić przeciwnika.

Jednak to nie talent tylko instruktorski geniusz...

Na mojej czarnej liście jest wiele klubów nigdy je nie podam publicznie bo forum uwarzam za publiczne. Ponieważ mogę kogoś urazić.

Konstruktywna krytyka na publicznym forum jest jak najbardziej wskazana. Wal Szanowny Kolego śmiało swoje opinie. Najwyżej narazisz sie na polemike innych..Po to są fora.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Konstruktywna krytyka na publicznym forum jest jak najbardziej wskazana. Wal Szanowny Kolego śmiało swoje opinie. Najwyżej narazisz sie na polemike innych..Po to są fora.


Moim zadaniem nie jest sądzić innych. Moja krytyka może być obiektywna co w większości mogło być nie prawda bo to tylko moje odczucia, więc dlatego nie będę opisywał klubów. Jednemu się podoba a drugiemu to. A obrzydzanie uwarzam za nie trafne bo może ta osoba co przeczyta to nigdy tam nie pujdzie a by się oakzało że to dlaniej to czego szukała.

A wracając co napisałeś zgadzam się z tobą, w moim tekście tylko zrobiłem błąd że wszystcy powiedzom że skuteczne na ulicy co jest oczywiście nie prawda ale z pośpiechu tak napisałem.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
proszek997 o jakie namiary Ci chodzi? Jeśli o tel itp to niestety nie mam pojęcia.Ale chyba AWF to akurat łatwo namierzyć :wink:
Przejdź się i zobacz czy Ci pasuje,według mnie zostaniesz...

Pozdrawiam
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ogólnie od wielu lat jest rywalizacja pomiędzy klubami , bardzo często się spotykałem z opluwaniem nawet osób i klubów. Większość nie mieła racji , nie potrafili podać argumentów itd....
.


Chłopie, ja ci podałem argumenty. Bardzo konkretne argumenty. Nie odniosłeś się do nich w żaden sposób, tylko napisałeś jakieś blabla o opluwaniu klubów, konkurencji i o tym, że uczniowie nie potrafią myśleć ;)
Oczywiście, klub nie musi mieć osiągnięć sportowych, zwłaszcza, jeżeli się w sporcie nie specjalizuje. Ale żaden geniusz instruktorski nie zastąpi rzetelniej wiedzy i poukładanego treningu i żeby trenujący byli nie wiem jak genialni to wielkich postępów bez tego nie zrobią. Pomijam już fakt, że rozmawialiśmy akurat o kicku, który z której strony na to nie patrzeć sportem jest.

Ja jestem całkiem spokojny o twoją przyszłość w RT. Tak się składa, że podczas kilkuletniej działalności tego forum dyskusji na temat jakości tego klubu było kilka. I za każdym razem znajdowali się tacy, co go zawzięcie bronił i krzyczeli naokoło, że ci niedobrzy adwersarze się czepiają. Niestety żaden z nich już tam nie ćwiczy, a zapytani o swój były klub albo się czerwienią, albo bluzgają ciężkimi słowy. A, żeby nie było, że jestem taki zgred - ja się generalnie rzadko czepiam czy krytykuję czyjąś działalność wychodząc z założenia, że wszystko jest dla ludzi i jak ktoś chce tracić czas w kiepskim klubie, to jego sprawa. Ale RT wystaje tu znacznie poza granice tego, co mógłbym ewentualnie stolerować.

K.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
]

Chłopie, ja ci podałem argumenty. Bardzo konkretne argumenty. Nie odniosłeś się do nich w żaden sposób, tylko napisałeś jakieś blabla o opluwaniu klubów, konkurencji i o tym, że uczniowie nie potrafią myśleć ;)
Oczywiście, klub nie musi mieć osiągnięć sportowych, zwłaszcza, jeżeli się w sporcie nie specjalizuje. Ale żaden geniusz instruktorski nie zastąpi rzetelniej wiedzy i poukładanego treningu i żeby trenujący byli nie wiem jak genialni to wielkich postępów bez tego nie zrobią. Pomijam już fakt, że rozmawialiśmy akurat o kicku, który z której strony na to nie patrzeć sportem jest

Ja jestem całkiem spokojny o twoją przyszłość w RT. Tak się składa, że podczas kilkuletniej działalności tego forum dyskusji na temat jakości tego klubu było kilka. I za każdym razem znajdowali się tacy, co go zawzięcie bronił i krzyczeli naokoło, że ci niedobrzy adwersarze się czepiają. Niestety żaden z nich już tam nie ćwiczy, a zapytani o swój były klub albo się czerwienią, albo bluzgają ciężkimi słowy. A, żeby nie było, że jestem taki zgred - ja się generalnie rzadko czepiam czy krytykuję czyjąś działalność wychodząc z założenia, że wszystko jest dla ludzi i jak ktoś chce tracić czas w kiepskim klubie, to jego sprawa. Ale RT wystaje tu znacznie poza granice tego, co mógłbym ewentualnie stolerować.

K.

Ale co się dziwisz w Red Tiger jest ok 200osób, pełno przychodzi i odchodzi, jest nieżle znany jak widać. Ma dobrą opinie w sklepach budo i to nie jednym. Mi się tam podoba, podobają mi się salki, podobają mi się treningi, moim zdaniem dobrze robi pan Pałas jest multimedialny i bardzo dobrze. A wojna pomiędzy klubami mnie nie interesuje, już mi jedną kretyńską teorie wciskali na KK i zbałamucić się już nie dam. Powiem tylko że zwiedziłem ponad 16 klubów kilka typów sztuk walk, każdy ma swój klimat, a mi się podoba w RED TIGER. Pozdrawiam.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie
o co ci chodzi z tym ze pała jest multimedialny ?? :) moze jeszcze interkatywyny :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

pan Pałas jest multimedialny i bardzo dobrze.



żądko biore za słówka ale to jest zajebiste :) heheheheh
czyli pan Pałys śpiewa, gra i trąbi? i jeszce balety odprawia :) :)

Ej, stary, nie martw się, ważne że ci się tam podoba. Ja o kung fu red tiger też same złe rzeczy słyszałem ael o kicku nic nie wiem.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

]


Ej, stary, nie martw się, ważne że ci się tam podoba. Ja o kung fu red tiger też same złe rzeczy słyszałem ael o kicku nic nie wiem.


Ciekawe bo w kung fu sportowym (Sanda) mamy mistrza Polski. Kolejne jakieś plotki.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

o co ci chodzi z tym ze pała jest multimedialny ?? :) moze jeszcze interkatywyny :)


Chodzi mi o to że potrafi się pokazać, ja na jego miejscu bym to samo robił.
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ciekawe bo w kung fu sportowym (Sanda) mamy mistrza Polski. Kolejne jakieś plotki.


Kurcze a w jakiej kategori wagowej bo coś mi sie to nie widzi od iluś tam lat na zawodach rangi mistrzostw polski nie widziałem zeby ktos od was wygrał. No ale wszystko to polotki przecierz
pozdro
  • 0

budo_proszek997
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

proszek997 szczeże przeginasz, nie wiesz nic o tym klubie a się udzielasz, nieznasz Lecha Pałysa, nie wiesz nic. Koniec tematu


Wydaje mi się, że to ty w tej chwili przeginasz. Moja opinia jest opinią teoretycznego ucznia waszej sekcji. W czym przeginam w takim razie? Zdałem na forum tylko relacji z mojej pierwsze (i ostatniej) wizyty w klubie RT.
Rozumiem, że jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma ale trzeba też umieć przyjąć konstruktywną krytykę.
Co do tej ilości ludźi ćwiczących w Twoim klubie, moim zdaniem jest to efekt dobrego marketingu (tak jak to już ktoś napisał). Nie wypowiadam się co do samych treningów (przecież nie dane mi było ich zobaczyć) ale mogę mówić o tzw. obsłudze klienta.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Kurcze a w jakiej kategori wagowej bo coś mi sie to nie widzi od iluś tam lat na zawodach rangi mistrzostw polski nie widziałem zeby ktos od was wygrał. No ale wszystko to polotki przecierz
pozdro


Andrzej Dzirko, 4 Lipca 2004 r. został Międzynarodowym Mistrzem Polski w wolnej walce Sanda Sahshou w kat. do 75 kg
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Wydaje mi się, że to ty w tej chwili przeginasz. Moja opinia jest opinią teoretycznego ucznia waszej sekcji. W czym przeginam w takim razie? Zdałem na forum tylko relacji z mojej pierwsze (i ostatniej) wizyty w klubie RT.
Rozumiem, że jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma ale trzeba też umieć przyjąć konstruktywną krytykę.
Co do tej ilości ludźi ćwiczących w Twoim klubie, moim zdaniem jest to efekt dobrego marketingu (tak jak to już ktoś napisał). Nie wypowiadam się co do samych treningów (przecież nie dane mi było ich zobaczyć) ale mogę mówić o tzw. obsłudze klienta.
Pozdrawiam


Ja tam przyszedłem do tego klubu, powiedziałem że chce się zapisać na kick-boxing podał mi cene, wpłaciłem i powiedział że mam zacząć od następnego miesiąca i cześć. A nie kurde jakieś rozmyślania a może inaczej . Aha dodam że jak się zapłaci z góry za 2miesiące to jeden miesiąc gratis.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

Ja tam przyszedłem do tego klubu, powiedziałem że chce się zapisać na kick-boxing podał mi cene, wpłaciłem i powiedział że mam zacząć od następnego miesiąca i cześć. A nie kurde jakieś rozmyślania a może inaczej . Aha dodam że jak się zapłaci z góry za 2miesiące to jeden miesiąc gratis.


ja mam chyba jakieś niedostatki w logice albo w arytmetyce... To znaczy, że płacisz 150 zł, i jak powiesz, że to za 2 miesiące, to chodzisz przez dwa, a jak nie, to przez jeden? ;)
Pozdrawiam,
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick boxing w Warszawie

ja mam chyba jakieś niedostatki w logice albo w arytmetyce... To znaczy, że płacisz 150 zł, i jak powiesz, że to za 2 miesiące, to chodzisz przez dwa, a jak nie, to przez jeden? ;)
Pozdrawiam,


Czyli potem płacisz za 3miesiące.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024