Skocz do zawartości


Zdjęcie

porada o styl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_soulx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

porada o styl
witam chcialem sie dowiedziec jaki styl miałbym uprawiac aby łączył w sobie szybkosc i siłe a także chce wiedziec czy da sie go uprawiac za pomocą podręczników i innego tego typu.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
Zadnej Sztuki Walki nie da sie uprawiac za pomoca podrecznikow itp.

Rozejrzyj sie w swoim miescie, co mozna cwiczyc, przejdz sie po sekcjach i wybierz to, co ci bedzie odpowiadalo.
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
Przejrzyj starsze posty, bylo już wiele dyskusji na ten temat
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
i pamietaj, że nie tylko kung-fu na tym padole istnieje
  • 0

budo_soulx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

i pamietaj, że nie tylko kung-fu na tym padole istnieje



ta lecz kung-fu wydaje mi sie najciekawsze
a co do pierwszego posta to mieszkam w rumii czyli mam lisko do gdyni
  • 0

budo_soulx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
mam pytanie czy jest gdzies szkola w gdyni czy tez w poblizu która naucza stylu orła??
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

mam pytanie czy jest gdzies szkola w gdyni czy tez w poblizu która naucza stylu orła??


Temat tego stylu za mojej bytnosci na forum byl poruszany dwukrotnie. Objawil sie tez czlowiek ktory chcial go nauczac.

http://www.forum-kul...showtopic=67097
http://www.forum-kul...showtopic=65314

Moim zdaniem zle podchodzisz do tematu. Powinienes raczej szukac dobrego instruktora, ktory moze sie pochwalic jakimis osiagnieciami trenerskimi i cwiczyc u niego, niezaleznie od stylu (i niekoniecznie kung fu). Nie pchaj sie do kazdego, tylko dlatego, ze nazywa to czego uczy w jakis atrakcyjny sposob.
  • 0

budo_fruitfly
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
Właśnie trener jest bardzo ważny Mam właśnie problem z trenerem. Od roku chodze na k-f styl biały żuraw i długa pięść trener chce zrezygnowac z trenowania k-f i poswiecic sie tai chi prawdopodobnie k-f zostanie zlikwidowane albo zastapi trenera jego uczen ktorego znam i uwazam ze nie jest gotowy do uczenia innych tym bardziej że ma 4 st. w szkole YMAA a trener ma 9st. Coś mi sie wydaje ze nie bede miał co trenowac w Katowicach i Sosnowcu nie moge znaleźć innych styli Kung-Fu wiem o Dąbrowie Górniczej i Chorzowie ale to dla mnie troszke daleko mieszkam w sosnowcu. Inne sztuki walk nie podobają mi sie Nie mógłbym ćwiczyć nic innego poza k-f to jest poprostu świetne jest mnustwo form z bronia gdzie inndziej tego nie ma. Polecam wszystkim Kung-Fu.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
W Sosnowcu jest chyba jeszcze Choy Lee Fut rodziny Chen, zdaje sie, ze gdzies na Zagorzu (chyba na Braci Mieroszewskich), ale pewny to ja nie jestem, podobnie jak nie wiem nic o poziomie tej szkoly, bo gdy powstawala, to ja juz w S-cu nie mieszkalem.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

k-f to jest poprostu świetne jest mnustwo form z bronia gdzie inndziej tego nie ma

a formy z mieczem, szabla, dzidą, kijem ci nei wystarcza???
Petr
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
frufity - to nie stopień świadczy o poziomie nauczania przez instruktora.

czy da sie go uprawiac za pomocą podręczników


da się zrobić trening siłowy pod warunkiem ze podreczniki są dostatecznie ciężkie ;)
przejdź się po sekcjach w mieście Twoim, i poczytaj archiwum budo... :roll:
  • 0

budo_alekw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

Właśnie trener jest bardzo ważny Mam właśnie problem z trenerem. Od roku chodze na k-f styl biały żuraw i długa pięść trener chce zrezygnowac z trenowania k-f i poswiecic sie tai chi prawdopodobnie k-f zostanie zlikwidowane


Jest jeszcze Yiquan w Chorzowie, 16 kwietnia jest bezplatne wprowadzenie, chce sie przejsc poogladac.
Rzeczywiscie szkoda, ze trener chce zrezygnowac z KF.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
No wlasnie, chcialem zaproponowac Yiquan, ale tam niestety nie ma "mnostwa form z bronia". W ogole nie ma form. I broni tez chyba w ogole nie ma. Lipny jakis ten Yiquan, zupelnie niepodobny do kung-fu :wink: :lol:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
SoulX, przyjdz do nas na trening. Pomacasz na zywo i moze Ci sie spodoba... :)
  • 0

budo_alekw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

No wlasnie, chcialem zaproponowac Yiquan, ale tam niestety nie ma "mnostwa form z bronia". W ogole nie ma form. I broni tez chyba w ogole nie ma. Lipny jakis ten Yiquan, zupelnie niepodobny do kung-fu :wink: :lol:


Eeee Bialy Zuraw wcale nie lepszy, jak przyszedlem na pierwszy trening to myslalem, ze beda jacys goscie w chinskich wdziankach poowijani purpurowymi szarfami, a tu nic..... zwykle koszulki i dresy :cry:
:wink: :) :)
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
No a ja mam kolejny problem, znowu kurna zmieniam panstwo, za 5 miesiecy wyladuje w UK w takiej dziurze nazywa sie to York. I teraz juz sobie zlalazlem jakas szkolke tam na bazie chen taiji ale chinski pan kasuje 15 funtow za godzine, ma jakiegos ucznia z 20 letnim stazem ale jak poczytalem ze ten uczy "mainly chikung in friendly group" to pomyslalem huja tam! za 15 funtow nawet wlasna zona bedzie dla mnie "friendly" nie bede sie macal lepkimi rekami z obcym facetem nie? I tak mysle ze jak sie ta szkola okaze sciema to chyba trzeba bedzie jakas znalezc sekcje boksu albo kicka niewyczynowa i tyle. Bo co tak bede w domu siedzial nie? Najchetniej to boks bo czym czlowiek starszy tym bardziej mysli ze kopac po glowie ludzi to niekulturalnie.
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

SoulX, przyjdz do nas na trening. Pomacasz na zywo i moze Ci sie spodoba... :)


SoulX, na Twoim miejscu skorzystal bym z tego zaproszenia.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl

No a ja mam kolejny problem, znowu kurna zmieniam panstwo, za 5 miesiecy wyladuje w UK w takiej dziurze nazywa sie to York. I teraz juz sobie zlalazlem jakas szkolke tam na bazie chen taiji ale chinski pan kasuje 15 funtow za godzine, ma jakiegos ucznia z 20 letnim stazem ale jak poczytalem ze ten uczy "mainly chikung in friendly group" to pomyslalem huja tam! za 15 funtow nawet wlasna zona bedzie dla mnie "friendly" nie bede sie macal lepkimi rekami z obcym facetem nie? I tak mysle ze jak sie ta szkola okaze sciema to chyba trzeba bedzie jakas znalezc sekcje boksu albo kicka niewyczynowa i tyle. Bo co tak bede w domu siedzial nie? Najchetniej to boks bo czym czlowiek starszy tym bardziej mysli ze kopac po glowie ludzi to niekulturalnie.


Przestrzegam przed UK. Jeden z instruktorów właśnie z tamtąd wrócił. Np. Modliszka w Anglii to w 100% ściema, 95% tzw.instruktorów uczy się z kaset i książek. Facet, który jest specjalistą w ochronie z 20 letnim stażem nic nie umiał i od razu pytał się czy mamy swoje kasety z nagranym materiałem szkoleniowym. Z innymi sekcjami też ostrożnie ale może coś się znajdzie.
MW
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
no szkoda, nawet sobie znalazlem jakies storny modliszki jako awaryjne ale po tym co mowisz odpuszcze.

Chyba pozostanie mi stara sprawdzona metoda, czyli jak nie ma sparingow to out, nie ma aplikacji out, trener nie chce sparowac a jego uczniowie sa slabi out. I czesty out jak ktos dostaje w ryj i mi tlumaczy dlaczego zle go zaatakowalem :D
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: porada o styl
Chyba pozostanie mi stara sprawdzona metoda, czyli jak nie ma sparingow to out, nie ma aplikacji out, trener nie chce sparowac a jego uczniowie sa slabi out. I czesty out jak ktos dostaje w ryj i mi tlumaczy dlaczego zle go zaatakowalem :D [/quote]

:peace:
masz u mnie dużżżżżżżżżżżżżeeeeeeeeee pifo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024