Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja siłka i ocena palnu przed cyklem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Moja siłka i ocena palnu przed cyklem
Na zalacznikach widac moj sprzet do ktorego posiadam na dzien dzisiejszy dostep.Jak widac nie posiadam zadnej sztangi ani jakiej kolwiek ławki luzem.Jedanak mysle ze nie wyglada to zle,wiekszosc cwiczen moge wykonywac.Od przyszłej srody lub czwartku(zalezy kiedy odzywki dojda)mam zamiar zaczac mieieczny cykl na pary suplementach wiec w klejam takze swoj plan treningowy ktore stosuje od pewnego czasu aby byc pewnym ze nic mi nie zabraknie aby złapac troche miesa :angry: Z gory dziekuje wszystkim za POMOC!!!!!Pozdrawiam

Załączony plik  P8240050.JPG   149,03 KB   38 Ilość pobrań

Załączony plik  P8240049.JPG   138,8 KB   34 Ilość pobrań

PLAN
Poniedziałek:Klatka i Triceps
-pompki(4 serie),wyciskanie na palskiej (4 serie),wyciskanie pod skosem glowa do gory (4 serie),rozpietki (4 serie)

-sciaganie drazka(4 serie),prostowanie ramion w opadzie tułowia (4 serie)

Sroda:Plecy,biceps,przedramiona
-przyciaganie drazka do klatki(4 serie),przyciaganie drazka do brzucha(4 serie),podciaganie hantli w opadzie tułowia(4 serie)
-uginanie ramion stojac(4 serie) uginanie stylem mlotkowym (4 serie)
-uginanie nadgarstka z hantla (6 serii po 3 na kazda reke)

Piatek:Barki,kaptury,nogi
-wyciskanie na maszynie (4 serie),wzniosy bokiem(4 serie),wznoisy bokiem w opadzie tułowia(4 serie)
-szrugsy (4 serie)
-wspiecia na palcach(4 serie).uginanie kolan siedzac na maszynie(4serie),uginanie kolan lezac (uda) (4 serie)

Byc moze sprawie co nie którym problem z odczytanie m moich cwiczen :angry: Sorki ale nic innego nie przychodizlo mi na mysl podczas formułowania ,opisywania tych cwiczen!!!!Prosze o ocene i oczywiscie poprawki jezeli jakies błedy sie znajda!!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja siłka i ocena palnu przed cyklem

Na zalacznikach widac moj sprzet do ktorego posiadam na dzien dzisiejszy dostep.Jak widac nie posiadam zadnej sztangi ani jakiej kolwiek ławki luzem.Jedanak mysle ze nie wyglada to zle,wiekszosc cwiczen moge wykonywac.Od przyszłej srody lub czwartku(zalezy kiedy odzywki dojda)mam zamiar zaczac mieieczny cykl na pary suplementach wiec w klejam takze swoj plan treningowy ktore stosuje od pewnego czasu aby byc pewnym ze nic mi nie zabraknie aby złapac troche miesa :angry: Z gory dziekuje wszystkim za POMOC!!!!!Pozdrawiam

Załączony plik  P8240050.JPG   149,03 KB   38 Ilość pobrań

Załączony plik  P8240049.JPG   138,8 KB   34 Ilość pobrań

PLAN
Poniedziałek:Klatka i Triceps
-pompki(4 serie),wyciskanie na palskiej (4 serie),wyciskanie pod skosem glowa do gory (4 serie),rozpietki (4 serie)

-sciaganie drazka(4 serie),prostowanie ramion w opadzie tułowia (4 serie)

Sroda:Plecy,biceps,przedramiona
-przyciaganie drazka do klatki(4 serie),przyciaganie drazka do brzucha(4 serie),podciaganie hantli w opadzie tułowia(4 serie)
-uginanie ramion stojac(4 serie) uginanie stylem mlotkowym (4 serie)
-uginanie nadgarstka z hantla (6 serii po 3 na kazda reke)

Piatek:Barki,kaptury,nogi
-wyciskanie na maszynie (4 serie),wzniosy bokiem(4 serie),wznoisy bokiem w opadzie tułowia(4 serie)
-szrugsy (4 serie)
-wspiecia na palcach(4 serie).uginanie kolan siedzac na maszynie(4serie),uginanie kolan lezac (uda) (4 serie)

Byc moze sprawie co nie którym problem z odczytanie m moich cwiczen :angry: Sorki ale nic innego nie przychodizlo mi na mysl podczas formułowania ,opisywania tych cwiczen!!!!Prosze o ocene i oczywiscie poprawki jezeli jakies błedy sie znajda!!

przyciaganie drozka do brzucha??? lepiej zrob przyciaganie zaa glowe.
W piatek zacznij od ud, najlepiej jako pierwsze cwiczenie zrob przysiady.
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja siłka i ocena palnu przed cyklem
Tak jak pisałem nie posiadsam sztangi wiec przysiady odpadaja(chyba ze mozna robic w jakis inny sposob).A te cwiczenie troszke zle opisalem moze tak PRZYCIAGANIE DRAZKA WASKA DO BRZUCHA.Zmienic to?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024