Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!!ostrzegam!!! drastyczne !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Ja znalazłem coś [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kumple z liceum mojego brata twierdzą, że byle jaki koleś, który trenował kicka lub coś innego, nakopałby nożownikowi. Bóg nienawidzi głupców. :|
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!

Kumple z liceum mojego brata twierdzą, że byle jaki koleś, który trenował kicka lub coś innego, nakopałby nożownikowi. Bóg nienawidzi głupców. :|

Byla jakis czas temu glosna sprawa mistrza kickboxingu ktory zostal zadzgany nozem przez 3 chyba panow na swojej klatce schodowej. Bronil sie i mial pociete nogi, ale go dopadli jednak.
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Ta, ale według kolegów mojego brata, to taki z nożem, to się nie rusza, zadaje 1 mało entuzjastyczny ciosik i czeka na skomplikowaną dźwignię na nadgarstek ala Aikido. Albo wciskają takie kity, że gdyby ich napadł nożownik i chciał kasę, to by bez walki nie oddali. Ostatnia walka butnego idioty.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Co za problem. Bierz zwinięta gazetę ,lub plastikową butelkę i wyprowadź brata i kolegów z błędu...
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
heh... to taki wiek - 17 lat. Nieprzetłumaczalne. Oni nadal myślął, że wystarczy tylko kopać i nic im się nie stanie. :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Dlatego nie mów nic. Stań z atrapą noża(gdzieś jest poradnik jak zrobić), butelką lub gazetą i powiedz,że mogą kopać ile wlezie w nóż generalnie mogę wszystko by cię obezwładnić...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Tutorial - Jak zrobic atrape mojej produkcji :) Ktos mial go nawet podwieszac chyba, ale na dobrych checiach sie skonczylo :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Otóż to - z takim sprzętem łatwo praktycznie przetłumaczysz co i jak.(daj im pozwolenie na wszystko :wink: )
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!

Otóż to - z takim sprzętem łatwo praktycznie przetłumaczysz co i jak.(daj im pozwolenie na wszystko :wink: )

Tylko mocno chlastaj ta atrapa zeby poczuli. I mow za kazdym trafieniem co sie stalo. Najlepsze sa soczyste opisy typu "ooo jakie ladne ciecie przez noge... Hmmm, taak, nogawka bedzie przewiewna... Nooo, dobre 30cm czystego ciecia... Jakbym widzial lejaca sie juche! Kreeew, skora cos chyba wisi z deka. O a teraz tak jakbym czul kosci Twojego przedramienia na ostrzu. Mam nadzieje ze sie nie wyszczerbi. No ale kosci sa mieksze. Bedziesz mial szczerbe na kosci promieniowej..." :)
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!

"ooo jakie ladne ciecie przez noge... Hmmm, taak, nogawka bedzie przewiewna... Nooo, dobre 30cm czystego ciecia... Jakbym widzial lejaca sie juche! Kreeew, skora cos chyba wisi z deka. O a teraz tak jakbym czul kosci Twojego przedramienia na ostrzu. Mam nadzieje ze sie nie wyszczerbi. No ale kosci sa mieksze. Bedziesz mial szczerbe na kosci promieniowej..."


8O Nie wiedziałem, że masz taką wypaczoną wyobraźnię :)

W trafieniach największy problem. Gdybym trafił prawdziwym nożem, to typ moment straciłby chęć do walki. Tu sprawa jest inna. Dam im pozwolenie na wszystko. Chlastnę atrapą. Koleś nie poczuje i skasuje mnie jakąś serią. :box: Im się nie da wytłumaczyć, że "wykrwawiasz się!", albo "już jesteś martwy!".

A co do atrapki to chyba sobie fixnę takową. Klawy bajer. :twisted:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
To im wytłumacz co znaczy cięcie... Widzą na zdjeciach jakie są jego skutki - umówcie się,ze nie dadzą sie chlasnąć...
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Poświęcę się dla dobra nuki. Nosa sobie złamać nie dam, a resztę to się da wytrzymać. Może to tym kolegom kiedyś dupsko uratuje :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Jeżeli jesteś z Wawy to zaproś ich kiedyś na Pola Mokotowskie - chętnie pomożemy
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Niestety ja jestem z Gdańska. Właściwie to szukam ludzi o podobnych zainteresowaniach (kosy i kosałki) z Trójmiasta. To gdyby ktoś taki się znalazł to kontakt pliz.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
Aaa, wlasnie. Zawsze mozesz wziac pedzelek i troche farby plakatowej. Bedzie widac gdzie dostali i jak duza bedzie rana. Beda w szoku.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
nie poczuja? staaary :) ja mialem raz regularny knock-down po trafieniu atrapa w gardlo ;)

a nawet tak bez hardkorow - mozesz byc pewien ze ktos kto dostaje takim ustrojstwem czyste "ciecie" przez ryj albo czyste i silne pchniecie na korpus zauwaza co sie stalo 8)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!

mozesz byc pewien ze ktos kto dostaje takim ustrojstwem czyste "ciecie" przez ryj albo czyste i silne pchniecie na korpus zauwaza co sie stalo 8)

Albo pod pache :) :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
albo pod obie :evil:

;) 8)

w kazdym razie nie jest to ani przyjemne, ani bezbolesne, ani niezauwazalne ;)
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!
A wiecie ja mialem podobna sytuacje. Z tą różnicą że uświdamiałem swoich kolegów, a użyłem do tego markera hehe. Wybrażcie sobie jak dwóch hardcorowych warriorów(za takich sie uważali) przemyka do szatni żeby zmyć slady po flamastrze:). Aha Arschschmerzen napisz jak ci poszło.
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!ostrzegam!!! drastyczne !!!

Aha Arschschmerzen napisz jak ci poszło.


Bardzo chętnie. Muszę tylko troszkę pomachać nożem, bo już od dawna tego nie robiłem, a nie chciałbym dostać :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024