Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bo & Jo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mvrky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw.

Napisano Ponad rok temu

Bo & Jo
Witam

Czy ktoś posiada jakieś materiały (w wersji elektronicznej) lub zna adresy odnosnie kiji bo lub jo? Chodzi mi o podstawowe techniki, aby moc z lekka przecwiczyc sobie w domu nie muszac wybierac sie nigdzie do zadnego klubu (do czego nawet nie mam mozliwosci) Wiem ze takie cwiczenie w domu wcale nei jest najlepsze :( ale chodzi mi jedynie o podstawy bez zadnej perfekcji

Acha... Interesuja mnie takze strony ogolnie poswiecone tej broni.

Pozdrawiam i z gory dziekuje
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo & Jo
Np jesli chodzi o jo, to istnieje bardzo duzo szkol ktore maja kazda swoj wlasny system.

Dosc popularne jest szkola Jodo ktorej mistrzem jest Shimizu sensei. W sieci mozesz kupic video zdaje sie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ale oczywiscie cwiczenie samemu nie ma zadnego sensu. Musisz od czasu do czasu jezdzic gdzies do dojo albo na staze danej szkoly Jo.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo & Jo
Jo to moja ulubiona broń. Fajnie uczą jo na AZS-owym aikido w Warszawie. Przynajmniej mi się podobało :)
  • 0

budo_korwinn
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo & Jo
Szczepan,
male sprostowanie... Shimizu, zreszta swietej pamieci byl nauczycielem Shinto Muso Ryu Jojutsu i Sei Tei Jo (ktore chyba nawet sam tworzyl, acz nie jestem pewnien).
Mvrky,
jesli chodzi o aikijo to mysle ze znajdziesz troche filmikow w sieci, wystarczy zapuscic searcha, wiem ze wiele dojo ma materialy o kata z jo. Zas jesli bedziesz chcial czegos o jodo lub jojutsu to jest tego malutko i rzeczywiscie trzeba kupic. Jedyne co widzialem w drugim obiegu to filmik szkoleniowy pod patronatem ZNKR, SeiteiJo. Szweda sie po roznych P2P pod nazwa jodo.avi (bedzie tego ze 300MB). Jednak koniec koncow, g***o to daje bo jodo trza robic z partnerem i nie ma zmiluj sie czegos nauczyc z filmu bez nauczyciela.
pozdrawiam
Thai
[/b][/u]
  • 0

budo_mvrky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw.

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo & Jo
Tak wiem ze bez chodzenia na treningi sie niczego nie naucze ale skoro i tak nie mam mozliwosci chodzenia to troche machac kijkiem na wlasna reke poduczyc sie mozna chyba... jak cos to ja bede mial problem gdy naucze sie zle wykonywanych technik...

Ale tak odpisze na wypadek gdyby ktos mial podobny problem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024